اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    مصرف باتري نسبت به 8.1.2 چجوريه دوستان؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    هنوز خيلي زوده كه در مورد مصرف باتري نظر بديم. بذاريد حداقل ٢٤ ساعت بگذره بعد !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خبری از جیلش نیست هنوز؟

نظر

دوستان یک سوال داشتم ببخشید اگه جای مناسبی پیدا نکردم
        اگه بخوام ریستور کنم چجوری میتونم از بازی ها بکاپ بگیرم که بعدا وقتی نصب کردم از همونجا اجرا شه و از اول نشه؟؟ ممنون

نظر

اقایان سلام من زدم آپدیت بشه وسط کار اینترنت قطع شد حالا رفته رو علامت فیش وارم ایتیونز وقتی وصل میکنم به کامپیوتر میخواد کل فایل یعنی 1/45 گیگ را دانلود کنه وبعد از موافقت کردن بعلت سرعت کم اینترنت دانلود هی قطع میشه حالا من موندم چیکار کنم نه موبایل روشن میشه ونه کار میکنه همونطور مونده رو علامت ایتیونز لطفا هر چه زودتر راهنمایی فرمایید خیلی مشکل دارم تلفنم قطع شده

نظر

فایل مربوطه رو با دانلود منیجر دانلود کن و بعد از طریق ایتونز ریستور کن

نظر

من آپديت كردم ، هنوز تمام لگ هايي كه تو آيپد و سفري بود هست و هيچ تغيري نكرده اما تنها خوبيش تو آيپد برطرف شدن كامل مشكل كار نكردن gesture كه كاملا برطرف شده . هيچ بهبود سرعتي هم رو آيپد اير احساس نميشه ، من به طور كامل هم ريستور كردم يعني ota آپديت نكردم .مصرف باتري ولي به نظرم خوب شده يه ريزه .هنوز هم Spotlight نميتونه تو اپ استور يا iTunes يا تو اينترنت مستقيما سرچ كنه . نميدونم آيفون دار ها هم اين مشكلو دارن ؟؟ چون رو سه تا آيپد تست كردم هيچ كدوم جستجو تو اينترنت انجام نميدادن.
              ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 28-01-2015, 03:41 PM

نظر

ایپد ۳ سافاری هنوز به شدت کند و غیرقابل استفاده. وقت gesture درست شده.

نظر

نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها
                  سلام
                  اپدیت کردم گوشی ایفون 6
                  لگ تاچ هنگام جواب دادن برطرف شده
                  فعلا مصرف باطری خوب
                  وای فای مشکلی نداره
                  سلام دوست عزیز

شما گفتید "لگ تاچ هنگام جواب دادن برطرف شده".
                  من آیفون 5 دارم ios 8.1.2. وقتی تماس رو جواب میدم همچنان یکی دو ثانیه زنگ می خوره.
                  آیا مشکلی که گفتید به همین مساله مربوط میشه؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                    بله دوست عزيز. فعلا كه با مشكلي مواجه نشدم. خيلي خوب و روان داره كار مي كنه.

سلام. ادامه تجربه استفاده از 8.1.3 چطور شد؟

نظر

سلام

پشت دستگاه من مدل زده :::: A1489

کدوم باید دانلود کنم ؟؟؟

نظر

من میذارم فردا صبح تو زمان رایگان اینترنتم دانلود میکنم چون دوتا گوشی دارم.
                        از دوستان کسی رو آیفون 5 آپگرید کرده؟
                        لطفا بگید چه تغییراتی حاصل شده

نظر

دوستانی که آیفون 5 دارن تست کنند آیا این مشکل رو دارن یا نه ؟ وقتی چند صفحه برنامه دارید و می خواهید یکی از برنامه هارو حذف کنید و انگشتتون رو روی آیکن برنامه نگه میدارید ، وقتی ضبدر های حذف برنامه ها میاد حالا صفحه هارو جابه جا کنید ، لگ دارید یا صفحه ها روون جابه جا میشن ؟
                          تو ورژن 8.1 همه چیز اوکی بود و روون بود اما تو 8.1.1 8.1.2 و الان 8.1.3 کند هست و مشکل داره لطفا بقیه هم تست کنن .

نظر

بله ولی الان ایفون 6 من رفع شده مشکلش

نظر

نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
                              دوستانی که آیفون 5 دارن تست کنند آیا این مشکل رو دارن یا نه ؟ وقتی چند صفحه برنامه دارید و می خواهید یکی از برنامه هارو حذف کنید و انگشتتون رو روی آیکن برنامه نگه میدارید ، وقتی ضبدر های حذف برنامه ها میاد حالا صفحه هارو جابه جا کنید ، لگ دارید یا صفحه ها روون جابه جا میشن ؟
                              تو ورژن 8.1 همه چیز اوکی بود و روون بود اما تو 8.1.1 8.1.2 و الان 8.1.3 کند هست و مشکل داره لطفا بقیه هم تست کنن .
                              من حدود یک ماه پیش از 6.1.4 آپدیت کردم به 8.1.2 (اشتباه بزرگ!) و با این مشکل لگ که گفتید مواجه شدم. زیاد لگ نداره فقط به روونی 6.1.4 نیست.
                              یه مشکل بزرگی که دارم اینه که وقتی رو لاک اسکرین به تماس جواب میدم همچنان بعد از یک یا دو ثانیه زنگ میخوره. آیا شما هم این مشکل رو دارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
                                من میذارم فردا صبح تو زمان رایگان اینترنتم دانلود میکنم چون دوتا گوشی دارم.
                                از دوستان کسی رو آیفون 5 آپگرید کرده؟
                                لطفا بگید چه تغییراتی حاصل شده
                                هیچ تغییراتی حاصل نشده یکسری مشکلات برطرف شده

نظر

صبر کنید ..
                                X