اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Yosemite 10.10.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
    آپدیت با این روش مشکلی رو ایجاد نمیکنه. شما نگران پاک شدن فایل هاتون بودید، من این پیشنهاد رو دادم. میخواید کلین اینستال کنید خب دیگه چه کاری بود که سوال کردین؟
    نه دوست عزیز فقط می خواستم بدونم کدوم روش بهتره؟
    پیشنهادیه شما یا کلین ایسنتال؟
    از لحاظ سرعت عملکرد خود سیستم عامل منظورمه دوست عزیز!

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
      نه دوست عزیز فقط می خواستم بدونم کدوم روش بهتره؟
      پیشنهادیه شما یا کلین ایسنتال؟
      از لحاظ سرعت عملکرد خود سیستم عامل منظورمه دوست عزیز!
      من تا حالا کلین اینستال نکردم و هیچوقت هم به مشکل برخورد نکردم. تصمیم با خود شما است. گرچه با بک آپ گرفتن توسط تایم ماشین هم میتونید اطلاعات تون رو نگه دارید و بعد از کلین اینستال کردن٬‌اونارو ریستور کنید

نظر

ما آخر نفهمیدیم برای کلین اینستال باید بک آپ گرفت یا چیزی پاک نمیشه !!!؟
        هر کی یه چیز میگه که ؟!
        بعد آپدیت امکان بدگشت هم هست به نسخه قبل یا مثل آیفون نسخه قبل قابل نصب نیست روش دیگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
          ما آخر نفهمیدیم برای کلین اینستال باید بک آپ گرفت یا چیزی پاک نمیشه !!!؟
          هر کی یه چیز میگه که ؟!
          بعد آپدیت امکان بدگشت هم هست به نسخه قبل یا مثل آیفون نسخه قبل قابل نصب نیست روش دیگه ؟
          کلین اینستال از اسمش مشخصه، یعنی نصب یک نسخه کامل از مک روی دستگاه، مثل Restore یا Reset Factory. همه چیز پاک میشه. اگر اطلاعات لازم دارید بکاپ بگیرید.

بله امکانش هست.

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
            برای من هم اینجوری نیست. تنظیمات خاصی داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
            باید از توی تنضیمات گزینه ی security and privacy رو انتخواب کنید و file vault رو روشن کنید اما اگر رمز سیستمتوون یادتون بره هیچ جوری نمیتونید اطلاعاتتونو برگردونین

نظر

سلام
              من ۱۰.۱۰ هستم. در روزهای اخیر هرچه تلاش میکنم به ۱۰.۱۰.۲ برم موفق نمیشم! یکبار از طریق خود App Store از ۸۶۰ مگ تا ۸۴۰ رفت بعد گفت ریستارت کن و آپدیتی انجام نشد و یکبار هم با folx رفتم و به ۱۰۰درصد رسید اما بعد از یکساعت که رو ۱۰۰درصد بود باز تیک سبز نزد و دانلود میکرد و بعد برنامه folx not resp... شد و بعد از ۲۰۰ مگ دوباره شروع کرد! دوبار ۸۰۰ مگ ظرفیتم رو سوزوند و آپدیت نشد! این ۸۴۰ از ۸۶۰ مگی که با اپ استور دانلود کردم راهی نیست پیدا بشه و از ادامه بره و از صفر شروع نکنه؟!
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                سلام
                من ۱۰.۱۰ هستم. در روزهای اخیر هرچه تلاش میکنم به ۱۰.۱۰.۲ برم موفق نمیشم! یکبار از طریق خود App Store از ۸۶۰ مگ تا ۸۴۰ رفت بعد گفت ریستارت کن و آپدیتی انجام نشد و یکبار هم با folx رفتم و به ۱۰۰درصد رسید اما بعد از یکساعت که رو ۱۰۰درصد بود باز تیک سبز نزد و دانلود میکرد و بعد برنامه folx not resp... شد و بعد از ۲۰۰ مگ دوباره شروع کرد! دوبار ۸۰۰ مگ ظرفیتم رو سوزوند و آپدیت نشد! این ۸۴۰ از ۸۶۰ مگی که با اپ استور دانلود کردم راهی نیست پیدا بشه و از ادامه بره و از صفر شروع نکنه؟!
                ممنون

یکبار دیگه هم از طریق اپ استور دانلود کردم و تا آخر بدون مشکل رفت اما پس از تکمیل هیچ اتفاقی نیفتاد و دوباره نشون میده آپدیت برای ۱۰.۱۰.۲ هست و آپ کن! دیستارت هم کردم اتفاقی نیفتاد!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                سلام
                ممنون

یکبار دیگه هم از طریق اپ استور دانلود کردم و تا آخر بدون مشکل رفت اما پس از تکمیل هیچ اتفاقی نیفتاد و دوباره نشون میده آپدیت برای ۱۰.۱۰.۲ هست و آپ کن! دیستارت هم کردم اتفاقی نیفتاد!

نظر

سلام

من سیستمم رو آپدیت کردم به Yosemite 10.10.2، ولی یکم کند شده، قبلاَ خیلی سریع میومد بالا اما الان موقع بوت شدن اینجوری میشه، قبل از آپدیت اصلا اینطوری نبود...

[IMG][/IMG]

نظر

برید به ۱۰.۱۰.۳ ببینید سریعتر میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amontazeri نمایش پست ها
                      باید از توی تنضیمات گزینه ی security and privacy رو انتخواب کنید و file vault رو روشن کنید اما اگر رمز سیستمتوون یادتون بره هیچ جوری نمیتونید اطلاعاتتونو برگردونین
                      سلام
                      میشه بگید این قابلیت چکار میکته و البیه چجوری میشه خاموشش کرد؟
                      من الان این کار را انجام دادم نوشته در حال رمز گشایی و نوشته چند ساعت طول میکشه.الان دقیقا چه کاری در سیستم داره انجام میشه؟
                      ممنون
                      ویرایش توسط ali reza 222 : https://i-phone.ir/forums/member/160146-ali-reza-222 در ساعت 10-04-2015, 03:00 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                        سلام
                        میشه بگید این قابلیت چکار میکته و البیه چجوری میشه خاموشش کرد؟
                        من الان این کار را انجام دادم نوشته در حال رمز گشایی و نوشته چند ساعت طول میکشه.الان دقیقا چه کاری در سیستم داره انجام میشه؟
                        ممنون
                        با سلام تمامی فایل های شما رمز گذاری میشه و فقط در صورت وارد کردن رمز در حال روشن شدن میتونید اونارو ببینید من توی سورس کدش کد هایی دیدم که نشان میداد درایو ریکاوری که یکی از مهم ترین درایو ها برای باز گردانی سیستم عامل و رمز روی سیستم عامل است هم در بعضی شرایط با همان رمز ورود قفل میشود و شما در صورت فراموشی رمز باید تقریبا قید مکتونو بزنید مگر اینکه هارد درایوتون اجازه ی فرمت شدن را داشته باشه من بهتون توصیه می کنم این قابلیت را خاموش نگه دارید و از ورود اتو ماتیک که بدون رمز است خود داری کنید چون در مواقع آپدیت شدن دوباره معمولا رمزی که برای ورود ازش استفاده میکردید بر میگرده و ممکن است از یاد شما رفته باشد طول کشیدن فرایند هم برای حجم زیاد اطلاعات کدی که باید رمز گذاری شود است برای خاموش کردنم از گزینه ی turn off file vault استفاده کنید و تا رمز گشایی شدن کامل اطلاعات مک را خاموش و یا حتی در حالت خواب قرار ندهید

نظر

نوشته اصلی توسط amontazeri نمایش پست ها
                          با سلام تمامی فایل های شما رمز گذاری میشه و فقط در صورت وارد کردن رمز در حال روشن شدن میتونید اونارو ببینید من توی سورس کدش کد هایی دیدم که نشان میداد درایو ریکاوری که یکی از مهم ترین درایو ها برای باز گردانی سیستم عامل و رمز روی سیستم عامل است هم در بعضی شرایط با همان رمز ورود قفل میشود و شما در صورت فراموشی رمز باید تقریبا قید مکتونو بزنید مگر اینکه هارد درایوتون اجازه ی فرمت شدن را داشته باشه من بهتون توصیه می کنم این قابلیت را خاموش نگه دارید و از ورود اتو ماتیک که بدون رمز است خود داری کنید چون در مواقع آپدیت شدن دوباره معمولا رمزی که برای ورود ازش استفاده میکردید بر میگرده و ممکن است از یاد شما رفته باشد طول کشیدن فرایند هم برای حجم زیاد اطلاعات کدی که باید رمز گذاری شود است برای خاموش کردنم از گزینه ی turn off file vault استفاده کنید و تا رمز گشایی شدن کامل اطلاعات مک را خاموش و یا حتی در حالت خواب قرار ندهید
                          ممنون از پاسختون
                          یعنی در هنگام خاموش کردن هم دوباره این فرایند چند ساعت طول میکشه؟

نظر

ممنون از پاسختون
                            یعنی در هنگام خاموش کردن هم دوباره این فرایند چند ساعت طول میکشه؟
                            حدود ۹ ساعت

نظر

10.10.3 ?!

نظر

برید به ۱۰.۱۰.۳ ببینید سریعتر میشه.
                                آپدیت کردم، بهتر نشده...

نظر

صبر کنید ..
                                X