اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز درود و شب بخیر
    ببخشید من یه سوال داشتم... توی این ورژن مشکل داغ شدن گوشی برطرف شده؟ چون من دیروز یه دیوایس 5اس خریدم از بازار آی ا اس 8.1 روش بود گوشی به شدت داغ میشه گاهی اوغات که باهاش کار میکنم... لطفا راهنمایی کنید...
    دوستان راهنمايى كنيد ممنون ميشم.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• اقا يك نفر اينجا نيست جواب بنده رو بده؟؟؟ واسه يه جواب بايد ٢٤ ساعت منتظر موند واقعا؟؟؟؟ مديران ارشد ممنون ميشم يه نيم نگاهى كنيد...!

نظر

اقا يك نفر اينجا نيست جواب بنده رو بده؟؟؟ واسه يه جواب بايد ٢٤ ساعت منتظر موند واقعا؟؟؟؟ مديران ارشد ممنون ميشم يه نيم نگاهى كنيد...!

سوالت بی ربطه دادا یعنی چی داغ میکنه ؟ خو ماله همه داغ میکنه. با چه استفاده ای داغ میکنه گوشیت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinms نمایش پست ها
          سوالت بی ربطه دادا یعنی چی داغ میکنه ؟ خو ماله همه داغ میکنه. با چه استفاده ای داغ میکنه گوشیت ؟
          عزیزم اون همه توی کامنت های بالا توضیح دادم... وقتی اس ام اس و زنگ میزنم خیلی داغ میشه... بنده 2تا 5اس دارم یکیش 7.1.2 هست با کلی برنامه سنگین و .... ولی اینجوری نمیشه... یکیشم همین دستگاه جدیدس که 8.1 هست و روش هیچی هنوز نصب نکردم ولی با چند تا اس ام اس و زنگ جزئی کلی داغ میشه.... این سوال بی ربطه بازم؟؟؟؟؟؟ امیدوارم دوستان بلاخره جواب مارو بدن...48 ساعت بنده یه سوال پرسیدم یه فروم پر از دوستان با تجربه نمیتونن جواب سوالمو بدن...
          سوال بنده اینه... توی این ورژن 8.1.3 گوشی بی رویه داغ میکنه بازم یا نه؟؟؟؟؟

نظر

عزیزم اون همه توی کامنت های بالا توضیح دادم... وقتی اس ام اس و زنگ میزنم خیلی داغ میشه... بنده 2تا 5اس دارم یکیش 7.1.2 هست با کلی برنامه سنگین و .... ولی اینجوری نمیشه... یکیشم همین دستگاه جدیدس که 8.1 هست و روش هیچی هنوز نصب نکردم ولی با چند تا اس ام اس و زنگ جزئی کلی داغ میشه.... این سوال بی ربطه بازم؟؟؟؟؟؟ امیدوارم دوستان بلاخره جواب مارو بدن...48 ساعت بنده یه سوال پرسیدم یه فروم پر از دوستان با تجربه نمیتونن جواب سوالمو بدن...
            ببین داداش گوشی من تو 8.1 داغ نمیکرد الانم که اپ کردم به 8.2 داغ نمیکنه طوری که شما میگی. ولی خب ضرر که نداره اپدیت کن دادا

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinms نمایش پست ها
              ببین داداش گوشی من تو 8.1 داغ نمیکرد الانم که اپ کردم به 8.2 داغ نمیکنه طوری که شما میگی. ولی خب ضرر که نداره اپدیت کن دادا
              اها ممنون... بعد داداش 8.2 مشکل های قبلی پا برجاس یا حل شده مثل لگ اسلاید تو انسر و...؟

نظر

دوست عزیز،
                من تا به حال با این مورد مواجه نشدم که گوشی در کارکرد عادی داغ کنه. بنابراین ممکنه مشکل از گوشی باشه و ارتباطی با ios نداشته باشد. با توجه به اینکه شما گوشی رو تازه خریدی بهتره به فروشنده مراجعه کنی و از سلامت گوشی اطمینان حاصل کنی. این نظر شخصی منه. البته قبل از اون میتونی reset all setting یا restore as new phone هم انجام بدی شاید مشکلت حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط temp759 نمایش پست ها
                  دوست عزیز،
                  من تا به حال با این مورد مواجه نشدم که گوشی در کارکرد عادی داغ کنه. بنابراین ممکنه مشکل از گوشی باشه و ارتباطی با ios نداشته باشد. با توجه به اینکه شما گوشی رو تازه خریدی بهتره به فروشنده مراجعه کنی و از سلامت گوشی اطمینان حاصل کنی. این نظر شخصی منه. البته قبل از اون میتونی reset all setting یا restore as new phone هم انجام بدی شاید مشکلت حل شد.
                  ممنون از راهنماییتون...

نظر

• چرا firmware آیپدایر۲ برای 8.2 نیست تو سایت!!!

نظر

صبر کنید ..
                    X