اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال رکورد (فایل ضبط شده صوتی) در آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال رکورد (فایل ضبط شده صوتی) در آیفون 5s

سلام دوستان ،لطفا راهنمایی کنید
    با آیفون 5s صدا ضبط کردم که حدود 50-60 مگ حجمشه،از اونجایی که حجمش زیاده از طریق ایمیل نمی تونم ارسال کنم ،آیا ممکنه که این فایل رو از طریق برنامه هایی مثل whatsaap ارسال کنم؟

به کی؟بهترینش airdrop هست

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
      به کی؟بهترینش airdrop هست
      به کسی که 5s داره و در دسترسم هم نیست ،

نظر

از ویس نمیشه مستقیم ارسال کنی تو واتس اپ
        ولی میتونی اول به اپ ایدی خودت بصورت ای مسیج ارسال کنی بعد فایلو تو مسیج باز کنی اون فلشی که برای ایر دراپ و کلا شر کردنه رو بزنی اون موقع ارسال تو واتس اپ و وی چت و همه این اپ ها میاد

نظر

نوشته اصلی توسط akon نمایش پست ها
          از ویس نمیشه مستقیم ارسال کنی تو واتس اپ
          ولی میتونی اول به اپ ایدی خودت بصورت ای مسیج ارسال کنی بعد فایلو تو مسیج باز کنی اون فلشی که برای ایر دراپ و کلا شر کردنه رو بزنی اون موقع ارسال تو واتس اپ و وی چت و همه این اپ ها میاد
          من خیلی آشنایی ندارم ،آدرسی هست که این چیزایی رو که گفتین بصورت تصویری توضیح داده باشه

نظر

How to Send Audio Messages via Message/iMessage from iPhone & iPad
            این مال ای او اس ۶ هست ولی راهش همینطوریه

نظر

اگه جيلبريكين، با ايفايل پيداش كنيد، يك اپ تبديل فرمت از اپ استور يا جاي ديگه پيدا كنيد،توسط اي فايل وارد اون اپ كنيد تبديلش كنيد به ام پي تري، ذخيره كنيد توي موزيك، دوباره يه اپ پيدا كنيد براي ساخت اسلايد شو، اون اهنگ (صداي ضبط شده) را بذارين روي يه عكس كامل ميكس شه، سيو كنيد تو كمرا رول، با واتسپ ويديو رو بفرستيد. ) اينكار شدنيه.

بهترين راه اينه كه فايل رو زيپ كنيد با رمزنگاري، آپلود كنيد توي يه سايت، ادرس سايت رو بدين به دوستتون.

موفق باشيد.
              (ميدونم تاريخش گذشته ولي واسه بعدا مردم نياز دارن :P )

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X