اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونگی دانلود یک برنامه و استفاده آن در چند دیوایس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونگی دانلود یک برنامه و استفاده آن در چند دیوایس

با سلام ! من نمیدونستم این سوال رو باید کجا مطرح میکردم ، اگه اشتباه کردم لطفا اساتید جابجا کنند . ممنون

ما تو خونمون چند تا آی دیوایس داریم ، یه مشکل داریم که واسه هربار که میخوایم برنامه بریزیم واسه هر دیوایس بصورت جداگانه باید دانلود کنیم .
    راه حلی هست که یک بار برنامه رو دریافت کنیم و بعد به کمک نرم افزاری مثل آی تولز روی همه دیوایسهامون نصب کنیم .
    من از روی آیتولز بک آپ گرفتم و روی دیوایس دیگه نصب کردم ولی گیر اپل آی دی میداد ! اپل آیدی هم که وارد میکردم بازم قبول نمیکرد چون با یک اپل آی دی دیگه دانلود شده بود .
    برنامه هایی هم که از طریق آیتولز دانلود شده بودن هم سعی کردم روی دیوایس دیگری نصب کنم بازم به مشکل برخوردم !

دوستان اگه میشه راهنمایی کنن که چجوری میتونم یک بار فایل رو دانلود کنم و جوری نصب کنم روی ذیوایس که زمان اجرا اپل آی دی نخواد .
    شما کافیه تمام دیوایساتونو از یک اکانت یا همون اپل ایدی استفاده کنین.شما با یک اپل ایدی روی هر چندتا گوشی بخواین میتونین برنامه بریزین

نظر

نوشته اصلی توسط mr-jobs نمایش پست ها
      با سلام ! من نمیدونستم این سوال رو باید کجا مطرح میکردم ، اگه اشتباه کردم لطفا اساتید جابجا کنند . ممنون

ما تو خونمون چند تا آی دیوایس داریم ، یه مشکل داریم که واسه هربار که میخوایم برنامه بریزیم واسه هر دیوایس بصورت جداگانه باید دانلود کنیم .
      راه حلی هست که یک بار برنامه رو دریافت کنیم و بعد به کمک نرم افزاری مثل آی تولز روی همه دیوایسهامون نصب کنیم .
      من از روی آیتولز بک آپ گرفتم و روی دیوایس دیگه نصب کردم ولی گیر اپل آی دی میداد ! اپل آیدی هم که وارد میکردم بازم قبول نمیکرد چون با یک اپل آی دی دیگه دانلود شده بود .
      برنامه هایی هم که از طریق آیتولز دانلود شده بودن هم سعی کردم روی دیوایس دیگری نصب کنم بازم به مشکل برخوردم !

دوستان اگه میشه راهنمایی کنن که چجوری میتونم یک بار فایل رو دانلود کنم و جوری نصب کنم روی ذیوایس که زمان اجرا اپل آی دی نخواد .
      ١. همه تون از يك اپل آيدي استفاده كنيد. ( اصلا توصيه نمي شه)
      ٢. همه تون دستگاه هاتونو جيلبرك كنيد تا بتونيد از برنامه هاي كرك شده استفاده كنيد.
      وقتي برنامه اي رو دانلود مي كنيد از طريق يك أپل آيدي دانلود ميشه. و كس ديگري امكان استفاده اش رو نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
      X