اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیکشنری در ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیکشنری در ios5

سلام دوستان
    نمیدونم قبلا در این خصوص صحبت شده یا نه؟
    امروز با سافاری آیفون وبگردی میکردم متوجه دیکشنری آیفون که دقیقاً مثل مک لایون هست، شدم. بطوری که توی صفحه اگه روی یه کلمه انگلیسی تاچ کرده و نگه داریم دو گزینه کپی و دیفاین define ظاهر میشه، که اگه روی دیفاین تاچ کنید وارد دیکشنری خود آیفون میشید که انگلیسی به انگلیسی هست.
    توی ifile دنبالش گشتم و توی مسیر library/dictionary پیداش کردم. دقیقا مثل مک.
    حالا سوالم از عزیزان اینه که میشه اون دو فایل معروف مک رو توی آیفون پیاده کرد تا این دیکشنری به فارسی-انگلیسی و بلعکس تبدیل بشه؟. یا اینکه فایل خاص دیگه ای موجوده؟
    ممنون میشم از دوستانی که در این خصوص اطلاعات دارن ارائه کنند.
    با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم قبلا در این خصوص صحبت شده یا نه؟
    امروز با سافاری آیفون وبگردی میکردم متوجه دیکشنری آیفون که دقیقاً مثل مک لایون هست، شدم. بطوری که توی صفحه اگه روی یه کلمه انگلیسی تاچ کرده و نگه داریم دو گزینه کپی و دیفاین define ظاهر میشه، که اگه روی دیفاین تاچ کنید وارد دیکشنری خود آیفون میشید که انگلیسی به انگلیسی هست.
    توی ifile دنبالش گشتم و توی مسیر library/dictionary پیداش کردم. دقیقا مثل مک.
    حالا سوالم از عزیزان اینه که میشه اون دو فایل معروف مک رو توی آیفون پیاده کرد تا این دیکشنری به فارسی-انگلیسی و بلعکس تبدیل بشه؟. یا اینکه فایل خاص دیگه ای موجوده؟
    ممنون میشم از دوستانی که در این خصوص اطلاعات دارن ارائه کنند.
    با تشکر

sent from my iphone using tapatalk
    فك نكنم بشه ولى اگه بشه كه عاليه

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread40751.html

نظر

صبر کنید ..
      X