اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Authorize هنگام نصب برنامه از آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل Authorize هنگام نصب برنامه از آیتونز

سلام. خسته نباشید. من آیفون 5اس رو با آیتونز Authorize کردم. برنامه ها رو دانلود کردم. اما وقتی اینستال و بعد apply میکنم دائما ارور Authorize نبودن میده. در حالی که وقتی دوباره authorize میزنم میگه هست!! چی کار باید کرد؟ مرسی پیشاپیش

باید با اکانتی اوتورایز کنین که برنامه ها باهاش دانلود شده

نظر

من هم دقیقا همين کار رو کردم. با اپل آیدیک خرید و دانلود کردم و به آیتونز هم اومده اما وقتی میرم سینک کنم با گوشی، میگه این کامپی.تر اوتورایز نیست. در حالی که وقتی میزنم اوتورایز کنه میگه هست. فقط برنامه ها رو به گوشی انتقال نمیده. با موزیک و اینا مشکلی نداره!!

نظر

ممکنه برنامه ای باشه که با این اکانت دانلود نشده باشه یه بار deauthorize کن

نظر

transfer purchases رو انجام دادید؟
          .There is no knowledge that is not power

نظر

آقا دمت گرم. وایبر روی گوشی با این اکانت نبود. حذفش کردم درست شد. مرسی

نظر

سلام منم همین مشکل رو دارم اتفاقا با همین اکانت هم برنامه رو دانلود کردم ولی بازم پیغام اتورایز میده

نظر

با سلام خدمت مهندسین عزیز .من مغازه دار هستم بعد از ساختن اپل ایدی برای مشتری و دانلود چند برنامه (با اپل ای دی خود مشتری توسط آیتونز) هنگام نصب و بعد از اپلای کردن مدام آیتونز ارور اوترایز میده وقتی هم به قسمت استور میرم میگه اتورایز شده این اپل ای دی گوشی مشتری آیفون 4 بود که حتی رو گوشیش اپل ای دی نداشته جیلبریکم نشده. من با دو تا اپل ایدی دیگه هم تست کردم حتی رو لپتاپم حتی یکبار دیگه ایتونز نصب کردم حتی اول اوترایز کردم بعد اپ دانلود کردم هیچکودوم مشکلمو حل نکرد با گوشی خودمم که 5س همونطوره واقعا دو سه روره کلافم کرذه الان مجبورم با آی نولز اپ نصب کنم ممنون میشم اگه به دادم برسید .در ضمن گوشی مشتریم اولین بار بود که از اپ استور برنامه میخواست نصب بکنه ا اینم اروری که میده:
                This iphone could not be synced because this computer is no longer authorize for purchaseditems that are on this iphone
                بعد میگه بورو این سیستمو اترایز کن در حالیکه از قبل اوترایزه

نظر

سلام منم مشکل آتورایز کردن دارم ولی خوب یه سری از برنامه هایی که خیلی هم نیاز دارم توسط دوستانم از خارج از کشور تهیه شده نمیتونم پاکشوون کنم ولی از آیتونزم هم نمیتونم استفاده کنم .

نظر

با سلام خدمت مدير بخش.خواهشا يه پاسخ کامل به اين موضوع بدين خيلي ها اين مشکلو دارن اما من جايي رو نديدم که يه پاسخ کامل داده باشن.
                    ببينيد من تازه 5اس خريدم.يه اپل آيدي هم براش تعريف کردم و باهاش برنامه هم دانلود کردم و مشکلي هم نداشته براي آيتونز سيستمم هم تعريفش کردم و باهاش آهنگو فيلم هم داخل گوشي ريختم و مشکلي نداشته اما وقتي باهاش برنامه دانلود ميکنم و ميخوام روي گوشي سينک کنم ميگه سيستم Authorize نيستش.من حتي deauthorize هم کردم و دوباره Authorize کردم اما وقتي ميخوام برنامه رو سينک کنم بازم اون اخطارو ميده.البته اين اطلاع رو هم بهتون بدم که من داخل گوشيم چنتا برنامه دارم که با يه اپل آيدي ديگه که قبلا روش بوده نصب شده ومن اينو زماني فهميدم که ميخواستم اون برنا مه هارو با گوشي آپديت کنم که رمز يه اپل آيدي ديگه رو ازم ميخواست.
                    ميخوام بدونم مشکل از اپل آيدي منه يا اينکه سيستمم مشکل داره و يا همونطور که خودم حدس ميزنم مشکل از اپل آيدي قديمي هستش که باهاش برنامه نصب شده.
                    خواهشا هم مشکل رو بگيد و هم يه راه حل نهايي و کارهايي که دقيقا بايد انجام بدبم.ما هممون ممنونت ميشيم و دعات ميکنيم
                    ویرایش توسط bahram deniz : https://i-phone.ir/forums/member/181062-bahram-deniz در ساعت 28-02-2015, 05:10 PM

نظر

همه برنامه ها رو فقط با آی دی خودتون دانلود کنید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

اقا کسی نیست کمک کنه چیکار کنیم این ارور رفع بشه یا اصلا میشه به جای ایتونز از یه برنامه ی دیگه استفاده کرد مرسی

نظر

مشکل Authorize هنگام نصب برنامه از آیتونز

قابل توجه دوستاني كه اين مشكل رو هنوز دارن.
                          اين مشكل اصلا موضوع پيچيده اي نيست. اگر نكات زير رو رعايت كنيد هيچ مشكلي براتون پيش نمياد و اگر هم در حال حاضر مشكلي داريد رفع ميشه:
                          ١. تمام برنامه هايي كه روي دستگاهتون هست تماما بايد توسط اپل آيدي خودتون دانلود شده باشه.
                          ٢. در آدرس Settings/iTunes and AppStore بايد همون آيدي رو Sign In كرده باشيد كه باهاش تمام برنامه ها رو دانلود كرديد.
                          ٣. آيتيونز كامپيوتر رو هميشه به روز نگه داريد.
                          ٤. همون اپل آيدي اكتيو روي دستگاهتون رو در آيتيونز كامپيوتر وارد كنيد.
                          ٥. در آيتيونز كامپيوتر روي آيدي تون كليك كنيد و به قسمت View account info بريد. پس از وارد كردن رمز تون در اواسط صفحه گزينه اي با عنوان Computer Authorization مي بينيد. روبروي اين قسمت يك باكس با عنوان Deauthorise All هست كه روش كليك كنيد و تأييد بفرماييد. پيغامي مبني بر انجام شدن اين كار دريافت مي كنيد. حال از منوي بالا گزينه ي Store و بعد Authorize this computer رو بزنيد.
                          ٦. دستگاهتون رو به آيتيونز وصل كنيد و Sync كنيد.

دوستان توجه داشته باشيد كه مراحل رو به ترتيب چك كنيد. مثلا اول وصل نكنيد بعد تازه توي گوشي اقدام به Sign in كردن نماييد. در اين صورت ممكنه باز قبول نكنه.
                          همون طور كه گفتم اگه به ترتيبي كه گفته شد پيش بريد و مشكل رو حل كنيد.
                          موفق باشيد.
                          ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 10-01-2016, 06:45 AM

نظر

با سپاس از کاربر Hero و اطلاعات کاملشون. به این نکته هم دقت داشته باشید که گزینه deauthorize all را فقط یکبار در هرسال می توانید برای حذف سیستم هایی که یک اکانت بر روی آنها فعال است استفاده کنید. پس دقت کنید در صورتی که نیاز به تغییر سخت افزاری، نرم افزاری و یا استفاده از سیستم دیگری دارید قبل از انجام تغییرات سیستم مورد نظر را deauthorize کنید و تنها در شرایط خاص که به سیستم دسترسی ندارید و ۵ سیستم در اکانت authorize شدند از گزینه عنوان شده استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
                              من تمام اطلاهات آیفونم پاک شد. اپ هام رو دوباره دانلود کردم و روی دستگا ریختم حالا میحوام باز هم به اپ های قبلی اضافه کنم و میکه باید Authorize کنی.
                              Authorize کردم و خواستم اپ ها رو اضافه کنم باز هم میگه Authorize کن اما Authorize کردم و با موفقیت Authorize شد.
                              کسی میدونه چطور این مشکل باید حل شه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X