اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست اموزش انتقال عکس از ایفون به لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست اموزش انتقال عکس از ایفون به لپ تاپ

سلام دوستان
    من چند تا عکس با گوشی گرفتم حالا میخوام منتقلش کنم به کامپیوتر ولی بلد نیستم میشه راهنماییم کنید

نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا عکس با گوشی گرفتم حالا میخوام منتقلش کنم به کامپیوتر ولی بلد نیستم میشه راهنماییم کنید
    دوست عزیز راحتترین روش :
    شما گوشیت رو به سیستم وصل کن تو قسمت مای کامپیوترت برو رو اسم گوشیت چندتا پوشه میبینی داخل یکی از اونا عکسات هست، راحت کپی و بعد هرجا حاستی تو سیستم پیست کن

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
      دوست عزیز راحتترین روش :
      شما گوشیت رو به سیستم وصل کن تو قسمت مای کامپیوترت برو رو اسم گوشیت چندتا پوشه میبینی داخل یکی از اونا عکسات هست، راحت کپی و بعد هرجا حاستی تو سیستم پیست کن
      داداش من گوشیو وصل میکنم ولی تو مای کامپیوتر چیزی اضافه نمیشه

نظر

واسه اينه كه برنامه ايتيونز نصب نكردي
        از سايت اپل ايتيونزو نصب كن بعدش اون ايكون مياد توي ماي كامپيوترت

نظر

ایتونز رو نصب کردم رو کامپیوتر فقط یه گزینه میاد تو مای کامپیوتر icloud photo میاد که عکسامم توش نیس فقط یکی دوتاش هست

نظر

سلام .
            میخواهید از دیوایستون به کامپیوتر فایل انتقال بدید از این اپلیکشن استفاده کنید

https://itunes.apple.com/us/app/simp...420821506?mt=8

شما این رو که در دیوایستون نصب کنید بعد یک کد داره که در مرورگر کامپیوتر میزنید و فایل ها را انتقال میدید به کامپیوتر
            ویرایش توسط soroush - : https://i-phone.ir/forums/member/107779-soroush در ساعت 09-02-2015, 03:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
              ایتونز رو نصب کردم رو کامپیوتر فقط یه گزینه میاد تو مای کامپیوتر icloud photo میاد که عکسامم توش نیس فقط یکی دوتاش هست
              حواستون باشه لاك گوشي رو باز كرده باشي درست نشد احتمال زياد يسري از درايور هاي گوشي نشناخته كامپيوتر
              راستي برنامه زيرو سرچ كنو دانلود كن احتمالا با اون بتوني عكساتو بيرون بياري
              Ifunbox

نظر

درود

راحت ترین روش برای اینکار نصب کردن برنامه Zapya بر روی گوشی و کامپیوتر است ...

نظر

صبر کنید ..
                X