اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

USSD در ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• USSD در ipad

سلام دوستان
    برای آی پد هیچ راهی به جز جیلبریک برای استفاده از ussd نیست؟

'تو اپ استور گستم غیر از emdial https://itunes.apple.com/us/app/emdial/id573899730?mt=8 چیزی پیدا نکردم و اونم که کار نمی کرد!!!
    ممنون میشم کمک کنید.

خیر سیستم آیپد در حالت عادی به طوری هست که پشتیبانی نمی کنه.

نظر

راه کار شما برای مدیریت سیم کارت (شارژ و خرید بسته اینترنتی و...) چیه؟
      برنامه خود ایرانسل خوب نیست...

نظر

دوستان کسی نظری نداره>؟

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
          دوستان کسی نظری نداره>؟

برای شارژ که گزینه های زیادی پیش رو دارین مثل *789*33# یا قسمت " کنترل حساب اینترتی " سایت ایرانسل
          ولی خود این کدی که بهتون گفتم مزایای زیادی رو داره که میتونید یا یه خط دیگه که مهم نیست مال کدوم اپراتور هم باشه این کد رو شماره گیری کنید و به راحتی ازش خرید کنید امکاناتش:
          خرید شارژ تا 250 هزار تومان با یکبار فرایند خرید
          خرید شارژ به صورت مستقیم ( که خود خط بدون کد شارژ میشه ) یا به صورت کد شارژ
          خرید بسته های اینترنتی
          و...
          خلاصه خیلی عالی و مطمئن هست چون امتحانش رو پس داده
          باز میگم با یه سیم کارت دیگه ( که الزاما هم نباید مال ایرانسل باشه ) توی یه گوشی دیگه هم میتونید برای سیم داخل آیپد خرید بفرمایید
          موفق باشید و تشکر یادتون نره
          ویرایش توسط AliZali : https://i-phone.ir/forums/member/93024-alizali در ساعت 12-01-2015, 02:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
            برای شارژ که گزینه های زیادی پیش رو دارین مثل *789*33# یا قسمت " کنترل حساب اینترتی " سایت ایرانسل
            ولی خود این کدی که بهتون گفتم مزایای زیادی رو داره که میتونید یا یه خط دیگه که مهم نیست مال کدوم اپراتور هم باشه این کد رو شماره گیری کنید و به راحتی ازش خرید کنید امکاناتش:
            خرید شارژ تا 250 هزار تومان با یکبار فرایند خرید
            خرید شارژ به صورت مستقیم ( که خود خط بدون کد شارژ میشه ) یا به صورت کد شارژ
            خرید بسته های اینترنتی
            و...
            خلاصه خیلی عالی و مطمئن هست چون امتحانش رو پس داده
            باز میگم با یه سیم کارت دیگه ( که الزاما هم نباید مال ایرانسل باشه ) توی یه گوشی دیگه هم میتونید برای سیم داخل آیپد خرید بفرمایید
            موفق باشید و تشکر یادتون نره
            ممنونم ولی کد کار نمی کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
              ممنونم ولی کد کار نمی کنه!

نگفتم که یا سیم کارتی که توی آیپد هست کد ها رو وارد کنید
              میدونم کار نمیکنه چون دایلری در آیپد تعبیه نشده
              این کد ها رو با یه سیم کارت و گوشی دیگه وارد کنید وقتی شماره رو میپرسه شماره سیمی که داخل گوشی هست رو وارد کنید تا به صورت مستقیم سیم کارت شارژ بشه
              حتی ایم کدی که بهت گفتم (*789*33#) قسنتی برای خرید بسته اینترنتی 3 جی داره که به شخصه استفاده نکردم
              اینها در کنار کنترل حساب اینترنتی سایت ایرانسل هستش که کامل و جامع هستش
              اگه خیلی راهنمایی میخوای با یه سیم ایرانسل به 700 زنگ بزن بعد 0 رو شماره گیری کن تا به اپراتور وصل بشی و کامل راهنماییت میکنه
              موفق باشی

نظر

به طور كلي راهي براي شماره گيري در ايپد به جز جيلبرك نيست...
                من خودم از همراه اول توي ايپد استفاده ميكنم. يه بار با يه گوشي ديگه اينترنت 3G رو فعال كردم و الان خودش به طور خودكار تمديد ميشه!
                فعلن تنها راه براي استفاده از اينترنت همراه اول روي ايپد همينه و نميشه بسته هاي متفاوت رو خريد.
                البته احتمالش هست كه همراه اول برنامه پيشخوان اول رو براي ios هم عرضه كنه كه اونجوري مشكل ايپددارا هم حل ميشه!!

نظر

دوستان اگر بخواهیم به اس ام اس هایی که برای سیم کارت داخل آیپد ارسال شده،دسترسی داشته باشیم،از داخل خود آپد که نمیشه.راه دیگه ای وجود نداره؟
                  سیم کارتم رایتله.
                  مدل آیپد هم ایر 2 هست.

نظر

بچه ها من از برنامه آپ استفاده می کنم خیلی راحت شده کارم مخصوصا برای خرید پکیج های 3g خیلی ساده و ردیفه!!
                    سیم کارتم ایرانسل اعتباری!
                    https://itunes.apple.com/us/app/asan...6842?ls=1&mt=8

نظر

صبر کنید ..
                    X