اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
    فکر کنم آیتونزم آپدیته
    میتونم نسخه پایینترشو دان کنم و بنصبم؟ موقع ریستور میشه با اون نسخه کار کرد؟ یا بعد از ریستور و فقط برای جیلبریک باید برم به نسخه قبلی؟
    دانلود که میتونی از سایت های دیگه بکنی اما کلا یک آیتیونز داری دیگه چندتا نمیشه داشته باشی که با اون کار کنی یا با یکی دیگه ، فقط هم برای جیلبریک آیتیونز 12.0.1 نیازه
    باید کل برنامه های اپل رو پاک کنی از تو ویندوز به بخش پروگرم ... که میری اونجا آیتیونز رو باید پاک کنی و اپل .... هارو هم باید پاک کنی کلا هرجا نوشته بود اپل اون رو بزن و آنیستال کن ، البته اگه برنامه آیکلود هم نصب داری لازم نیست اون رو پاک کنی بعدش آیتیونز رو نصب کن

نظر

• نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
      دانلود که میتونی از سایت های دیگه بکنی اما کلا یک آیتیونز داری دیگه چندتا نمیشه داشته باشی که با اون کار کنی یا با یکی دیگه ، فقط هم برای جیلبریک آیتیونز 12.0.1 نیازه
      باید کل برنامه های اپل رو پاک کنی از تو ویندوز به بخش پروگرم ... که میری اونجا آیتیونز رو باید پاک کنی و اپل .... هارو هم باید پاک کنی کلا هرجا نوشته بود اپل اون رو بزن و آنیستال کن ، البته اگه برنامه آیکلود هم نصب داری لازم نیست اون رو پاک کنی بعدش آیتیونز رو نصب کن
      متوجه هستم که نمیشه دوتا ایتونز داشت
      منظورم اینه با این ایتونزم که اپدیته میتونم ریستور رو انجام بدم و بعد که خواستم جیلبریک کنم اون وقت نسخه قبلیشو دان و نصب کنم؟
      و برای ریستور نیازی به نسخه قبلی ایتونز نیست؟
      به نظرتون ۸.۱۰۳ کی جیلبریک میشه؟ امکان داره نشه؟

نظر

• کسی فک نکنم مشکل من رو داشته باشه یا حداقل کمتر گفتین

اونم مشکل داغ شدن عجیب ایپد هست (ایپد مینی رتینا)

الان با نور صفحه 30 درصد بازم مثه کوره داغ میکنه و واقعا بعضی موقعه ها دیگه نمیتونم تحمل کنم

تو 7.1.2 مثلا اگه نور صفحه رو صد میکردی و یه بازی سنگین مثه nba رو یه مدت بازی میکردی اینقدر داغ میشد اما الان کلا برا کارای عادی هم داغ میکنه شدید

بنظرتون باید چیکار کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
          متوجه هستم که نمیشه دوتا ایتونز داشت
          منظورم اینه با این ایتونزم که اپدیته میتونم ریستور رو انجام بدم و بعد که خواستم جیلبریک کنم اون وقت نسخه قبلیشو دان و نصب کنم؟
          و برای ریستور نیازی به نسخه قبلی ایتونز نیست؟
          به نظرتون ۸.۱۰۳ کی جیلبریک میشه؟ امکان داره نشه؟
          آره میتونی ریستور کنی فقط واسه جیلبریک (چون این ورژن جدید آیتیونز تغییراتی تو درایور ها میده که برنامه جیلبریک نمیتونه دستگاه رو شناسایی کنه ) باید به ورژن قبلی آیتونز بری .
          فک نمیکنم جیل بشه چون مارچ یا آپریل 8.2 میاد احتمالا هکر ها کارهاشون رو برای اون ورژن بزارن

نظر

• دوستان یه مشکلی دارم اینکه روی هر عکسی که میرم هاید میکنم بازم عکسو نیشون میده ؟ هاید نمیشه ؟ چیکار کنم عکسم مخفی بشه ؟

نظر

• یه سوال که واسه من پیش اومده اینه که آیا گوشی رو اگه از طرق OTA به نسخه های زیر 8.1.3 آپ کرده باشی و الان بخوای گوشی رو با برنامه TaiG جیلبریک کنی بعد از عملیات جیلبریک گوشی بالا میاد و روی آرم اپل گیر نمیکنه؟
              چون توی برنامه evasi0n7 اگه از طریق OTA آپدیت میکردین و بعد جلبریک گوشی بوت نمیشد و حتما باید ریستور میکردین.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                یه سوال که واسه من پیش اومده اینه که آیا گوشی رو اگه از طرق OTA به نسخه های زیر 8.1.3 آپ کرده باشی و الان بخوای گوشی رو با برنامه TaiG جیلبریک کنی بعد از عملیات جیلبریک گوشی بالا میاد و روی آرم اپل گیر نمیکنه؟
                چون توی برنامه evasi0n7 اگه از طریق OTA آپدیت میکردین و بعد جلبریک گوشی بوت نمیشد و حتما باید ریستور میکردین.
                سلام
                برای 8.1.3 جیلبریک نیامد وبه احتمال زیاد نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                  سلام
                  برای 8.1.3 جیلبریک نیامد وبه احتمال زیاد نمیاد
                  اگه درست متنو میخوندین متوجه منظور من میشدین من اصلا نگفتم 8.1.3 جیلبریک داره!
                  میدونم هنوز نیومده
                  من گفتم اگه گوشی رو که گرفتیم بلفرض 8.0 بود و بعد از مدتی آپدیت اومد و من 8.1.2 از طریق OTA کردم هنوز 8.1.3 نکردمش رو 8.1.2 هتش حالا من بخوام اونو جلبریک کنم با برنامه TaiG حالا بعد از عملیات جلبریک گوشی بوت میشه چون تا جایی که یادمه اگه گوشی رو از طریق OTA آپ میکردیم بعد از جلبریک گوشی بوت نمیشد و روی آرم اپل گیر میکرد.
                  ممنون میشم متنو بخونینو جواب بدین

نظر

اگه درست متنو میخوندین متوجه منظور من میشدین من اصلا نگفتم 8.1.3 جیلبریک داره!
                    میدونم هنوز نیومده
                    من گفتم اگه گوشی رو که گرفتیم بلفرض 8.0 بود و بعد از مدتی آپدیت اومد و من 8.1.2 از طریق OTA کردم هنوز 8.1.3 نکردمش رو 8.1.2 هتش حالا من بخوام اونو جلبریک کنم با برنامه TaiG حالا بعد از عملیات جلبریک گوشی بوت میشه چون تا جایی که یادمه اگه گوشی رو از طریق OTA آپ میکردیم بعد از جلبریک گوشی بوت نمیشد و روی آرم اپل گیر میکرد.
                    ممنون میشم متنو بخونینو جواب بدین
                    درست عزيز شما اگه روي ٨ يا هر نسخه پايين تر از ٨ باشين به صورت ota فقط ميتونيد به ٨.١.٣ آپديت كنيد ولي اگه خاستين به ٨.١.٢ برين فريمور رو دانلود كنيد بعد از طريق آيتونز ريستور كنيد البته تا موقعي كه اپل راه ٨.١.٢ نبسته
                    موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                      درست عزيز شما اگه روي ٨ يا هر نسخه پايين تر از ٨ باشين به صورت ota فقط ميتونيد به ٨.١.٣ آپديت كنيد ولي اگه خاستين به ٨.١.٢ برين فريمور رو دانلود كنيد بعد از طريق آيتونز ريستور كنيد البته تا موقعي كه اپل راه ٨.١.٢ نبسته
                      موفق باشيد

sent from my iphone using tapatalk
                      بخدا فارسی نوشتم!
                      بابا اصلا بیخیال 8.1.3
                      من 8.1.2 ام اما از طریق ota آپ کردم گوشی رو جلبریک کنم بالا میاد صرفا به خاطر ota آپ کردن میگم چون طبق تجربه ای که دارم دیدم که بعد از جلبریک بالا نیومده و مجبور به دانلود دوباره فرومویر شدم و از نو ریستور کردم

نظر

بخدا فارسی نوشتم!
                        بابا اصلا بیخیال 8.1.3
                        من 8.1.2 ام اما از طریق ota آپ کردم گوشی رو جلبریک کنم بالا میاد صرفا به خاطر ota آپ کردن میگم چون طبق تجربه ای که دارم دیدم که بعد از جلبریک بالا نیومده و مجبور به دانلود دوباره فرومویر شدم و از نو ریستور کردم
                        اهان
                        دوست عزيز شما نگفتين كه الان رو ٨.١.٢ هستين حالا بيخيال
                        قبل جيلبرك حتما بايد گوشي رو ريستور كنيد در غير اين صورت احتمال اينكه تو بوت اوليه بمونيد بالاي ٩٠ درصد هست

نظر

• دوست من می خواهم با خود دستگاه آپدیت کنم ولی می نویسه unable to updat در حالیکه ورژن دستگاه 8.1 و اینترنت هم وصله علت چیست؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط breny نمایش پست ها
                            دوست من می خواهم با خود دستگاه آپدیت کنم ولی می نویسه unable to updat در حالیکه ورژن دستگاه 8.1 و اینترنت هم وصله علت چیست؟

ممنون
                            جيلبرك هستي؟

نظر

• نه نیستم البته الان زدم داره آپدیت میشه ولی لان یه 10 دقیقه ای هست که احساس می کنم هیچ دانلود ندارد و روی 35 دقیقه remaning l مونده کلا چقدر طول میشکه ؟ در شروع آپدیت یه آپیدیت 532 مگی بود کنم

اگر قطع کنم دوباره بذارم اتفاقی می فته؟

یه مطلب دیگه من آپید را به pc وصل کردم و از pc را به ایتیونز الان که نگاه کردم یه پنجره سه گزینه ای واز شده که وقتی downlaod را cancele کردم تو دستگاه اون خط آبی داره میره جلو

به نظرم وقتی آیپد را از داخل داری آپدیت می کنی و همزمان هم وصل می کنی به pc و آیتیونز از اونجا هم میتونی آ پدیت کنی درست گفتم؟؟؟؟

با تشکر
                              ویرایش توسط breny : https://i-phone.ir/forums/member/164941-breny در ساعت 06-02-2015, 04:02 PM

نظر

• سلام

دوستان گوشی من 5اس ؟،پشتت نوشته a1530 کدوم فایل و باید دانلود کنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X