اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک نشدن کامل اس ام اس از گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک نشدن کامل اس ام اس از گوشی

سلام دوستان
    ۱- من چند جا مطرح کردم ولی نتیجه نداشته
    من چند تا اس ام اس رو پاک کردم حتی اسم ارسال کننده اونم از کانتکتم پاک کردم ولی وقتی توی اسپات لایت سرچ میکنم هم اسم ارسال کننده و هم متن پیام رو در لیست top hits میاره
    البته وقتی روش کلیک میکنم نیستش ولی اونجا نشون میده
    لابد یه جا نگه میداره دیگه
    ۲- نرم افزاری میشه معرفی کنید که مثل اندروید بشه چند تا نرم افزار رو براش رمز گذاشت؟ نه کل گوشی

پاک نشدن کامل اس ام اس از گوشی

با سلام خدمت شما

شما اول اس ام اسي كه ميخوايد رو پاك كنيد بعد يك سرچ بكنيد اگه اس ام اس تو اسپات لايت اومد به settings و بعد general و بعد spotlight search بريد و اونجا تيك messages رو برداريد دوباره سرچ كنيد ميبينيد كه خبري از اس ام اس پاك شدتون نيست دوباره به همين مسير بريد و تيك messages رو بزنيد حالا ميبينيد كه تو سرچ اس ام اس ها ديگه خبري از اس ام اس پاك شدتون نيست حواستون باشه مراحل رو به دقت و دقيق انجام بديد با تشكر
    ویرایش توسط alirezamk : https://i-phone.ir/forums/member/98043-alirezamk در ساعت 09-01-2015, 03:17 AM

نظر

در حقیقت پاک شده ولی در cache سرچ هنوز مانده
      با یک بار ریستارت کردن گوشی هم مشکل حل میشه

Sent from my iPhone 5 (IOS 8.1)

نظر

دوستان
        ضمن تشکر از راهنماییتون باید عرض کنم هر دو کار که فرمودید انجام شده ، بیش از دو ماهه حدودا که ای اس ام اس ها پاک نمیشن
        چندین بار ریستارت
        چندین بار برداشتن و گذاشتنه تیک مسنجر در ستینگ
        و حتی نام اون کانتکت رو عوض هم کردم ولی بازم وقتی میاره دوباره همون نام قبلی رو نشون میده
        جالب شده برام که کجا نگه میداره

نظر

سلام
          یه ۴s هست که نسخه آی او اس ۸ داره و میگن آنلاک شده ولی شبکه ایرانسل رو نمیاره و همش در حال سرچه
          ضمنا گزینه carrier هم در ستینگ نیست که تنظیم رو از اتومات به منوال برگردونم
          آیا اصلا لاکه؟ یا آنلاک؟
          چه باید کرد؟

نظر

صبر کنید ..
          X