اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل هاردویر فیلیر Iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل هاردویر فیلیر Iphone 5

سلام دوستان...

من چند وقت پیش موبایلم رو باز کردم و باطریش رو عوض کردم. به محض اینکه بستمش و روشنش کردم، ازم خواست که به itunes کانکتش کنم و بعدم یه پیغام عجیب که یا ریستور باید بشه یا آپدیت. که هیچکدوم هم جوابی نداد، یعنی هر دفعه بعد از انجام همه مراحل و تکمیل پروسه باز برمیگرده سر جای اولش که وصل کن به Itunes. من مجبور شدم برم اپل استور. اونجا هم گفتن که هاردویر فیلیور هستش و چون بیشتر از 1 سال شده که داری اینو و وارانتیش تمومه ما نمیتونیم کاریش کنیم.
    توضیح اینکه چند وقت بود که با itunes، synchronize نمیشد. ولی من از itools استفاده میکردم و خیالی هم نبود. تا اینکه این باطری عوض کردن کار دستم داد. نه با باطری جدید و نه قدیمی هم هیچ تفاوتی نمیکنه...

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

مشکل هاردویر فیلیر Iphone 5

سلام دوست عزيز گوشي فقط توي حالت ريكاوري ميمونه؟ ورژن اي او است چنده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ورژن اي او اس اگه درست يادم لاشه ٨.٠ يا ٨.١ بود. و بله تو همون حالت ميمونه. و هر دفعه هم كه ريستور يا آپديت ميكنم باز هم بعد از انجام كل مراحل سر جاي اول بر ميگرده و باز هم ميخواد كه يا ريستور و يا آپديت بشه.
      يه چيز جالب اينكه تو اپل استور كل كاري كه طرف انجام داد اين بود كه سعي كنه مستر ريست كنه كه جواب نداد. بعد كفت اين هاردوير فيلير و ما كاري از دستمون بر نمياد!!!

نظر

اپديت كن به صورت كاستوم صبر كن تاباز بره روي حالت ريكاوري، اين برنامه رو دان كن:
        ويندوز:
        http://www.tenorshare.com/downloads/reiboot.exe

مك:
        http://download.cnet.com/Tenorshare-...=dl&tag=button

با reiboot بالا بيارش، اين راهيه كه الان يادم مياد، اگه نشد هينجا بگو.
        موفق باشي

نظر

ممنون حتما امروز و فردا اين راه رو امتحان ميكنم نتيجه رو هم ميگم.

نظر

خوب من کل امروز رو داشتم با دستگاه ور میرفتم. اول که Reiboot استفاده کردم ولی هیچ کار مفیدی واسم انجام نداد. مرحله بعد سعی کردم با DFU بالا بیام که خب طبیعتا کار نکرد و من با Redsn0w سعی کردم که ورژن DFU رو آماده کنم که باهاش restore کنم. اما ریستور کامل نمیشد و تو verify کردن ارور 37 آیتونز میداد و گوشی هم گیر میکرد و مجبور میشدم که آنپلاگ کنم و بعدم دیگه کلا بالا نمیومد. نهایتا به این نتیجه رسیدم که واقعا logic board مشکل داره.
            چون این فکرو میکردم برای کنجکاوری قطعات رو از هم باز کردم و لاجیک بورد رو دراوردم. بستن مجدد گوشی منجر به ریستو کامل شدن و بالا اومدن سیستم با آخرین ورژن iOS شد. و تازه چیزای جالبی کشف کردم. اولا دکمه power و دکمه پایینی از کار افتاده که من چیزی بلد نیستم از هاردویر این گوشیها ولی فکر نمیکنم که به خاطر ایراد سخت افزاری باشه. حداقل میدونم من با پاورش هیچ وقت کاری نداشتم. من که اصلا حواسم نبود که کل این اتفاقات واسه چی بود به هوای این که بتونم Assistive touch رو فعال کنم و اشتباها تو camera گیر کرده بودم، ریستور کردم با آیتونز که باز دوباره همون شد که بود. الان باطری رو دراوردم که واسه یه روز جدا باشه ببینم میشه دوباره کاریش کرد.
            دوستان نظری یا پیشنهادی ندارن؟؟؟ ظاهرا این ایراد خیلی وقته که با Apple هست!!! من خیلی کامنت ها راجع به ارور 37 دیدم که تقریبا بیشتریا ظاهرا تلاششون بی نتیجه مونده!!!

نظر

مشكل سخت افزاريه عزيز ببرش دكتر.

نظر

خب اگه اينجا كه من هستم دكترش بود همون اول ميدادم درست كنن. اينجا كسي خودشو زحمت نميندازه واسه اين كار. يا گارانتيه گوشيشون يا پلن دارن كه گوشيشون ارزون تموم ميشه ديگه صرف نميكنه بخوان تعمير كنن. ته ته تعميرشونم تعويض ال سي دي هستش. بله. اگه من هم امكاناتي كه دم دست شماس اينجا داشتم، همون اول ميرفتم. به هر حال من سعي ميكنم راهش بندازم. حداقل ميشه باهاش ٢ تا گيم بازي كرد!!!

نظر

نوشته اصلی توسط reticenceam نمایش پست ها
                  خب اگه اينجا كه من هستم دكترش بود همون اول ميدادم درست كنن. اينجا كسي خودشو زحمت نميندازه واسه اين كار. يا گارانتيه گوشيشون يا پلن دارن كه گوشيشون ارزون تموم ميشه ديگه صرف نميكنه بخوان تعمير كنن. ته ته تعميرشونم تعويض ال سي دي هستش. بله. اگه من هم امكاناتي كه دم دست شماس اينجا داشتم، همون اول ميرفتم. به هر حال من سعي ميكنم راهش بندازم. حداقل ميشه باهاش ٢ تا گيم بازي كرد!!!

عجب!!!يه جور ميگي امكانات كسي ندونه فكر ميكنه هر چي هست و نيست همينجاييه كه ما هستيم [emoji5]️[emoji5]️

نظر

سلام دوست عزیز شما می توانید به دفتر سایت مراجه کنید تا ما برای شما رایگان عیب یابی دستگاه را انجام می دهیم و در صورت تمایل تعمیرات را برای شما انجام می دهیم
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                    X