اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با zapya و shareit

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با zapya و shareit

با سلام
    من برا ارسال فايل با گوشي هاي اندرويدي،نرم افزار زاپيا و شيريت رو نصب كردم. امابه دو مشكل اساسي برخوردم يكي اين كه حتما بايد يه واي فاي واقعي باشه كه به اون وصل بشه. در حالي كه گوشي هاي اندرويدي خودشون واي فاي مجازي دارن.
    حالا باز هم بعد از اين كه به يه واي فاي وصل شدي باز هم نميتوني تبادل اطلاعات داشته باشي.
    خواهش ميكنم اگه تجربه اي در اين زمينه دارين كمك كنيد.

نوشته اصلی توسط Iman076 نمایش پست ها
    با سلام
    من برا ارسال فايل با گوشي هاي اندرويدي،نرم افزار زاپيا و شيريت رو نصب كردم. امابه دو مشكل اساسي برخوردم يكي اين كه حتما بايد يه واي فاي واقعي باشه كه به اون وصل بشه. در حالي كه گوشي هاي اندرويدي خودشون واي فاي مجازي دارن.
    حالا باز هم بعد از اين كه به يه واي فاي وصل شدي باز هم نميتوني تبادل اطلاعات داشته باشي.
    خواهش ميكنم اگه تجربه اي در اين زمينه دارين كمك كنيد.

از این برنامه استفاده کن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خيلي ممنون از كمكت.
      البته مشكلم حل شد. متوجه شدم كه بايد گوشي طرف مقابل هاتسپاتش رو روشن كنه و من به واي فاي اون وصل شم. در اين صورت راحت ميشه تبادل اطلاعات داشت.

نظر

مشكل با zapya و shareit

نوشته اصلی توسط Iman076 نمایش پست ها
        خيلي ممنون از كمكت.
        البته مشكلم حل شد. متوجه شدم كه بايد گوشي طرف مقابل هاتسپاتش رو روشن كنه و من به واي فاي اون وصل شم. در اين صورت راحت ميشه تبادل اطلاعات داشت.
        به هر حال این برنامه که معرفی کردم کامله چون خودم یمی از استفاده کننده های این برنامه ها بصورت روتینم

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها

از این برنامه استفاده کن

هر دو دستگاه باید این برنامه رو داشته باشن؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط rector نمایش پست ها
            هر دو دستگاه باید این برنامه رو داشته باشن؟؟
            بله.

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها

از این برنامه استفاده کن

این برنامه برای ارسال و دریافت فایل به لب تاب یا به گوشی از طریق وای فای آیا از ترافیک اینترنت هم کم میکنه؟

نظر

سلام.بنده مشکلی جدید پیدا کردم.دو روزه ک از طریق زاپیا به ایفون وصل میشم از اندرویدی به ایفون وصل میشم و جفت میشه اما وقتی فایل میفرستم زیر فایل نوشته waiting for sender با این وجود که من فایل رو فرستادم اما نمیره و ارور میده که فرستنده وجود نداره
                با اینکه بنده با ایفون جفت شده و اسم دوتا گوشی اون بالا هست. کمکم کنین

نظر

صبر کنید ..
                X