اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پارت نامبر cl/a؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پارت نامبر cl/a؟

با درود،
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
    آیفون ۶ با پارت نامبر cl/a مربوط به کجاست؟
    کلا از نظر کیفیت چطوره
    (به من کفتن اپل اون گوشیهایی پارت نامبر آوریکا که با iccid انلاک میشه رو با lla میزنه و اونایی که آنلاک فکتوری هستن رو با cl/a. یعنی cl/a آنلاک فکتوریه آمریکاست. این درسته)
    با سپاس
    ویرایش توسط eezee : https://i-phone.ir/forums/member/3958-eezee در ساعت 10-01-2015, 09:59 PM دلیل: اصلاح متن و تکنیل اطلاعات

نوشته اصلی توسط eezee نمایش پست ها
    با درود،
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
    آیفون ۶ با پارت نامبر cl/a مربوط به کجاست؟
    کلا از نظر کیفیت چطوره
    (به من کفتن اپل اون گوشیهایی پارت نامبر آوریکا که با iccid انلاک میشه رو با lla میزنه و اونایی که آنلاک فکتوری هستن رو با cl/a. یعنی cl/a آنلاک فکتوریه آمریکاست. این درسته)
    با سپاس
    فروشنده که قطعا دروغ گفته،مگه میشه پارت نامبر بدون iccid آمریکا،پارت کانادا روش بیاد؟
    مال شما پارت نامبر کانادا هست و به صورت آنلاک فکتوری به فروش میرسه.
    تفاوت بین پارت نامبر ها هم فقط باند های LTE(اون هم مدل های مختلف هست.مثلا مال آمریکا و کانادا یک مدل با ساپورت باند هایی هست که مدلی که پارت نامبر کشور های اروپا یا آسیا شامل میشه یه تعدادی باند بیشتر یا کمتر داره)و همچنین آداپتور شارژ و فیس تایم که پارت نامبر امارات نداره.مگر نه از نظر کیفیت هیچ تفاوتی وجود نداره.

نظر

عزیز جان پارت نامبر ایفون 6 منم cl/a هست و تا الان تمام ایفونهایی که از قدیم خریدم با این پارت نامبر بوده ....این پارت نامبر هیچ ارتباطی به امریکا نداره و بهتون دروغ گفتن ....!! این پارت نامبر سفارش کانادا و البته انلاک فکتوری هست.....از نظر کیفیتم عالیه و هیچ فرقی با پارت نامبرهای دیگه نداره...فعلا پارت نامبرهای بدون کد امریکا وارد بازار نشده (ولی بزودی میاد...!!) تنها مزیتش اینه که فعلا تنها پارت نامبری هست که انلاک فکتوری اصلی هست و اون کد iccid رو پشت کارتن گوشیتون مشاهده نمیکنید ...ولی خوب خودم احساس میکنم پارت نامبرهای امریکا کمی روشنایی و نمایش سفیدی صفحشون بیشتر از این پارت نامبر هست(نور سفید صفحه پارت کانادا کمی مایل به زرده )....البته قبلا هم گفتم کیفیت یکسانه و این فقط نظر شخصی بنده هست ....!
      ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 10-01-2015, 10:24 PM

نظر

از دوستان ممنون
        پاسخ ها گویا و مفید بودن

نظر

صبر کنید ..
        X