اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرمت کردن کل هارد و نصب نشدن مجدد سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرمت کردن کل هارد و نصب نشدن مجدد سیستم عامل

سلام دوستان ...
    از طریق گرفتن کلید های Command + R وارد سیستم بوت مک شدم و درایو مک رو Erase کردم ... اشتباه کردم همونجا گزینه Reinstall رو انتخاب نکردم و سیستم رو ریست کردم ... حالا وقتی دوباره میخوام سیستم عامل رو نصب کنم کلید های Command + R رو میگیرم با اینکه سیستم عامل مک از مجموعه کینگ پرند داخل سوپر درایو هستش یک صفحه میاد که میخواد به اینترنت وصل بشه ولی جالب اینجاست که توی لیست وای فای های موجود مودم خودم نیست !!! از یک مودم دیگه وصل شدم ولی یک چیزی داره دانلود میکنه که سرعتش خیلی پایینه !!
    وقتی کلید Alt رو هم که میگیرم سوپر درایو میاد و گزینه نصب رو انتخاب میکنم اما بعد چند لحظه علامت توقف ممنوع میاد !!
    لطفا راهنمایی کنید ...
    با تشکر

میخواد به اینترنت وصل بشه و منوی بوت برای شما لود کنه چون شما از بین بردیش .
    اجازه بده به اینترنت وصل باشه و پروگرس بار تا آخر بره .
    منوی بوت برای شما از طریق اینترنت لود میشود (طول میکشه شاید تا ۱ ساعت یا بیشتر ، بستگی به سرعت اینترنت و شلوغی شبکه داره ) .
    پس از نمایش منو ، روی گزینه reinstall osx کلیک کنید و برید برای نصب از روی فلش یا سی دی رام و یا جایی که فایل اینستال osx رو دارین .

نظر

یکدونه Bootable USB بذارید و چک کنید دوباره!
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

چطوری میشه بدون اتصال به اینترنت مشکل رو حل کرد ؟؟ چون شبکه wifi خودم رو پیدا نمیکنه حتی شبکه خونه یکی از اقوام هم بردم پیدا نکرد !!! یا اینکه روی ویندوز چطوری میشه دانلود کرد ریخت روی فلش براش اون بوت منو رو ؟؟

BootableUSB برای Mavericks رو چطور میتونم توی ویندوز بسازم ؟؟

DVD سیستم عامل مک رو هم توی ویندوز نمیشناسه !!!
        ویرایش توسط vahid67 : https://i-phone.ir/forums/member/107081-vahid67 در ساعت 18-01-2015, 09:25 PM

نظر

هارد قدیمی پیدا کردم که یک بکاپ از این مک روش هستش ... تونستم بوتش کنم و برم توی OS X Utilities ... اونجا خواستم Reinstall OS X رو بزتم دوباره میخواد وصل بشه به اینترنت ... در صورتی که DVD بوت Mavericks داخل سوپر درایو هستش ...
          ورژن مک خودش که از اول روش نصب بود 10.9.4 و DVD من ورژن 10.9.2 هستش .. مشکلی نداره ؟؟
          فعلا سیستم عامل با بکاپ بالا اومدش ..
          ویرایش توسط vahid67 : https://i-phone.ir/forums/member/107081-vahid67 در ساعت 18-01-2015, 11:31 PM

نظر

صبر کنید ..
          X