اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من از itools 3.3.9.0 استفاده میکنم و هیچ موزیکی رو داخل حافظه گوشیم هرکاری کردم نمیریزه!! چیکار کنم؟!
    مرسی...

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
      سلام من از itools 3.3.9.0 استفاده میکنم و هیچ موزیکی رو داخل حافظه گوشیم هرکاری کردم نمیریزه!! چیکار کنم؟!
      مرسی...

آخرین نسخه (3.3.9.7) با iOS 10.2 مشکلی نداره.

iToolsSetup3.3.9.7

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        آخرین نسخه (3.3.9.7) با iOS 10.2 مشکلی نداره.

iToolsSetup3.3.9.7
        تشکر ولی اینم مثله عکس بالایی نمیریزه اهنگیو‍!! ورژن سیستم عاملم 10.3.1 هستش...از ویندوزم نیست احیانا؟! شاید مشکلی پیش اومده واسش..شاید.....ویندوز 10 64بیتیه

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
          تشکر ولی اینم مثله عکس بالایی نمیریزه اهنگیو‍!! ورژن سیستم عاملم 10.3.1 هستش...از ویندوزم نیست احیانا؟! شاید مشکلی پیش اومده واسش..شاید.....ویندوز 10 64بیتیه
          سلام....محض اطلاع دوستان تمامی نسخه های اخیر برنامه itools تو سینک و import کردن موزیک از داخل کامپیوتر به گوشی مشکل داره و نمیتونه این کارو انجام بده...امیدوارم سازنده زودتر این باگ رو برطرف کنه.......به هر حال دوستان میتونند موزیک ها رو از طریق برنامه جدید مدیریتی زیر به دیوایسشون بدون مشکل انتقال بدند....موفق باشید

https://soft98.ir/mobile/17705-Apowersoft-Phone-Manager.html
          ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 25-04-2017, 01:03 PM

نظر

• سلاام.
            itools 4 رو هنوز کسی ترجمه نکرده؟

http://update2.itools.hk/api/v1/redirect?p=itools4&c=pc_Thinksky

یا

http://pro.itools.cn/
            ویرایش توسط mehdisats : https://i-phone.ir/forums/member/146184-mehdisats در ساعت 28-04-2017, 07:56 PM

نظر

• دوستان من خیلی به یکی از این برنامه ها نیاز دارم گوشیم اخرین ورژنه 10,3,1هستش میخوام برنامه هامو یجوری کپی کنم رو pc اما هیچ برنامه ای گیرم نمیاد کسی میدونه از چی استفاده کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان تورو خدا یه جواب بدین.من هر ایتولزی نصب میکنم اصلا گوشیمو نمیشناسه

نظر

• کسی نیست جواببده ؟

نظر

• برنامه هامو کسی میدونه چجور رو pc کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                      دوستان تورو خدا یه جواب بدین.من هر ایتولزی نصب میکنم اصلا گوشیمو نمیشناسه

سلام...دوست عزیز شما متاسفانه به خودتون هیچ زحمتی ندادید...! چند پست قبلتر ( پست قبلی منو) رو میدید جواب سئوالتون رو میگیرفتید و این قدر پشت سرهم سئوال نمیکردید...! توسط برنامه گذاشته شده ( Apowersoft-Phone-Manager) راحت می تونید رو گوشیتون مدیریت داشته باشید.....ضمنا سیستم عامل ایفون هم مثل اندروید نیست که شما بتوانید از برنامه هاتون بکاب بگیرید....اگر نیاز به بکاب گرفتن از برنامه هاتون دارید باید از طریق ایتونز و از طریق کامپیوتر برنامه ها رو دانلود کنید نه از طریق گوشی...! وقتی با نسخه ایتونز در کامپیوتر برنامه ها رو دانلود میکنید خیلی راحت میتونید فایل برنامه ها رو از طریق drag کردن یا از طریق خود پوشه برنامه ها save کنید و برای روز مبادا و لازم نگه دارید و دوباره خیلی راحت نصبش کنید....موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                        سلام...دوست عزیز شما متاسفانه به خودتون هیچ زحمتی ندادید...! چند پست قبلتر ( پست قبلی منو) رو میدید جواب سئوالتون رو میگیرفتید و این قدر پشت سرهم سئوال نمیکردید...! توسط برنامه گذاشته شده ( Apowersoft-Phone-Manager) راحت می تونید رو گوشیتون مدیریت داشته باشید.....ضمنا سیستم عامل ایفون هم مثل اندروید نیست که شما بتوانید از برنامه هاتون بکاب بگیرید....اگر نیاز به بکاب گرفتن از برنامه هاتون دارید باید از طریق ایتونز و از طریق کامپیوتر برنامه ها رو دانلود کنید نه از طریق گوشی...! وقتی با نسخه ایتونز در کامپیوتر برنامه ها رو دانلود میکنید خیلی راحت میتونید فایل برنامه ها رو از طریق drag کردن یا از طریق خود پوشه برنامه ها save کنید و برای روز مبادا و لازم نگه دارید و دوباره خیلی راحت نصبش کنید....موفق باشید
                        این برنامه که شما میگین نصب کردم ولی اصلا برنامه های رو گوشیو به کامپیوتر انتقال نمیده. اگرم میده من بلد نیستم.اگه واقعا برنامه هارو انتقال میده لط میفرمایین بگین چطوری؟بعدش من دیشب این پستو خوندمو دانلود کردمو رو pcنصب کردم ولی اصلا نتونستم برنامه هامو انتقال بدم

نظر

این برنامه که شما میگین نصب کردم ولی اصلا برنامه های رو گوشیو به کامپیوتر انتقال نمیده. اگرم میده من بلد نیستم.اگه واقعا برنامه هارو انتقال میده لط میفرمایین بگین چطوری؟بعدش من دیشب این پستو خوندمو دانلود کردمو رو pcنصب کردم ولی اصلا نتونستم برنامه هامو انتقال بدم
                          سلام ....دوست عزیز بنده خدمتون عرض کردم امکان انتقال برنامه از گوشیتون به کامپیوتر وجود نداره...! ( نه توسط این برنامه نه توسط هیچ برنامه ای..!) شما در صورتی میتونید برنامه هارو انتقال بدید که ابتدا با نسخه pc ایتونز اپلیکیشن مورد نظرتون رو ابتدا از اپل استور دوباره دانلود کنید و بعد میتونید فایلش رو ذخیره کنید و هر وقت خواستین نصبش کنید...! به عنوان مثال مسیر فایلهای برنامه های ذخیره شده در ویندوز سون در فولدر زیره...موفق باشید

C:\Users\your camputer name\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

نظر

سلام ....دوست عزیز بنده خدمتون عرض کردم امکان انتقال برنامه از گوشیتون به کامپیوتر وجود نداره...! ( نه توسط این برنامه نه توسط هیچ برنامه ای..!) شما در صورتی میتونید برنامه هارو انتقال بدید که ابتدا با نسخه pc ایتونز اپلیکیشن مورد نظرتون رو ابتدا از اپل استور دوباره دانلود کنید و بعد میتونید فایلش رو ذخیره کنید و هر وقت خواستین نصبش کنید...! به عنوان مثال مسیر فایلهای برنامه های ذخیره شده در ویندوز سون در فولدر زیره...موفق باشید

C:\Users\your camputer name\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
                            خیلی ممنونمم .پس دیگه هیچی .یعنی حتی برنامه هایی که از طریق سیب اب یا مثلا vshare هم نمیشه ؟ منظورم اینه فقط برنامه های اپستور نمیشه یا کل برنامه ها

نظر

خیلی ممنونمم .پس دیگه هیچی .یعنی حتی برنامه هایی که از طریق سیب اب یا مثلا vshare هم نمیشه ؟ منظورم اینه فقط برنامه های اپستور نمیشه یا کل برنامه ها

کل برنامه ها شامل این مورد میشه....چون متاسفانه اپل از ios 9 به بعد قابلیت بکاب گیری رو از برنامه ها رو حذف کرده ....فقط در صورتی این کار امکان پذیره که گوشیتون جیلبریک باشه که اونم بحث خاص خودش رو داره ....موفق باشید

نظر

کل برنامه ها شامل این مورد میشه....چون متاسفانه اپل از ios 9 به بعد قابلیت بکاب گیری رو از برنامه ها رو حذف کرده ....فقط در صورتی این کار امکان پذیره که گوشیتون جیلبریک باشه که اونم بحث خاص خودش رو داره ....موفق باشید

ولا اپل هرمحدودیتی داشت یجورایی منطقی بود ومیشد باهاش کنار اومد اما واقعا این دیگه خیلی مزخرفه.اینا که اجازه نمیدن برنامه هایی که با مجوز اپل وقانونی از اپستور از طریق گوشی دانلود میشن به کامپیوتر انتقال داده شه.چرا اپستور رو گوشی نصب میکنن ومیزارن برنامه ازش بگیریمبا این حساب دانلود با گوشی اشتباهه محضه ..این یه عمل ناشایست از اپل همچنین برا ارسال پیام که گزارش تحویل هم فعال نیست اینم یه سیاست مزخرفشه..

نظر

صبر کنید ..
                                X