اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه دانلود نقشه های آفلاین گوگل برای xGPS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط rm.kasra نمایش پست ها
    اون مشکل من حل شد، فقط یه مساله ای هست، این مکان رو، روی نقشه درست نشون نمیده! خیلی خطا داره...
    منظورتون رو متوجه نمیشم؟ البته باید بگم کسانی که نقشه های گوگل می سازن اکثرا کاربران گوگل هستند واسه همین ممکنه یه سری اسامی یا مکان ها رو اشتباه نامگذاری کرده باشن!
    به این تاپیک مراجعه کنید.
    ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 15-02-2010, 06:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط blae نمایش پست ها
      اقا واسه من xgps maneger روی ویندوز 7 باز نمیشه,سازگار نیست؟
      فکر کنم سازگار نیست! من خودم روی ویندوز vista استفاده می کنم هیچ مشکلی نداره! من می گردم ببینم می تونم چیزی واستون گیر بیارم یا نه.

نظر

روي xp نصب ميشه اما اجرا نميشه ؟ ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mazi20 نمایش پست ها
          به نظر من روی چند سیستم و ویندوز دیگه هم تست کنید شاید جواب داد.

نظر

مروبي بسي آموزش خوبي بود
            روي xp جواب ميده من كار كردم

نظر

سلام
              من همه این کار هارو انجام دادم اما یه مشکلی هست! اونم اینه که گزینه var واسه من وجود نداره که بخوام توی مسیر داده شده نقشه رو کپی کنم !!!!!!
              راه حل ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها
                سلام
                من همه این کار هارو انجام دادم اما یه مشکلی هست! اونم اینه که گزینه var واسه من وجود نداره که بخوام توی مسیر داده شده نقشه رو کپی کنم !!!!!!
                راه حل ؟؟؟؟
                از iphone pc suite استفاده کردین دیگه؟ یا ifunbox ؟ احتمالا در ifunbox که باز میکنین اول اسم آیفونتون مینویسه روش کلیک کن وارد Raw file systemبشین اینجا همه پوشه هاروی میشه
                ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 23-02-2010, 06:39 PM

نظر

از iphone browser استفاده کردم

نظر

نوشته اصلی توسط moko نمایش پست ها
                    از iphone browser استفاده کردم
                    اگر ازاین دو تا که گفتم استفاده کنی خیلی راحت تره

نظر

این برنامه روی سیستم من نصب میشه ولی اجرا نه.ویندوزم xp هست

ولی بعضی از دووستان گفتن روی xp جواب می ده و اجرا میشه.

احتمالا برای سرویس پک هست چون سرویس پک من 3 هست.احتمالاً این برنامه با xp سرویس پک 2 کار میکنه نه 3...

نظر

نوشته اصلی توسط mazi20 نمایش پست ها
                        میتونین از برنامه gmdl استفاده کنین.
                        دانلود GMDL
                        تاپیک آموزش

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                          این ارور طبیعیه یا مشکل ایجاد میکنه؟ یا دانلود درست نشده دوباره باید بشه

همون چیزی که دانلود کردین یه بار روی گوشی بریزین و امتحان کنید. فکر کنم درست دانلود نشده!

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                            ولی وزنش نزدیکه 600 مگ هست
                            خوب شما یه مساحت کوچولو انتخاب کنین و با حجم کم تست کنین ببینیند درست دانلود میشه! خوب 600 مگ خیلیه.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                              من اینترنت 1 mb دارم وزنش مشکل نیست ولی یه قسمت کوچیک رو انتخاب کردن و دانلود شد اسمش رفت تو اون لیست
                              اگر دیگه اون ارور نداد درست دانلود شده دیگه! میتونی توی همون صفحه که لیست اسامی هست دکمه پایین راست دکمه show offline map بزنی و تست کنی ببینی چی دانلود کردی!برای اطمینان بیشتر اینترنت قطع کن بعد نگاه کن.
                              من هم چند بار همین مشکل واسم پیش اومده بود که خودکار درست میشد مثل اتفاقی که واسه شما افتاد.
                              ویرایش توسط amin1300 : https://i-phone.ir/forums/member/10713-amin1300 در ساعت 25-02-2010, 04:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                                یه سوال در این برنامه امکان کشیدن route یعنی خودش بکشه که مثلا کجا هارو رفتیم رو نداره؟ همون track منظورمه
                                اگر منظورتون اینه که مسیرهایی که پیمودین ذخیره کنه باید بگم آره! البته فقط درباره برنامه آیفون میدونم که داره! باید در تنظیمات xGPs گوشی GPX logging روشن باشه! بعدا فایل ها از گوشی به کامپیوتر انتقال بدین.

نظر

صبر کنید ..
                                X