اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی OS X Yosemite 10.10.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من تازه مک بوک ایر خریدم. یه سری چیزا رو نمی دونم، سیستم عامل مکم ۱۰.۹.۵ هست می خوام اپدیتش کنم به ۱۰.۱۰.۲ وقتی تو اپ استور ۳۰۰-۴۰۰ مگش دانلود میشه ارور میده میگه نمی‌تونه ادامه بده میاد از اول (۵ گیگ حجمشه). حالا جریان نسخه معمولی و کمبو چی هست؟من کدوم دانلود کنم؟فقط دانلود کنم تمومه یا مثه ویندوز نصب کردن داره؟

نظر

سلام گویا لینک دانلود کلین اینستال کار نمیده !!

نظر

سلام دارم روانی می شم داشتم یوسمیت رو اپدیت می کردم ۴ گیگش دانلود شده بود اینترنتم قطع و وصل شد. وقتی زدم ادامه دانلود اومد از اول داره روانیم می کنه ۴ گیگ .... الان جایی چیزی نیست بشه فایل دانلود شده رو برگردوند تا از ادامش دانلود شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط zoh-reh نمایش پست ها
          سلام دارم روانی می شم داشتم یوسمیت رو اپدیت می کردم ۴ گیگش دانلود شده بود اینترنتم قطع و وصل شد. وقتی زدم ادامه دانلود اومد از اول داره روانیم می کنه ۴ گیگ .... الان جایی چیزی نیست بشه فایل دانلود شده رو برگردوند تا از ادامش دانلود شه؟
          توي تاپيكي زده بوديد، پاسختون داده شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
            برای من هم اینجوری نیست. تنظیمات خاصی داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
            والا من ی بار این کارو واسه مکبوکم کردم...تنظیمات داره یادم نیست ولی :/

نظر

لینک خرابه !!!

نظر

واسه ساخت بوتیبل دیسک مک باید از کدام:یک استفاده کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط majid301 نمایش پست ها
                  واسه ساخت بوتیبل دیسک مک باید از کدام:یک استفاده کنم .
                  از هیچ کدوم
                  نسخه معمولی آپدیت برای کسانی هست که آخرین ورژن قبل از آپدیت رو دارند که الان حجمش ۵۰۰ مگ خورده ای هست
                  و نسخه کومبو برای کسانی هستند که کلا در نسخه های دیگه در ۱۰.۱۰ هستند که حجمش کمی بالاتر از نسخه آپدیت معمولی هست

شما باید نسخه کامل مک یوسیمیتی رو دانلود کنید که حجمش حدود ۵ گیگ هست
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

لینک نسخه کامل توی پست اول موجوده البته برای کلین اینستال

نظر

10.10.3 combo update:
                      http://goo.gl/14JIY4
                      حالشو ببرین

نظر

این همه ما زور زدیم 10.10.2 رو دانلود کردیم حالا 10.10.3 اومد !!!
                        اگه از maverick بخوام بیام yosemite تنها راهش کلین اینستال هست ؟ یعنی همه چیزم پاک میشه توی کلین اینستال ؟ 512مگ چطور بک آپ بگیرم ؟ مثل ویندوز هم که نیست که بگیم فقط درایو c پاک میشه !!!

نظر

نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
                          این همه ما زور زدیم 10.10.2 رو دانلود کردیم حالا 10.10.3 اومد !!!
                          اگه از maverick بخوام بیام yosemite تنها راهش کلین اینستال هست ؟ یعنی همه چیزم پاک میشه توی کلین اینستال ؟ 512مگ چطور بک آپ بگیرم ؟ مثل ویندوز هم که نیست که بگیم فقط درایو c پاک میشه !!!
                          نه دوست عزیز ، می تونید فایل اصلی سیستم عامل که حجمی جدود 5 گیگ داره رو دانلود کنید و به صورت معمول مثل یه نرم افزار اونو نصب کنید. هیچی هم پاک نمیشه.

واسه بک آپ گرفتن هم میتونید از تایم ماشین استفاده کنید. تو انجمن سرچ کنید در موردش

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                            نه دوست عزیز ، می تونید فایل اصلی سیستم عامل که حجمی جدود 5 گیگ داره رو دانلود کنید و به صورت معمول مثل یه نرم افزار اونو نصب کنید. هیچی هم پاک نمیشه.

واسه بک آپ گرفتن هم میتونید از تایم ماشین استفاده کنید. تو انجمن سرچ کنید در موردش
                            دوست عزیز اگر با این روش آپدیت کنیم بهتره یا کلین اینستال کنیم بهتره؟
                            یعنی سرعت سیستم عامل کم نمی شه؟

نظر

راستی پشیمون شدیم میشه به همون نسخه قبل برگشت !؟ آخه داک قدیمیش بهتره !

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                                دوست عزیز اگر با این روش آپدیت کنیم بهتره یا کلین اینستال کنیم بهتره؟
                                یعنی سرعت سیستم عامل کم نمی شه؟
                                آپدیت با این روش مشکلی رو ایجاد نمیکنه. شما نگران پاک شدن فایل هاتون بودید، من این پیشنهاد رو دادم. میخواید کلین اینستال کنید خب دیگه چه کاری بود که سوال کردین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X