اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افتادن خط بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افتادن خط بر روی آیفون

سلام من یه آیفون 4 دارم مشکی هر دفعه این به هر دلیلی خط می افته پشتش یه خطی هم روی صفحش افتاده کسی راهی بلده که بشه خطهارو پاک کرد نمی خوام بگید برم چیزی بندازم که دیگه خط نیافته حالا اگه کسی روشی بلده لطفا کمک کنه

نوشته اصلی توسط f_c_u نمایش پست ها
    سلام من یه آیفون 4 دارم مشکی هر دفعه این به هر دلیلی خط می افته پشتش یه خطی هم روی صفحش افتاده کسی راهی بلده که بشه خطهارو پاک کرد نمی خوام بگید برم چیزی بندازم که دیگه خط نیافته حالا اگه کسی روشی بلده لطفا کمک کنه
    یه محافظ lcd بگیر و با خیال راحت از گوشی استفاده کن

نظر

از اول رو گوشیتون محافظ نینداخته بودید؟

نظر

راهی نداره که خط پاک بشه
        از این به بعد سعی کن خط نیفته
        با گذاشتن محافظ lcd

نظر

از همه ممنونم ولی من تاکید کردم که راه حل
          من از اول محافظ lcd ننداختم بعد از این هم نمیندازم چون واقعا چیز مزخرفیه بعدم اینکه تاچ گوشیو خراب می کنه من 3gs داشتم که همینجوری خراب شد

نظر

من از اول محافظ lcd ننداختم بعد از این هم نمیندازم چون واقعا چیز مزخرفیه بعدم اینکه تاچ گوشیو خراب می کنه من 3gs داشتم که همینجوری خراب شد
            خیر. راهی واسه از بین بردن خط هاش وجود نداره .
            من هم با شما موافقم و از محافظ ها استفاده نمیکنم. اما نه اینکه چیز مزخرفی باشه . چون اینجوری به اون دوستانی که انداختن ممکنه بر بخوره !
            امن تست هم کردم و هر چیز به عنوان محافظ چه روی صفحه و چه دور گوشی و ... از کیفش واسم کم میکنه . و اون لذتش واسم مهمتره تا خط و ...

نظر

دوست عزیز گفتیم راهی نداره
              اشتباه نکنید محافظ خوب هیچ وقت مشکلی واسه تاچ ایجاد نمیکنه
              اکثرا از محافظ lcd استفاده میکنن وراضین وبیشتر واسه اینکه خط نیوفته
              اما باعث نمیشه تاچ گوشی خراب بشه
              ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 28-12-2011, 06:01 PM

نظر

مسئله جالب بران من این است که تمام گوشی هایی که برای من از آمریکا آورده بودند پر از خط و خش بود و به نحوی نشان دهنده استفاده خیلی راحت و بدون استرس توسط آنها را میرساند !! این فرهنگ مشمع پیچی و کاور بندی در بین چینی ها و مالزی ها و البته ما ایرانیها است ..
                در آمریکا یک نوع گیتار بنام فندر تولید میشود که قبل از ورود به بازاد عمدا به رویش خط وخش و ضربه میزنند تا حالت کارکرده پیدا کند...!
                و قیمتش هم گران تر است البته نو بودن خوب است منتها ما چون به محض خرید یک چیز به فکر فروش آن هستیم!!!! ولی آنها به فکر دور انداختن
                در آخر به نظر من گذاشتن گوشی با دسته کلید در جیب میتواند به عتیقه شدن آن خیلی کمک کند! دیگر خودتان میدانید:d

نظر

صبر کنید ..
                X