اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی بهینه برای اتصال تجهیزات به dlink2770L

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی بهینه برای اتصال تجهیزات به dlink2770L

دوستان عزیز

من یک مودم دلینک 2770L دارم .
    که در مشخصاتش قایلیت sharepoint اینا داره
    مثل اینکه هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد برای شیر کردن

تلوبزیون سامسونگ را بهش متصل کردم .
    از طریق کامپیوتر و آیفون و آیپد اینا هم بهش وصلم و ریسیور هم همینطور .
    تا یک حدودی هم کمی بلدم مثلا با برنامه های موبایل و کامپیوتر به ریسیور وصل شم واز روی آن کانال ها رو ببینم

دوستان شبکه ای کار درست

من می تونم با این سیستم

1-مثلا عکس ها وفیلم های روی موبایل یا آیپد وبا بازی هاشون رو روی تلویزیون ببینم ؟
    2- میشه اطلاعات را که به هارد متصل به این دلینک 2770 هستش را روی تلویزیون یا کامپیوتر یا موبایل بببینم .

خلاصه منظورم اینه که از خاصیت شبکه و وایرلس و شیرینگ این وسایل مخابراتی و صوتی وتصویری میشه برای استفاده از یکی برای دیگری بکار برد

چطور
    اگر لطف کنید راهنمایی کنید
    یا لینک دانلود یا بدهید

ممنون

داداش سایت عصر جوان هم که مشابه همینو زدی :d

نظر

نوشته اصلی توسط nicknafs نمایش پست ها
      دوستان عزیز

من یک مودم دلینک 2770L دارم .
      که در مشخصاتش قایلیت sharepoint اینا داره
      مثل اینکه هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد برای شیر کردن

تلوبزیون سامسونگ را بهش متصل کردم .
      از طریق کامپیوتر و آیفون و آیپد اینا هم بهش وصلم و ریسیور هم همینطور .
      تا یک حدودی هم کمی بلدم مثلا با برنامه های موبایل و کامپیوتر به ریسیور وصل شم واز روی آن کانال ها رو ببینم

دوستان شبکه ای کار درست

من می تونم با این سیستم

1-مثلا عکس ها وفیلم های روی موبایل یا آیپد وبا بازی هاشون رو روی تلویزیون ببینم ؟
      2- میشه اطلاعات را که به هارد متصل به این دلینک 2770 هستش را روی تلویزیون یا کامپیوتر یا موبایل بببینم .

خلاصه منظورم اینه که از خاصیت شبکه و وایرلس و شیرینگ این وسایل مخابراتی و صوتی وتصویری میشه برای استفاده از یکی برای دیگری بکار برد

چطور
      اگر لطف کنید راهنمایی کنید
      یا لینک دانلود یا بدهید

ممنون
      با سلام
      اون قابلیت shareport هست نه sharepoint
      با قابلیت shareport میتونید استریم کنید مالتی مدیا رو
      اکثر روترهای غیر اپلی از پخش محتوای دیجیتال پشتیبانی میکنند، کافیه هارد یا usb drive رو بهش متصل کنید، از داخل تلویزیون و بخش مربوطه پخش موزیک، عکس یا فیلم رو در حالت شبکه پیدا و سرچ کنید، به صورت خودکار تلویزیون دستگاه رو شناسایی و محتوای اون رو برای پخش نمایش میده!
      shareport برای iOS و اندروید هم برنامه ای داره برای مدیریت محتوا، تنظیمات و ...
      همچنین از طریق مرورگر در دسکتاپ میتونید فایلهای مالتی مدیا رو بر روی usb drive آپلود کنید.
      موفق باشید
      ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 10-02-2015, 01:11 AM

نظر

درود

دوست عزيز راه هاي زيادي براي استفاده و نشان دادن فايل ها روي ال سي دي هست، اگه گوشيتون جيلبريك هست با توييك هاي استريمر ميتونيد صفحه گوشي را البته به صورت 1x و 2x روي ال سي دي نمايش بدين براي بازي ها، براي فيلم و عكس هم اچ دي ميشه، اگر ميخواين توسط ال سي دي فايل هاي شير شده ي توي هارد يا فلش را ببنيد بايد تي وي تون آپشنش رو داشته باشه براي شيرينگ، اگرم نداشت ميتونيد يه كامپيوتر اندرويدي كه ١٥٠ هزار تومان تقريبا قيمتشه را به تي وي وصل كنيد و تي وي تون اندرويد شه، بعد از اون كابل لن را وصل كنيد به پشت اندرويد پي سي ، به همين ترتيب mnt ها هم فعال ميشن.

اگر خيلي تخصصي ميخواين عمل كنيد روشي هست كه ميتونيد آپشني به دستگاهتون اضافه كنيد مبني بر اين كه تمامي فايل هاي شير شده روي نتوورك را بخونه و به تي وي انتقال بده، كه نياز مند به دانش سخت و نرم افزاري هست، سخت افزارش از كيت هاي اردوينو و dxethernet استفاده ميشه كه ٦٠$ ، و نرم افزارشم با سيديا همخوني داره كه اونم بايد دستكاري بشه، در كل ٣٠٠$ هزينه داره براي اينكه تي وي بشه همه چيت، من يدونه ازش براي يكي از دوستام ساختم عالي شده، اون الان ميتونه يه قسمت فيلم ببينه، يه قسمت بازي كنه، و ... .

ال سي دي هاي فوق هوشمند سامسونگ و سوني از شير پورت استفاده ميكنن ميتوني وصلشون كني اگه تي ويت فوق اسمارته. و الا اون كارا رو ميتوني انجام بدي.

كامل تر ازين خواستي پيام بده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ممنون از شما mohybanger
          میشه بیشتر و کامل تر توضیح بدید؟؟؟؟
          ممنون میشم از شما

نظر

صبر کنید ..
          X