اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آشنایی با بلک بری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آشنایی با بلک بری

سلام دوستان
    قصد خرید بلک بری دارم. یکی از دو مدل Q10 یا Classic رو تصمیم دارم بخرم. اگه اطلاعات راجع به معایب و مزایای بلک بری دارین و اگه تجربه ی استفاده از گوشی های بلک بری رو دارین ممنون میشم راهنماییم کنین. البته اینم بگم که گوشی تاچ همین یدونه ایفونم کافیه برام. دوس دارم یلک بری رو تجربه کنم. ممنون میشم پیرامون بلک بری اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بزارین. ممنون

اگه واسه گوشی دوم میخوای خوبه
    فقط تنها چیزی که یکم اذیت میکنه اینه بلک بری ورلد تو ایران *****ه و همیشه باید از *ی پی ان استفاده کنید
    برنامه های آندروید هم خوب جواب میده ولی از اونجایی که کاملا هماهنگ و بهینه سازی نشده بعضا مشکلات خاص خودش رو داره
    رو BB Passport هم فکر کنید
    گوشیه خوب و خاصیه

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
      اگه واسه گوشی دوم میخوای خوبه
      فقط تنها چیزی که یکم اذیت میکنه اینه بلک بری ورلد تو ایران *****ه و همیشه باید از *ی پی ان استفاده کنید
      برنامه های آندروید هم خوب جواب میده ولی از اونجایی که کاملا هماهنگ و بهینه سازی نشده بعضا مشکلات خاص خودش رو داره
      رو BB Passport هم فکر کنید
      گوشیه خوب و خاصیه
      ممنون از راهنماییاتون. برا این موردی که فرمودین همیشه راه چاره هست ... فکر نکنم به برنامه های اندروید نیاز داشته باشم. این گوشی رو میخوام بیشتر برای مکالمات کاری استفاده کنم نه برا بازی و ....
      راستش دوس ندارم گوشی خیلی بزرگ باشه ولی خب پاسپورت واقعا عالیه ولی برای من مناسب نیست. من بیشتر دنبال سری Bold بودم که با دیدن این کلاسیک وسوسه شدم برم سراغ این ولی راجع به Q10 هم تو فروم های خارجی خیلی تعریف و تمجید کردن. چون اولین بارمه وارد دنیای بلک بری میخوام بشم دوس دارم یکم از راهنمایی های دوستان بیشتر استفاده کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
        ممنون از راهنماییاتون. برا این موردی که فرمودین همیشه راه چاره هست ... فکر نکنم به برنامه های اندروید نیاز داشته باشم. این گوشی رو میخوام بیشتر برای مکالمات کاری استفاده کنم نه برا بازی و ....
        راستش دوس ندارم گوشی خیلی بزرگ باشه ولی خب پاسپورت واقعا عالیه ولی برای من مناسب نیست. من بیشتر دنبال سری Bold بودم که با دیدن این کلاسیک وسوسه شدم برم سراغ این ولی راجع به Q10 هم تو فروم های خارجی خیلی تعریف و تمجید کردن. چون اولین بارمه وارد دنیای بلک بری میخوام بشم دوس دارم یکم از راهنمایی های دوستان بیشتر استفاده کنم.
        اگه واسه همین کاربرد بخواین انتخاب خوبیه
        فقط باید خیلی بیشتر از سایر گوشی ها مواظبش باشید چون نسبت به آیفون و سایر برند ها پشتیبانی و تعمیراتش کمتره و گرونتر

نظر

اینکه میگن سیستم عاملش امن ترین سیستم عامل بین گوشی ها هست صحت داره؟

نظر

اینکه میگن سیستم عاملش امن ترین سیستم عامل بین گوشی ها هست صحت داره؟
            والا من فقط آیفون و بلک بری استفاده کردم و تا حالا مشکلاتی از این قبیل پیش نیومده که بتونم مقایسه کنم
            ولی طبق اظهاراتی که تو اینترنت هست اینجور عنوان شده و از اونجایی که سازمان های اطلاعاتی نظامی امریکا از Black Berry OS استفاده میکنن باید صحت داشته باشه

نظر

روی مدل q5 هم فکر کنید.طراحی کیبوردش از q10 خیلی بهتره.

نظر

سلام

دقيقن من الان همين تركيبي كه شما ميفرماييد رو استفاده ميكنم. يعني مكالمات كاري با q10 و تماس عاي عادي و دوستانه با ايفون. واقعن تركيب خوبيه.
                هم اينكه بلكبري گوشي كوچيك و خوش دستيه و هم اينكه گزينه هاي جانبي و متنوع ايفون رو نداره. اما چند مشكل كوچيك هست كه بهتره ياداور شم...
                ١. مشكل سينك شدن كانتكت ها. بلك بري ميتونه با ادرس بوك مك و گوگل كانتكت سينك شه، اما ارتباطش يك طرفس. يعني اگه چيزي رو توي كانتكت خود گوشي عوض كنيد روي اكانت گوگل و به طبع اون روي بقيه ديوايس ها عوض نميشه. اين كمي واسه من دردسر شده الان... (البته از دو سال پيش به اينور سيستم عامل بلكبري خيلي توسعه پيدا كرده، احتمالن تو اپديت هاي بعدي درست شه)
                ٢. بلكبري ورلد. اين برنامه كلن از ايران ساپورت نميكنه و بايد هميشه وي.پي.ان داشته باشيد.
                ٣. عدم پشتيباني از وي.پي.ان pptp و l2tp. متاسفانه بلكبري اين دو پروتوكل رو هم پشتيباني نميكنه. دليلش هم همون امنيت بالاييه كه داره. اين دو پروتوكل عمومي هستن و چون دزدي اطلاعات زيادي از اونها ميشه بلكبري اجازه استفاده رو بهتون نميده. اما از پروتوكل هاي خصوصي مثل مايكروسافت و سيسكو و... پشتيباني ميشه.
                ٤. از برنامه هاي ارتباط اينترنتي فقط واتسپ تا الان ورژن مخصوص به بلكبري داده و بقيشون عمومن اندرويد بوت هستن به همين دليل ممكنه مشكلاتي در استفاده داشته باشن.

در نهايت اگه قصدتون فقط تماس و پيام كاريه، خيلي گوشي خوبيه.
                به نظرم اگه قيمتش براتون خيلي موضوع مهمي نيست، كلاسيك بخرين بهتره. Q10 دو سال پيش ريليز شد اما كلاسيك دو ماه پيش!! هرچي باشه جديدتره :d

اميوارم توضيحاتم كامل بوده باشه. سوال ديگه اي هم داشتين در خدمتم...

نظر

نوشته اصلی توسط vahid92 نمایش پست ها
                  سلام

دقيقن من الان همين تركيبي كه شما ميفرماييد رو استفاده ميكنم. يعني مكالمات كاري با q10 و تماس عاي عادي و دوستانه با ايفون. واقعن تركيب خوبيه.
                  هم اينكه بلكبري گوشي كوچيك و خوش دستيه و هم اينكه گزينه هاي جانبي و متنوع ايفون رو نداره. اما چند مشكل كوچيك هست كه بهتره ياداور شم...
                  ١. مشكل سينك شدن كانتكت ها. بلك بري ميتونه با ادرس بوك مك و گوگل كانتكت سينك شه، اما ارتباطش يك طرفس. يعني اگه چيزي رو توي كانتكت خود گوشي عوض كنيد روي اكانت گوگل و به طبع اون روي بقيه ديوايس ها عوض نميشه. اين كمي واسه من دردسر شده الان... (البته از دو سال پيش به اينور سيستم عامل بلكبري خيلي توسعه پيدا كرده، احتمالن تو اپديت هاي بعدي درست شه)
                  ٢. بلكبري ورلد. اين برنامه كلن از ايران ساپورت نميكنه و بايد هميشه وي.پي.ان داشته باشيد.
                  ٣. عدم پشتيباني از وي.پي.ان pptp و l2tp. متاسفانه بلكبري اين دو پروتوكل رو هم پشتيباني نميكنه. دليلش هم همون امنيت بالاييه كه داره. اين دو پروتوكل عمومي هستن و چون دزدي اطلاعات زيادي از اونها ميشه بلكبري اجازه استفاده رو بهتون نميده. اما از پروتوكل هاي خصوصي مثل مايكروسافت و سيسكو و... پشتيباني ميشه.
                  ٤. از برنامه هاي ارتباط اينترنتي فقط واتسپ تا الان ورژن مخصوص به بلكبري داده و بقيشون عمومن اندرويد بوت هستن به همين دليل ممكنه مشكلاتي در استفاده داشته باشن.

در نهايت اگه قصدتون فقط تماس و پيام كاريه، خيلي گوشي خوبيه.
                  به نظرم اگه قيمتش براتون خيلي موضوع مهمي نيست، كلاسيك بخرين بهتره. Q10 دو سال پيش ريليز شد اما كلاسيك دو ماه پيش!! هرچي باشه جديدتره :d

اميوارم توضيحاتم كامل بوده باشه. سوال ديگه اي هم داشتين در خدمتم...

ممنون اقا وحید بابت توضیحات کاملتون. واقعیتش خودم بیشتر نظرم به کلاسیک هست ولی تو نت چنتا فروم خارجی بلک بری اکثرا بین q10 و کلاسیک اونایی که شیفته ی بلک بری هستند q10 رو ترجیح میدادن. از قیمت کلاسیک خبر دارین؟ من 1.600 شنیدم! البته 450$ هست . برا برنامه ریختن مثل ایفون برنامه ی خاصی مورد نیازه؟

نظر

ممنون اقا وحید بابت توضیحات کاملتون. واقعیتش خودم بیشتر نظرم به کلاسیک هست ولی تو نت چنتا فروم خارجی بلک بری اکثرا بین q10 و کلاسیک اونایی که شیفته ی بلک بری هستند q10 رو ترجیح میدادن. از قیمت کلاسیک خبر دارین؟ من 1.600 شنیدم! البته 450$ هست . برا برنامه ریختن مثل ایفون برنامه ی خاصی مورد نیازه؟
                    متاسفانه از قيمت بازارش خبر ندارم اما ١٦٠٠ منطقيه!!
                    برنامه blackberry link هست كه چون با لايبراري ايتونز سينك ميشه، براي سينك كردن موزيك خيلي خوبه.
                    براي ريختن برنامه هم محدوديت هاي زيادي نداره. از بلكبري ورلد ميشه نصب كرد. براي برنامه هاي اندرويدي هم كافيه فايل اينستال رو به گوشي منتقل كنيد و اجراش كنيد. خودش نصب ميكنه.
                    با اين حال خيلي انتظار محيط كاربري عالي مثل ايفون رو نداشته باشيد. اين گوشي براي زنگ و اس.ام.اس عاليه اما برنامه هاي كاربردي نه! چون هم صفحش كوچيكه هم اكثر برنامه ها بوت شده هستن و براي اين گوشي طراحي نشدن!

نظر

وضعیت لاک و انلاک بودنش چطوره؟ این کد آنلاک رو که میگن خودمم هم میتونم تهیه کنم؟ اگه اره ممنون میشم راهنماییم کنین. یعنی من الان بگیرم میتونم با همراه اول یا ایرانسل انتن داشته باشم؟ یا باید هزینه ی جداگانه ای برا انلاک شدنش بدم

نظر

نوشته اصلی توسط iwolf نمایش پست ها
                        وضعیت لاک و انلاک بودنش چطوره؟ این کد آنلاک رو که میگن خودمم هم میتونم تهیه کنم؟ اگه اره ممنون میشم راهنماییم کنین. یعنی من الان بگیرم میتونم با همراه اول یا ایرانسل انتن داشته باشم؟ یا باید هزینه ی جداگانه ای برا انلاک شدنش بدم
                        براي q10 انلاك فكتوري هست. نمي دونم براي كلاسيك تا الان اومده يا نه!!!

نظر

سلام
                          منم مثل شما دنبال همچین کاری بودم برای لمس دکمه های گوشی در کنار صفحه لمسی آیفون و سمت q10 gold هم رفتم ، ولی آخرش به این نتیجه رسیدم که الکی خودم رو اذیت نکنم (چه الان چه در آینده از هر نظر) و برم سری E nokia بخرم
                          الان یه E72 دارم ، از همه نظر هم قابل پشتیبانی هست .
                          پیشنهاد میکنم روی سری E هم فکری بکنید اگر فقط برای تغییر ذائقه لمسی به صفحه کلید دارید (سری E هم واقعاً با کلاس هست)

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                            سلام
                            منم مثل شما دنبال همچین کاری بودم برای لمس دکمه های گوشی در کنار صفحه لمسی آیفون و سمت q10 gold هم رفتم ، ولی آخرش به این نتیجه رسیدم که الکی خودم رو اذیت نکنم (چه الان چه در آینده از هر نظر) و برم سری E nokia بخرم
                            الان یه E72 دارم ، از همه نظر هم قابل پشتیبانی هست .
                            پیشنهاد میکنم روی سری E هم فکری بکنید اگر فقط برای تغییر ذائقه لمسی به صفحه کلید دارید (سری E هم واقعاً با کلاس هست)
                            میتونم بپرسم چی باعث شد منصرف شین و به سمت برند دیگه برین؟

نظر

میتونم بپرسم چی باعث شد منصرف شین و به سمت برند دیگه برین؟
                              محدودیت هایی که داشت ، و قیمت این نوع گوشی که به این نتیجه رسیدم ارزشش رو نداره و نمیارزه ! از هر کسی هم میپرسیدم میگفتن قیمت نوع گلدش الکی بالا هست .

نظر

صبر کنید ..
                              X