اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط temp759 نمایش پست ها
    من حدود یک ماه پیش از 6.1.4 آپدیت کردم به 8.1.2 (اشتباه بزرگ!) و با این مشکل لگ که گفتید مواجه شدم. زیاد لگ نداره فقط به روونی 6.1.4 نیست.
    یه مشکل بزرگی که دارم اینه که وقتی رو لاک اسکرین به تماس جواب میدم همچنان بعد از یک یا دو ثانیه زنگ میخوره. آیا شما هم این مشکل رو دارید؟
    من 5c دارم لگی که گفتم فقط در حالتی که بخوای برنامه حذف کنی بوجود میاد (در حالت عادی و چه این حالت باید صفحه روون جابجا بشه که قبلا میشده اما از 8.1.1 به بعد گند خورد توش )
    در مورد تاخییر بعضی وقت ها اتفاق افتاده اما امروز که رو 8.1.3 بودم یکی دوباری کسی بهم زنگ زد مشکلی نبود و در جا جواب داد حالا زیاد دقت نکردم بزار بقیه هم نظر بدن در این خصوص (البته اینکه گقتید بعد جواب دادن زنگ میخوره نه واسه من زنگ نمیخورده اما 1 ثانیه حداقل تاخیر داشت تو جواب دادن (فکنم منظورتون همین بوده ))
    ویرایش توسط max4wdc : https://i-phone.ir/forums/member/179939-max4wdc در ساعت 28-01-2015, 07:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
      من 5c دارم لگی که گفتم فقط در حالتی که بخوای برنامه حذف کنی بوجود میاد (در حالت عادی و چه این حالت باید صفحه روون جابجا بشه که قبلا میشده اما از 8.1.1 به بعد گند خورد توش )
      در مورد تاخییر بعضی وقت ها اتفاق افتاده اما امروز که رو 8.1.3 بودم یکی دوباری کسی بهم زنگ زد مشکلی نبود و در جا جواب داد حالا زیاد دقت نکردم بزار بقیه هم نظر بدن در این خصوص (البته اینکه گقتید بعد جواب دادن زنگ میخوره نه واسه من زنگ نمیخورده اما 1 ثانیه حداقل تاخیر داشت تو جواب دادن (فکنم منظورتون همین بوده ))
      بله لگ مربوط به همون حذف برنامه هست. جالت عادی لگ نداره.

نظر

آیفون 6 و 6 plus کاملا روون شده. منتظر هستم بعد از زمان کاری آیپد رتینا رو آپديت کنم. البته کلا با ورژن های قبل هم مشکلی نداشتم و به خصوص 8.1.2 خیلی عالی بود.

نظر

نوشته اصلی توسط temp759 نمایش پست ها
          بله لگ مربوط به همون حذف برنامه هست. جالت عادی لگ نداره.
          معلوم نیست این اپل چیکار میکنه ، امروز 5s دوستم که رو 8.1.2 بود رو تست کردم این مشکل رو نداشت
          البته راه موقتی براش پیدا کردم که البته منتظرم خود اپل مشکل رو حل کنه ، راهش اینه که عکس داینامیک بزاری پس زمینه بعدش دیگه اوکی میشه
          ویرایش توسط max4wdc : https://i-phone.ir/forums/member/179939-max4wdc در ساعت 28-01-2015, 07:11 PM

نظر

روي ٦ پلاس چطوره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پشت دستگاه من مدل زده :::: A1489

کدوم باید دانلود کنم ؟؟؟

See You in Another Life, Brotha

نظر

دوستانی که آیفون 5 دارن تست کنند آیا این مشکل رو دارن یا نه ؟ وقتی چند صفحه برنامه دارید و می خواهید یکی از برنامه هارو حذف کنید و انگشتتون رو روی آیکن برنامه نگه میدارید ، وقتی ضبدر های حذف برنامه ها میاد حالا صفحه هارو جابه جا کنید ، لگ دارید یا صفحه ها روون جابه جا میشن ؟
                تو ورژن 8.1 همه چیز اوکی بود و روون بود اما تو 8.1.1 8.1.2 و الان 8.1.3 کند هست و مشکل داره لطفا بقیه هم تست کنن .
                بنده آیفون 5 دارم و دیشب آپدیت کردم ... راستش این لگی که گفتید رو کلا احساس نکردم تو 8.1.2 و الانم دوباره تست کردم همه چی روون اجرا میشه و مشکلی نداشت تو حالت حذف برنامه ...

نظر

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                  روي ٦ پلاس چطوره ؟

من 2 مورد 6 plus و یک مورد 6 رو سراغ دارم، بسیار راضی هستن.
                  ویرایش توسط ed_7753_2002 : https://i-phone.ir/forums/member/174189-ed_7753_2002 در ساعت 28-01-2015, 07:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shakib zero نمایش پست ها
                    بنده آیفون 5 دارم و دیشب آپدیت کردم ... راستش این لگی که گفتید رو کلا احساس نکردم تو 8.1.2 و الانم دوباره تست کردم همه چی روون اجرا میشه و مشکلی نداشت تو حالت حذف برنامه ...
                    جالبه ! من یکی خودم و یکی دوستم لگ داره و یکی از دوستان هم که تو پست بالا تر این مشکل رو داشتن ، شما چند صفحه برنامه داری ؟ حداقل 3 صفحه بعد رو برنامه های رسمی که مشکلی نداره رو صفحه های دیگه مشکل دار میشه

نظر

جالبه ! من یکی خودم و یکی دوستم لگ داره و یکی از دوستان هم که تو پست بالا تر این مشکل رو داشتن ، شما چند صفحه برنامه داری ؟ حداقل 3 صفحه بعد رو برنامه های رسمی که مشکلی نداره رو صفحه های دیگه مشکل دار میشه
                      درود

دقیقا 124 برنامه و بازی بغیر از برنامه های پیشفرض گوشی بنده نصب دارم و چندین صفحه میشن و لگی مشاهده نشد !!

فقط بعضی مواقع موقع زدن passcode برای باز شدن قفل گوشی لگ دیدم اونم خیلی کم ...

نظر

خبری از جلبریک نشده ؟

نظر

دوستانی که ۵اس دارن و ورژن ۸ به بالا هستن خبر بدن نتایج تستشون رو ... که ببینیم ماها که ۷.۱.۲ هستیم بمونیم یا مهاجرت کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                            دوستانی که ۵اس دارن و ورژن ۸ به بالا هستن خبر بدن نتایج تستشون رو ... که ببینیم ماها که ۷.۱.۲ هستیم بمونیم یا مهاجرت کنیم
                            رو 5s زیاد فرق نمیکنه
                            بیشتر رو ۵ و ایپد ها کند شده

نظر

پیشرفت یا پسرفت ؟؟؟؟

iOS 9 running on iPhone 6 spotted in benchmark results - GSMArena.com news

واقعا عجیبه

نظر

يك تغيير محسوسي كه من مي بينم، كمتر شدن فضاي اشغال شده ي رم هستش. بين ٥٪ تا ١٠٪ رم كمتر اشغال ميشه و اين خيلي خوبه.
                                دوستان روي بقيه ي ديوايس هاهم روي اين قضيه دقت كنند.
                                آيفون ٦+ ١٢٨

نظر

صبر کنید ..
                                X