اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

locked شدن app id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• locked شدن app id

سلام
    من رمز اپل ایدیمو فراموش کردم الانم قفل شده باید چیکار کنم؟؟؟؟ریست هم کردم اما الان میخوام وارد شم پیغام locked بهم میده.[

نوشته اصلی توسط alireza1931 نمایش پست ها
    سلام
    من رمز اپل ایدیمو فراموش کردم الانم قفل شده باید چیکار کنم؟؟؟؟ریست هم کردم اما الان میخوام وارد شم پیغام locked بهم میده.[
    سلام
    چه پیامی میده...؟
    از پیام دریافتی یک تصویر ارسال کنید.
    ایمیل ریکاوری هنگام ساختن اپل آیدی وارد کردید یا خیر..؟

نظر

مدیران محبت کنید به این سوال دقیق پاسخ بدید منم همچین مشکلی دارم

نظر

نوشته اصلی توسط saeid2524 نمایش پست ها
        مدیران محبت کنید به این سوال دقیق پاسخ بدید منم همچین مشکلی دارم
        سلام
        شما چه اطلاعاتی از اپل آیدی خودتون را دارید؟ ( نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد و یا جواب حداقل یکی از سئوالات امنیتی )
        با داشتن یکی از اطلاعات گفته شده به راحتی اکانت شما بازیابی خواهد شد.

نظر

من نام روفقط دارمبا نامخانوادگی تاریخ تولد ندارم.ایمیل بازیابی هم نمیدونم اصلا دادم یا نه

نظر

من نام روفقط دارمبا نامخانوادگی تاریخ تولد ندارم.ایمیل بازیابی هم نمیدونم اصلا دادم یا نه

به گفته اقای کریمی یه عکس از صحفه که گیر کرده یا همون ایکلود بذارید لطفا

نظر

سوالات امنیتی روهم فراموش کردم باید چیکار کنم؟؟؟

نظر

خب جایی گیر نمیکنه من میخوام ریست کنم ایمیل بازیابی ک یادم نیست.سوالات امنیتی هم یادم رفته.حالا اکه عکس از ای کلود کمکی میکنه تا سند کنم؟؟؟

نظر

خب جایی گیر نمیکنه من میخوام ریست کنم ایمیل بازیابی ک یادم نیست.سوالات امنیتی هم یادم رفته.حالا اکه عکس از ای کلود کمکی میکنه تا سند کنم؟؟؟
                  رمز اپل ایدی خودتون رو ندارید ولی داخل منو هستید من یه تاپیک جدید الان ایجاد کردم در مورد همین موضوع ببینم دوستان چه کمکی میتونن بکنن و شما فعلا ریست نکنید

نظر

صبر کنید ..
                  X