اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در انتقال فایل با ShareIt

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در انتقال فایل با ShareIt

سلام دوستان
    برنامه Shareit نصب کردم تا وقتی وای فای مودم روشن هست میشه باهاش فایل انتقاد داد یا دریافت کرد و درصورتیکه مودم روشن نباشه نمیشه انتقال داد
    گوشی های اندروید اینطوری نیستن بدون روشن بودن مودم و در هر مکانی میشه فایل انتقال داد یا دریافت کرد
    با چه برنامه ای میشه بدون نیاز به وای فای مودم ( بدون روشن بون مودم ) فایل انتفال داد مثل اندروید
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید یا لینکی واسم قرار بدین

نوشته اصلی توسط OMID_RE نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برنامه Shareit نصب کردم تا وقتی وای فای مودم روشن هست میشه باهاش فایل انتقاد داد یا دریافت کرد و درصورتیکه مودم روشن نباشه نمیشه انتقال داد
    گوشی های اندروید اینطوری نیستن بدون روشن بودن مودم و در هر مکانی میشه فایل انتقال داد یا دریافت کرد
    با چه برنامه ای میشه بدون نیاز به وای فای مودم ( بدون روشن بون مودم ) فایل انتفال داد مثل اندروید
    کسی نیست جواب مارو بده

نظر

منم اين مشكل رو دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط OMID_RE نمایش پست ها
        سلام دوستان
        کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟

نظر

نرم افزار های به این شکل برای انتقال فایل به یک روتر اصلی برای اتصال نیاز دارند.
          1 - شما میتونید روی یک گوشی اندرویدی هات اسپات رو فعال کنید و از اون به عنوان روتر استفاده کنید.
          2 - روی گوشی خودتون هم میتونید از هات اسپات به عنوان روتر استفاده کنید.
          3 -روی گوشی های سیمبیان از JoikuSpot استفاده کنید.
          4 - اگر جیلبریک هستید از نرم افزار MyWi استفاده کنید.( از سیدیا نصب میشه )
          حتی در گوشی های اندروید هم زاپیا از وای فای یک گوشی به عنوان روتر استفاده میکنه.
          برای همین شما از این دسته برنامه ها روی مدل های وای فای آیپد یا آیپاد تاچ که قابلیت هات اسپات ندارند نمیتونید اسفاده کنید.(مگر با نرم افزار MyWi که حتی روی دستگاه های وای فای هم هات اسپات رو فعال میکنه)
          ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 11-02-2015, 07:47 PM

نظر

اگر توگوشی طرف دوم دریافت رابزنه و شما ارسال رابزنید و فقط وای فای هر دو طرف روشن باشه چه اپل باشه یا اندرئیید من مشکلی ندارم

نظر

صبر کنید ..
            X