اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آیتونز و آپدیت کردن آیپد به 8.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در آیتونز و آپدیت کردن آیپد به 8.1.2

دوستان سلام
    من یه آیپد مینی جیلبریک شده با ios 7.0.4 دارم الان چند روزه که قصد آپدیت به 8.1.2 رو دارم تا بتونم قبل از اومدن 8.2 جیلبریک کنم اما هرکاری میکنم آیتونز(آخرین ورژن رو دارم)دستگاهم رو نمیخونه... جای پورت رو عوض کردم،حتی به گفته یه سایت ایرانی با ساخت یه یوزر دیگه در ویندوز هم امتحان کردم،پیغام تراست هم میاد اما بهد از زدن تراست در آیتونز ارور Ex0000084 رو میداد که الان اونم نمیاد.....
    اگر از طریق ota هم بخوام آپدیت کنم،روی check for new updates میمونه و فقط لود میکنه...
    چیکار کنممم؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط hosseinplus نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه آیپد مینی جیلبریک شده با ios 7.0.4 دارم الان چند روزه که قصد آپدیت به 8.1.2 رو دارم تا بتونم قبل از اومدن 8.2 جیلبریک کنم اما هرکاری میکنم آیتونز(آخرین ورژن رو دارم)دستگاهم رو نمیخونه... جای پورت رو عوض کردم،حتی به گفته یه سایت ایرانی با ساخت یه یوزر دیگه در ویندوز هم امتحان کردم،پیغام تراست هم میاد اما بهد از زدن تراست در آیتونز ارور Ex0000084 رو میداد که الان اونم نمیاد.....
    اگر از طریق ota هم بخوام آپدیت کنم،روی check for new updates میمونه و فقط لود میکنه...
    چیکار کنممم؟؟؟؟
    آيتيونز رو uninstall كن. سيستم رو هم restart كن. آخرين نسخه ي آيتيونز رو نصب كن. اگه نشد، بگو تا بهت بگم چه كني. كمي مشكل ميشه ولي اوكيه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      آيتيونز رو uninstall كن. سيستم رو هم restart كن. آخرين نسخه ي آيتيونز رو نصب كن. اگه نشد، بگو تا بهت بگم چه كني. كمي مشكل ميشه ولي اوكيه.

عزیز این کارو کردم اما فایده نداره باز هم همون مشکل وجود داره اگه ممکنه راهه دیگه رو بگو مرسی

نظر

عزیز این کارو کردم اما فایده نداره باز هم همون مشکل وجود داره اگه ممکنه راهه دیگه رو بگو مرسی
        بريد توي run سيستم. يا همون command prompt
        دستور msconfig رو بزنيد. و داخل تب services تيك هاي مربوط به اپل و iPhone رو بزنيد.
        يه عكس براتون مي زارم كه مي تونه كمكتون كنه.

نظر

بريد توي run سيستم. يا همون command prompt
          دستور msconfig رو بزنيد. و داخل تب services تيك هاي مربوط به اپل و iPhone رو بزنيد.
          يه عكس براتون مي زارم كه مي تونه كمكتون كنه.

هیرو جان چنتا از نرم افزار های اپل تیک نخورده بود که زدم و بقیشونم که احتمال میدادم برای اپل باشه و .net framwork و هرچیزه دیگه که به ذهنم رسید و تمامی چیز هایی که در تصویر بود هم زدم بعد از ری استارت،باز هم مثل قبل کار نکرد که نکرد....
          چی کارش کنم؟؟؟؟

نظر

هیرو جان چنتا از نرم افزار های اپل تیک نخورده بود که زدم و بقیشونم که احتمال میدادم برای اپل باشه و .net framwork و هرچیزه دیگه که به ذهنم رسید و تمامی چیز هایی که در تصویر بود هم زدم بعد از ری استارت،باز هم مثل قبل کار نکرد که نکرد....
            چی کارش کنم؟؟؟؟
            توي boot رو هم چك كنيد، يه سرويس اپل هم اونجا هست كه بايد تيك داشته باشه.
            اگه نشد برو سراغ host كامپيوتر. كه بايد يه سري تغييرات توش بدي. اين مرحله ي آخره.

نظر

يه راه حل ديگه به ذهنم رسيد.
              به مسیر زیر برین :

Start /Control Panel/Administrative Tools/Services/Apple Mobile Device

بعد اینکه تو این مسیر رفتین باید یه گزینه ی STOP باشه ! اون رو بزنید و بعد دوباره START کنید !

اگه رو همون Apple Mobile Device دبل کلیک کنید ...احتمالا دیس ایبل هستش ... اون رو manual کنید و دوباره استاپ کنید...واستارت رو بزنید !

توجه کنید که آیتیونز باید بسته باشه و همینطور دستگاه نباید کانکت باشه !

نظر

يه راه حل ديگه به ذهنم رسيد.
                به مسیر زیر برین :

Start /Control Panel/Administrative Tools/Services/Apple Mobile Device

بعد اینکه تو این مسیر رفتین باید یه گزینه ی STOP باشه ! اون رو بزنید و بعد دوباره START کنید !

اگه رو همون Apple Mobile Device دبل کلیک کنید ...احتمالا دیس ایبل هستش ... اون رو manual کنید و دوباره استاپ کنید...واستارت رو بزنید !

توجه کنید که آیتیونز باید بسته باشه و همینطور دستگاه نباید کانکت باشه !

دوست عزیزم از اینکه برای من ارزش قایل شدی و جوابمو دادی واقعا ازت تشکر میکنم.
                حالا عرض کنم که توی بوت چیز خاصی به جز ویندوزم پیدا نکردم حالا نمیدونم دقیقا منظور شما چی بود از بوت
                در مورد control panel هم عرض کنم که apple mobile device و bonjour رو هم روی manual گذاشتم و stop/start کردم اما از شانس گند ما باز هم مثل قبل....
                راستی اگه واقعا راهی نداره حداقل یه راهی نشونم بدید که بتونم دستگاه رو reset کنم(حالا اسمش رو یادم نیومد که نوشتم reset منظورم اینه که دوباره از اول بیاد بالا از ضفر)

نظر

دوست عزیزم از اینکه برای من ارزش قایل شدی و جوابمو دادی واقعا ازت تشکر میکنم.
                  حالا عرض کنم که توی بوت چیز خاصی به جز ویندوزم پیدا نکردم حالا نمیدونم دقیقا منظور شما چی بود از بوت
                  در مورد control panel هم عرض کنم که apple mobile device و bonjour رو هم روی manual گذاشتم و stop/start کردم اما از شانس گند ما باز هم مثل قبل....
                  راستی اگه واقعا راهی نداره حداقل یه راهی نشونم بدید که بتونم دستگاه رو reset کنم(حالا اسمش رو یادم نیومد که نوشتم reset منظورم اینه که دوباره از اول بیاد بالا از ضفر)
                  خواهش مي كنم.
                  ما همه مون اينجا جمع شديم كه به هم كمك كنيم.
                  اگه با ريست كردن گوشي هم تغييري ايجاد نشه، مي مونه اينكه كلا ويندوز رو جديد كنيد.
                  حالا ريست كردن كلي گوشي:
                  Setting/General/Reset/Reset all content and setting

نظر

دوستان خواهش میکنم ازتون یه راه دیگه ای بگید اخه نه میشه ریستور کرد و نه آپدیت من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                    X