اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط khodkar
    با چه فرمتی ذخیره میکنه؟ بعدا مسیرها رو باید تو چه برنامه ای دید؟ google earth؟
    فکر میکنم با .log ذخیره میکنه! اجرا هم بر عهده xGPS manager هست دوباره!

نظر

خیلی از دوستان این مشکل به این برنامه میگیرن که نمیشه هم زمان 2 تا نقشه جدا از هم داشت ، چون اسم فایل نقشه ها شبیه هم هست و روی هم کپی میشوند. به تاپیک زیر برین.
      http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post102567
      ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 05-03-2010, 01:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
        خیلی از دوستان این مشکل به این برنامه میگیرن که نمیشه هم زمان 2 تا نقشه جدا از هم داشت ، چون اسم فایل نقشه ها شبیه هم هست و روی هم کپی میشوند. به تاپیک زیر برین.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post102567
        ممنون این پست آخرت خیییییلی بدرد خورد. :d

نظر

کسی تا به حال کل ایران را یکجا زده ببینه چقدر حجمش میشه من میخواهم بزنم خواستم قبلش اطلاعات داشته باشم

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
            کسی تا به حال کل ایران را یکجا زده ببینه چقدر حجمش میشه من میخواهم بزنم خواستم قبلش اطلاعات داشته باشم
            مطمئنا خیلی زیاد میشه! شاید بیشتر از 1.5 گیگ هم بشه! البته کاری نداره که شما یه بار تست کن ببین چقدر میشه؟ همون اولش حجم فایل میگه

نظر

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
              مطمئنا خیلی زیاد میشه! شاید بیشتر از 1.5 گیگ هم بشه! البته کاری نداره که شما یه بار تست کن ببین چقدر میشه؟ همون اولش حجم فایل میگه
              اتفاقا الان زدم تو اون قسمت کانورت که قبل از حجم دادن هست بعد 2 ساعت 1.5% رفته جلو خیلی کند میره من زوم را از 0 تا6 انتخاب کردم

نظر

اتفاقا الان زدم تو اون قسمت کانورت که قبل از حجم دادن هست بعد 2 ساعت 1.5% رفته جلو خیلی کند میره من زوم را از 0 تا6 انتخاب کردم
                پهنای باند اینترنت شما چقدره؟ adsl داری؟

نظر

بله 512 هستش

نظر

بله 512 هستش
                    خوبه! الان بزار فردا که بیدار شی آمادست. حجم چقدر شد؟

نظر

مشکل همینه تو رندر قبل از حجم دادم گیر میکنه

نظر

xgps manager ورژن 1.1 در مرحله 2 آموزش شما هیچ نقشه ای رو در صفحه انتخاب محدوده نشون نمیده.

xgps manager ورژن 1.1.5 موقع اجرا خطای could not find the main class رو میده.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                          xgps manager ورژن 1.1 در مرحله 2 آموزش شما هیچ نقشه ای رو در صفحه انتخاب محدوده نشون نمیده.

Xgps manager ورژن 1.1.5 موقع اجرا خطای could not find the main class رو میده.
                          در مورد ورژن 1.1 اطلاعی ندارم.
                          من همین عکس هایی که برای آموزش گذاشتم با ورژن 1.1.5 گرفتم و هیچ مشکلی هم تا الان نداشتم.ویندوز ویستا دارم!
                          شاید مشکل از سیستم عامل شما باشه!
                          تعدادی از دیگران دوستان هم با این برنامه مشکل داشتن که احتمال میرفت از سیستم عامل آنها باشه!
                          البته ذکر این نکته هم ضروریه که تعدادی هم بدون مشکل استفاده کردن!

البته دقیق نمی دونم ولی شاید حق با pesartala باشه چون من قبلش جاوا نصب کرده بودم.
                          ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 13-03-2010, 10:59 PM

نظر

برای این که این برنامه را اجرا کنید مشکل سیستم عامل نیستش شما برنامه جاوا لازم دارید من لینک می دهم براتون

جاوا

پسورد فایل هم
                            کد:
                            www.p30download.com

در ضمن با خود گوشی هم میشه من کل ایران رازدم خود گوشی داونلود کنه نزدیک 2 گیگ هستش ببینم آخرش چی میشه

نظر

من xgps رو از cydia نصب کردم
                              از طریق wifi هم اینترنت دارم و مستقیم با خود xgps دارم دانلود میکنم نقشه هارو
                              دو تا سئوال دارم
                              1 - وقتی که محدوده رو مشخص میکنی و شروع به دانلود میکنی zoom level رو باید مشخص کنی و به صورت defult روی 0 هستش و تا 17 قابل افزایش . وقتی روی 17 میزارمش بلافاصله بعد از شروع میزنه download succesfuly completed ولی وقتی رو 0 هستش مثلا تهران رو زد 85 مگابایت و 3 ساعتی تول کشید تا دانلودبشه سئوالم اینجاست که اگر بخواهیم کل اطلاعات محدوده انتخابی دانلود بشه چه باید کرد باید رو 0 باشه یا 17 ؟
                              2 - آیا با این روش آپدیت کردن نقشه ها نقشه های دانلود شده دفعه قبل پاک میشه یا محدوده جدید انتخاب شدخ بعد از دانلود به نقشه offline قبلی اضافه میشه ؟

نظر

Xgps قابلیت مسیریابی داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X