اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اينترنت ايفون ( اپل ايپد و ايفون سرعت بسيار پايين )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اينترنت ايفون ( اپل ايپد و ايفون سرعت بسيار پايين )

باسلام
    ميخواستم بدونم چرا سرعت اينترنت در محصولات اپل كلن پايينه و چطور ميشه درستش كرد
    من يه ايپد ٣ وايفاى دارم كه از وقتى ايپد سه اومد دارمش چند روز پيش هم يه ايفون فايو اس خريدم بقيه اعضاى خانواده همه سامسونگ دارن و همه از يك نت استفاده ميكنيم ولى كلا اگه تو دستگاه هاى اونا همين انجمن رو باز كنيم خيلى سريع تر مياره من با چند تا برنامه هم تست كردم سرعت دانلود اونا همه بالاى ١٠٢٤ كيلو بايته ولى براى من كلا زير ١٠٠ هميشه
    باز تو ايپد كه قديمى تره يه مقدار بهتره ولى در كل من بايد حدود يك ساعت وايسم تا مثلا يه اپ ٥٠ مگى مثل كلش دانلود شه ولى اونا تو ٣-٤ دقيقه دانلود ميكنن ميخواستم ببينم برنامه اي هست كه از خود گوشى يا كامپيوتر روتر سرعت منو زياد تر كنه ؟
    ايپد جيل شده در ضمن اگه توييكى هست هم خوبه
    ممنون

در مورد آیفون ۵ اس نمی دونم ولی سرعت پایین تر از آیپد ۳ طبیعی هست٬ چیپ وای فای آیپد ۳ دارای تکنولوژی حداقل ۳ سال پیشه و قدرت چندانی در مقابل محصولات فعلی نداره
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      در مورد آیفون ۵ اس نمی دونم ولی سرعت پایین تر از آیپد ۳ طبیعی هست٬ چیپ وای فای آیپد ۳ دارای تکنولوژی حداقل ۳ سال پیشه و قدرت چندانی در مقابل محصولات فعلی نداره
      اخه جالب اينجاس كه همون ايپد خيلى سرعتش بيشتره إز ايفون ولى در كل هر دو خيلى كمن

نظر

به نظر من اپل بخاطر محبوبیت جهانی‌اش بعضی از امکاناتش در حد 4 سال پیش هم نیست یعنی از مشتریانش سواستفاده می کنه

نظر

صبر کنید ..
        X