اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    نسخه جدید هم کرک شده هم دارید پست اول قرار بدید iToolsSetup_EN_3.4.1.0
    نسخه جدید ( iTools 3.4.1.0) در پست اول قرار گرفت ..!

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
      نسخه جدید ( iTools 3.4.1.0) در پست اول قرار گرفت ..!
      سلام دوست عزیز
      من امروز iTools رو نصب کردم نسخه ی آخر رو (البته از اینجا دانلود نکردم) یک آیفون 5 رو وصل کردم اما نمیشناسه!
      مشکل از چی می تونه باشه؟
      آیتونز (آخرین ورژن) و tongbu کاملن دیوایس رو میشناسن اما iTools نه
      در گذشته هم یک بار تجربه ی نامؤفق با این برنامه رو داشتم نمی دونم چرا سر سازگاری نداره این برنامه با من!

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        من امروز iTools رو نصب کردم نسخه ی آخر رو (البته از اینجا دانلود نکردم) یک آیفون 5 رو وصل کردم اما نمیشناسه!
        مشکل از چی می تونه باشه؟
        آیتونز (آخرین ورژن) و tongbu کاملن دیوایس رو میشناسن اما iTools نه
        در گذشته هم یک بار تجربه ی نامؤفق با این برنامه رو داشتم نمی دونم چرا سر سازگاری نداره این برنامه با من!
        سلام ...دوست عزیز برنامه مشکلی نداره ..طریقه نصب دوستان هست که مشکل درست میکنه....! شما باید یک بار itunes و تمامی درایورهای مربوطه به این برنامه (بسیار مهم..!) مانند عکس زیر رو از کامپیوترتون پاک کنید...بعد باید اخرین نسخه ایتونز رو که در حال حاضر نسخه 12.6.2.20 هست رو بنصبید(معمولا نسخه 64 بیت)...حالا اخرین نسخه itools رو از پست صفحه اول بنصبید و بعد از نصب اولیه و اولین اجرا منتظر شوید تا یک پنجره با زبان چینی ظاهر شه و صبر کنید تا درایورهای لازم برای اجرای برنامه دانلود کنه...!(نکته بسیار مهم اینه که پنجره رو نباید ببندید و باید تا اتمام دانلود منتظر شوید ترجیحا در این مرحله برنامه چیز شکن کامپیوتر رو فعال کنید تا برای دانلود درایور به مشکل نحورید..!!) بعد از اتمام کار مشاهده میکنید که itools به درستی دیوایس شمارو میشناسه و کار میکنه...!

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
          سلام ...دوست عزیز برنامه مشکلی نداره ..طریقه نصب دوستان هست که مشکل درست میکنه....! شما باید یک بار itunes و تمامی درایورهای مربوطه به این برنامه (بسیار مهم..!) مانند عکس زیر رو از کامپیوترتون پاک کنید...بعد باید اخرین نسخه ایتونز رو که در حال حاضر نسخه 12.6.2.20 هست رو بنصبید(معمولا نسخه 64 بیت)...حالا اخرین نسخه itools رو از پست صفحه اول بنصبید و بعد از نصب اولیه و اولین اجرا منتظر شوید تا یک پنجره با زبان چینی ظاهر شه و صبر کنید تا درایورهای لازم برای اجرای برنامه دانلود کنه...!(نکته بسیار مهم اینه که پنجره رو نباید ببندید و باید تا اتمام دانلود منتظر شوید ترجیحا در این مرحله برنامه چیز شکن کامپیوتر رو فعال کنید تا برای دانلود درایور به مشکل نحورید..!!) بعد از اتمام کار مشاهده میکنید که itools به درستی دیوایس شمارو میشناسه و کار میکنه...!

سلام
          عزیز من تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم 2 بار ، اما آیتولز نمیشناسه گوشیم رو . به نظر شما چه مشکلی هست ؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط javadsat نمایش پست ها
            سلام
            عزیز من تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم 2 بار ، اما آیتولز نمیشناسه گوشیم رو . به نظر شما چه مشکلی هست ؟
            ممنون
            ..موفق باشید

سلام...شما ویندوزتون مشکل داره ...بجای ایتولز از برنامه مدیریتی Apowersoft Phone Manager استفاده کنید..

نظر

• میگم با ios 11 سازگاره؟؟؟

نظر

• این که به کارمون نیومد حداقل نرم افزار های مشابه itools رو معرفی کنید.
                چطور itools گوشی اندرویدم رو میشناسه اونوقت ایپد رو نه
                ویرایش توسط sina.mc5 : https://i-phone.ir/forums/member/211284-sina-mc5 در ساعت 12-10-2017, 10:13 AM

نظر

• دوستان عزیز اخرین نسخه ( iTools 3.4.2.2) با پشتیبانی کامل از ایتونز نسخه 12.7.0 در پست اول قرار گرفت ..!

نوشته اصلی توسط sina.mc5 نمایش پست ها
                  این که به کارمون نیومد حداقل نرم افزار های مشابه itools رو معرفی کنید.
                  چطور itools گوشی اندرویدم رو میشناسه اونوقت ایپد رو نه
                  سلام....دوست عزیز شما به خودت زحمت ندادی حتی دوتا پست بالاتر رو نگاه کنی...!! برنامه مشابه Itools بنام Apowersoft Phone Manager معرفی شده.....!!

نظر

• سلام وقت بخیر
                    بچه ها من این آخرین ورژن ای تولز رو از پست اول دانلود کردم، ایتونز 12.7.0 هم نصبیدم، گوشی هم وصل میکنم شناسایی میکنه و مشکلی نیست.
                    فقط مشکلم اینکه نمیدونم چرا مثلا چر چنتا آهنگ یکبار که میزنی بریزه دیگه نمیریزه، مثلا یه آهنگ انتخاب میکنی 30 مگ حجم داره رو 12 مگ وایمیسه تا زمانی که دوباره reconnect میشه و باز دوباره کانکت میشه اینقدر باید بزنم تا اون آهنگ 30 مگی بریزه! این مشکل همه دارن؟
                    iOS گوشیم هم 11.1 هست
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
                      سلام وقت بخیر
                      بچه ها من این آخرین ورژن ای تولز رو از پست اول دانلود کردم، ایتونز 12.7.0 هم نصبیدم، گوشی هم وصل میکنم شناسایی میکنه و مشکلی نیست.
                      فقط مشکلم اینکه نمیدونم چرا مثلا چر چنتا آهنگ یکبار که میزنی بریزه دیگه نمیریزه، مثلا یه آهنگ انتخاب میکنی 30 مگ حجم داره رو 12 مگ وایمیسه تا زمانی که دوباره reconnect میشه و باز دوباره کانکت میشه اینقدر باید بزنم تا اون آهنگ 30 مگی بریزه! این مشکل همه دارن؟
                      iOS گوشیم هم 11.1 هست
                      ممنون
                      سلام....دوست عزیز شما بعد از نصب ایتونز از برنامه مدیریتی مشابه Itools بنام Apowersoft Phone Manager استفاده کنید .....متاسفانه itools تو انتقال موزیک باگ داره ....موفق باشید

نظر

• دوستان من برنامه رو میخوام اجرا کنم هی ارور زیر رو میده پاک کردم دوباره نصب کرده ام ولی نمیشه لطفا کمکم کنید

نظر

• دوستان عزیز نسخه جدید ( iTools 3.4.4.0) در پست اول قرار گرفت ..!
                          ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 07-09-2018, 10:25 PM

نظر

• تو این نسخه ها نمیشه با WiFi وصل شد؟ دیگه از کابل استفاده نکنیم؟

نظر

• سلام
                              من با استفاده از این نرم افزار تعدادی عکس روی گوشیم ریختم
                              الان میخوام پاکشون کنم ارور میده تو خود گوشی هم گزینه حذف غیر فعال شده
                              کسیمیدونه چیکار کنم
                              مسیر سیو شدن عکس به صورت آلبوم هم اگه کسی بلده بگه تا من از آیفون باکس پیداشون کنم و حذفشون کنم
                              ممنون

نظر

• سلام دوستان
                                نسخه 4395 رو نصب کردم اما نیاز به سریال نامبر داره
                                کسی پیشنهادی داره چه شکلی براش سریال نامبر پیدا کنم؟
                                یا کرک شده اش رو از کجا دانلود کنم؟
                                مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X