اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مصرف باطری من با ios 8.1.3
    ایفون 5s
    البته با غیرفعال کردن خیلی از گزینه های پیش فرض که مصرف باطری رو افزایش میدن

نظر

• بله دوست عزیز بهتره که صبر کنید تا 8.2 بیاد
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
        مصرف باطری من با ios 8.1.3
        ایفون 5s
        البته با غیرفعال کردن خیلی از گزینه های پیش فرض که مصرف باطری رو افزایش میدن

دوست عزیز میشه بگید چه گزینه هایی رو غیر فعال کردید؟

نظر

• Top 15 iOS 8 Tips For Saving Battery Life On iPhone And iPad [Guide] | Redmond Pie

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
            پس با این حساب بجای اینکه الان 8.1.3 رو مجددا دانلود کنم بهتر هست یک هفته صبر کنم و 8.2 نهایی رو دانلود و نصب کنم.
            ورژن 8.2 تا چند روز ديگه عمومي منتشر ميشه

نظر

• من با این باطری گوشیم چیکار کنم تو 8.1.3 مصرفش زیاد شده ((( 5s

نظر

• 8.1.3 تو وای فای مشکل داره نه ؟ وای فایم مشکل نداره کار میکنه ولی بعضی موقع انگار وصل نیس چیزی لود نمیکنه مثلا میرم تو بازی کلش میگه کانکشن مشکل داره باید هی قطع و وصل کنم یا forget کنم اسم مودم رو دوباره کانکت شم تا مشکل حل شه

چیکار باید بکنم ؟
                ویرایش توسط kasra91 : https://i-phone.ir/forums/member/90654-kasra91 در ساعت 06-03-2015, 06:53 PM

نظر

• سلام، دوستان من دیشب به 8.1.3 آپدیت کردم و از دیشب تاحالا 2000 تومان از شارژم الکی داره میره!!!
                  از دیشب که آپدیت کردم هرچند دقیقه یکبار هزینه تماس از سوی ایرانسل بهم میاد که یک sms با هزینه 150 تومان ارسال شد! این هزینه برای ایران به خارج از ایران هست!!!
                  برای چی به خارج از ایران sms میده ؟!
                  چطور جلوش رو بگیرم؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
                    سلام، دوستان من دیشب به 8.1.3 آپدیت کردم و از دیشب تاحالا 2000 تومان از شارژم الکی داره میره!!!
                    از دیشب که آپدیت کردم هرچند دقیقه یکبار هزینه تماس از سوی ایرانسل بهم میاد که یک sms با هزینه 150 تومان ارسال شد! این هزینه برای ایران به خارج از ایران هست!!!
                    برای چی به خارج از ایران sms میده ؟!
                    چطور جلوش رو بگیرم؟
                    ممنون
                    به خاطر فعال کردن iMSG هستش. شما وقتی یه پیغام روی صفحه ظاهر میشه، به جای زدن OK باید Cancel رو بزنید تا این مبلغ از حساب تون کم نشه. اگه همچین پیغامی هم نمیاد، برید به قسمت Setting > Message و گزینه iMSG رو خاموش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                      به خاطر فعال کردن iMSG هستش. شما وقتی یه پیغام روی صفحه ظاهر میشه، به جای زدن OK باید Cancel رو بزنید تا این مبلغ از حساب تون کم نشه. اگه همچین پیغامی هم نمیاد، برید به قسمت Setting > Message و گزینه iMSG رو خاموش کنید
                      ممنون دوست عزیز ولی باز درست نشد! iMessage رو غیرفعال کردم، ولی باز کم میکنه. پیامی هم نمیاد که ok یا cancel داشته باشه
                      یهو پیام میاد که 1,500 ریال کم شد!

نظر

• پس احتمالا به خاطر فیس تایم باشه که هم اکنون این پیغام میاد. وارد Settings > FaceTime بشید و اونم غیر فعال کنید. این دو سرویس برای فعال سازی، یک اس ام اس به اپ ارسال می کنن

نظر

• دوستان عزیز درود و شب بخیر
                          ببخشید من یه سوال داشتم... توی این ورژن مشکل داغ شدن گوشی برطرف شده؟ چون من دیروز یه دیوایس 5اس خریدم از بازار آی ا اس 8.1 روش بود گوشی به شدت داغ میشه گاهی اوغات که باهاش کار میکنم... لطفا راهنمایی کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                            دوستان عزیز درود و شب بخیر
                            ببخشید من یه سوال داشتم... توی این ورژن مشکل داغ شدن گوشی برطرف شده؟ چون من دیروز یه دیوایس 5اس خریدم از بازار آی ا اس 8.1 روش بود گوشی به شدت داغ میشه گاهی اوغات که باهاش کار میکنم... لطفا راهنمایی کنید...
                            دوستان ميشه راهنمايى كنيد لطفا؟؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                              دوستان ميشه راهنمايى كنيد لطفا؟؟؟

این موضوع به نحوه استفاده شما بستگی داره دوست من

ببینید اگه از نرم افزارها و یا بازی های سنگین که نیاز به پردازنده قوی داره استفاده می کنید ( مثلا بازی کلش آف کلنز یا ... )، بله داغ شدن گوشی تو هر ورژنی که باشید طبیعی هست.

استفاده مداوم و زیاد از وای فای و وبگردی هم تا حدودی باعث گرم شدن بدنه دستگاه میشه.

اما چیزی که مسلم هست، اینه که آپدیت و به روزرسانی سیستم عامل، برای تمامی دستگاه ها توصیه میشه. با این کار، امنیت دستگاه خودتون رو بالا می برید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                این موضوع به نحوه استفاده شما بستگی داره دوست من

ببینید اگه از نرم افزارها و یا بازی های سنگین که نیاز به پردازنده قوی داره استفاده می کنید ( مثلا بازی کلش آف کلنز یا ... )، بله داغ شدن گوشی تو هر ورژنی که باشید طبیعی هست.

استفاده مداوم و زیاد از وای فای و وبگردی هم تا حدودی باعث گرم شدن بدنه دستگاه میشه.

اما چیزی که مسلم هست، اینه که آپدیت و به روزرسانی سیستم عامل، برای تمامی دستگاه ها توصیه میشه. با این کار، امنیت دستگاه خودتون رو بالا می برید
                                ممنون اما كلا سوال بنده چيز ديگه اى بود... بنده هيچكدام از برنامه ها رو ندارم يعنى در واقع هيچ برنامه اى روى گوشى ندارم در حال حاضر... گوشى فقط اكتيو شده و باهاش اس ام اس و زنگ زدم... يدونه 5s ديگه دارم ولى اون ٧.١.٢ هست همه اون كارارو هم روش انجام ميدم (كلش و...) اما داغ نميشه اما اين دستگاه كه آي او اس ٨.١ داره اين مشكل رو داره و بنده حتى به واى فاى هم وصل نشدم...

درضمن سوالم اين بود كه توى ورژن جديد كسى ديده داغ بشه به اين شدت و بى دليل يا خير؟
                                سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X