اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا این چه حرفیه اپل تو ios8 واقعا ضعیف عمل کرده ...نگاه تعصبی نداشته باشید....این همه کاربر ایرانی و خارجی تو خود سایت اپل تو فروم های خارجی از عملکرد باطری ناراضی و شاکی هستن...من خودم عاشق اپل هستم ...ولی واقعیت رو باید قبول کرد

نظر

• حدود 3 روز 8.1.3 رو روی آیفون 6 نصب کردم
      میتونم بگم به جز باگ تماس هیچ تغییری نداشته
      نه مصرف باتری تغییری کرده نه وای فای
      دقیقا مثل ورژن 8.1.2 هستش
      فقط تو این چند باری که باهام تماس گرفتن باگ صدای زنگ برطرف شده بود

نظر

• ضعیف عمل کردن اپل در میزان ظرفیت باطری هست و هیچ ربطی به آپدیت سیستم عامل نداره .
        بستگی به استفاده داره . کسی که بخواد چندین ساعت فیلم full hd یا چندین ساعت بازی با دستگاهش انجام بده اشتباهه که ایفون خریداری کنه .

نظر

• دوستان عزیز چرا انقد عصبی و نگاه تعصبی دارید من خودم یه زمانی ایفون 4 داشتم با ios6 فیلم با گوشی نمیدیدم ولی همش تو نت و در حال بازی بودم... گوشی هم مثل بنز کار میکرد شارژ هم عملکردش عالی بود... اتفاقا اپل هم تو انتخاب ظرفیت باطری برای محصولاتش ضعیف عمل میکنه هم سیستم عاملش ضعیف شده البته فقط در زمینه مدیریت شارژ باطری... یعنی چی سیستم عامل ربطی به میزان عملکرد شارژ نداره اتفاقا خوبم داره... اینجور که شما میگی باید ایفون رو بعنوان ساعت استفاده کرد... که باهاش کار نکنی یه وقت شارژش زود تموم نشه.... این حرفهااا چیه ...این همه کاربر ایرانی و خارجی تو خود سایت اپل تو فروم های خارجی از عملکرد باطری ناراضی و شاکی هستن...کلا یک روز کمتر گوشی شارز نگه میداره... کاربر این همه هزینه میکنه محصولات اپل رو میخره که ازش استفاده کنه...اپل میخره چون از لحاظ کیفیت ساخت بهترینه... اینجاست که تفاوت مدیریت و خلاقیت تیم کوک رو با مرد بزرگی مثل استیو جابز میشه حس کرد....

نظر

• دوست عزیز دقت داشته باشید که ایفون ۴ که داشتین ۳.۵ اینچ بوده نه ۴.۷ و همینطور ۱۰۰ برابر ضخیم تر از ۶ و در ضمن در ای او اس ۶ ! توجه داشته باشید به این چیزا خواهشا ! البته این نظر من هست ! من حاضرم روزی ۵ بار گوشی رو شارژ کنم ولی گوشیم یکی از ظریف ترین و نازک ترین گوشی دنیا باشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
              اقا این چه حرفیه اپل تو ios8 واقعا ضعیف عمل کرده ...نگاه تعصبی نداشته باشید....این همه کاربر ایرانی و خارجی تو خود سایت اپل تو فروم های خارجی از عملکرد باطری ناراضی و شاکی هستن...من خودم عاشق اپل هستم ...ولی واقعیت رو باید قبول کرد
              دوست عزيز تعصبي چيه مصرف باطري به خوده مصرف كننده ميتقيما ربط داره درسته ios 8 اولاش مشكلاتي رو داشت ولي الان پايدار شده و خيلي بي نقص هست حالا شكايت زياده دليل نميشه همه شكايت داشته باشن!

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• من نمیفهمم چرا تعصب رو برند باعث میشه نقطه ضعف ها رو قبول نکنید.. اینکه ظرفیت باطری ایفون ضعیف هستش و سیستم عامل جدیدش در مدیریت باطری ضعیف عمل میکنه کاملا مشهود هستش...اینو من که نمیگم همه کاربرهای خارجی هم میگن... ایفون4 قطر 9.3 ایفون 5 اس 7.6 ایفون 6 6.9 ............. در مورد ضخامت دیگه 100 برابر ؟!!!!!! ... الان اکثر برندهاا تو ظرفیت باتری در رنجه 2000 میلی آمپر به بالا هستن ....تفاوت مدیریت و خلاقیت تیم کوک رو با مرد بزرگی مثل استیو جابز میشه حس کرد....

نظر

• من مشکلی با هیچ نظری ندارم همگی بزرگوار و محترم هستید.... ولی دوستان شما اگه یه نظر سنجی هم بزارید متوجه میشید چه تعداد کاربر از مصرف باطری ایفون راضی هستش!

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                    من نمیفهمم چرا تعصب رو برند باعث میشه نقطه ضعف ها رو قبول نکنید.. اینکه ظرفیت باطری ایفون ضعیف هستش و سیستم عامل جدیدش در مدیریت باطری ضعیف عمل میکنه کاملا مشهود هستش...اینو من که نمیگم همه کاربرهای خارجی هم میگن... ایفون4 قطر 9.3 ایفون 5 اس 7.6 ایفون 6 6.9 ............. در مورد ضخامت دیگه 100 برابر ؟!!!!!! ... الان اکثر برندهاا تو ظرفیت باتری در رنجه 2000 میلی آمپر به بالا هستن ....تفاوت مدیریت و خلاقیت تیم کوک رو با مرد بزرگی مثل استیو جابز میشه حس کرد....
                    خوب دوست عزيز حالا شما اگه خيلي باطري براتون مهمه و ميخواين فيلم ببينين چرا ايفون ميگيريد؟ ايپد اير ٢ بگيريد هم بسيار نازكه هم عملكرد باطري بسيار خوبي داره برا فيلم ديدن هم مناسبتره والا ما كه از ايفون و باطري و سيستم عاملش عاشقه اپل هستيم اينو من نميگم فروشه هرساله ايفون كاملا مشخصه در ضمن مديريت تيم كوك و استيو جابز رو اصلا نميشه الان در موردش حرف زد چون معلوم نبود استيو اگه الان بود چه تفكراتي داشت

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• ای بابا من کی گفتم فیلم میبینم!!!!!!! بگذریم همه چی خوبه ما چقد خوشحالیم....

نظر

• ضعف مدیریت و ناتوانی تیم نرم افزاری مهمترین عامل نارضایتی کاربران

آقای عزیز من خودم 4اس داشتم با آی او اس 6 خداوکیلی باگ وجود نداشت.اونم در حد خیلی کم که اصلا تو کارای روزمره بهش بر نمیخوردی....من خداوکیلی چند بار آی او اس 6 را آپدیت میکردم واسه یه باگی که اصلا تو ایران کاربرد نداشت...حالا خیر سرمون رفتم آیفون6 گرفتم نمیتونه یه باگ تاخیر تماس را حل کنه...خدا وکیلی من تا حالا گوشی زیاد دست گرفتم ولی یه همچین چیزی ندیده بودم...الان من گوشی را فابریک 8.1.2 خریدم این مشکل را داشته 3 مرتیه اپدیت جدید اومده نتونسته مشکل را حل کنه..تاره این یکی از مشکلات ریز و درشت هست...اینها همش برمیگرده به تیم نرم افزاری اپل که ظاهرا خیلی بهشون خوش میگذره و سرشون را کردن تو برف!!!!!!
                        ان شا الله که تو آی او اس 9 فرجی بشه....آمین

نظر

• [ای اقا ما دو ساعت همین حرفو میزنیم ولی دوستان نگاه تعصبی به برند دارن...

نظر

• پس یعنی باید صبر کنیم تا 8.2 یا شایدم 9 بیاد؟!

نظر

• من رو ۶+ این تاحیر در انجام تماس رو ندارم بررسی کنید ببینید مشکل از چیز دیگه ای نباشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
                                من رو ۶+ این تاحیر در انجام تماس رو ندارم بررسی کنید ببینید مشکل از چیز دیگه ای نباشه
                                اين تاخير رو اكثر قريب به اتفاق كاربرا از اولي كه ٨ اومد دارن و هنوز هم برطرف نشده و شما كه اين مشكلو نداريد شانس خوبي دارين و جزو استثناها هستيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X