اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شكستن خشاب سيم كارت ipad air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شكستن خشاب سيم كارت ipad air

متاسفانه جای سیم کارت ipad air من شکست. اول قسمت شکستشو با چسب چسبوندم بهش و سیم کارت گذاشتم جا زدم درست شد. یه بار که خواستم در بیارم سیم کارت عوض کنم قسمتی که با چسب چسبونده بودم بیرون نیومد هرچقدم آیپد تکون دادم بیفته نیومد بیرون.

ین عکس حشاب شکسته شدس. اون تیکه که نیست تو آیپد مونده بیرون نمیاد تکون میدم صدا نمیده.

این عکس حالتی هست که خشاب جا میزنم. کامل تو نمیره، همون تیکه که مونده جلوشو میگیره.
    میخاستم بدونم میشه اونو بیرون آورد؟ و اینکه خشاب سالم گیر میاد؟

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
    متاسفانه جای سیم کارت ipad air من شکست. اول قسمت شکستشو با چسب چسبوندم بهش و سیم کارت گذاشتم جا زدم درست شد. یه بار که خواستم در بیارم سیم کارت عوض کنم قسمتی که با چسب چسبونده بودم بیرون نیومد هرچقدم آیپد تکون دادم بیفته نیومد بیرون.

ین عکس حشاب شکسته شدس. اون تیکه که نیست تو آیپد مونده بیرون نمیاد تکون میدم صدا نمیده.

این عکس حالتی هست که خشاب جا میزنم. کامل تو نمیره، همون تیکه که مونده جلوشو میگیره.
    میخاستم بدونم میشه اونو بیرون آورد؟ و اینکه خشاب سالم گیر میاد؟
    به دفتر سایت مراجعه کنید

نظر

باید تشریف بیارید دفتر سایت تا چک کنیم شاید بدون باز کردن بشه بیرون آوردش.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

دوسته خوبم نا اگاهانه این کارارو نکنید که ب دستگاهتون اسیب زده شه اینشالله مه ببرید دفتر براتون تعمیر کنن

نظر

صبر کنید ..
        X