اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اينم اسكرين شات ايفون 4s خودم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
      گوشی من 5ه
      من فایل را دانلود کردم اومدم آپدیت کنم از شانسم کامپیوتر ریست کرد
      بعد که بالا اومد دیگه مجبور به ریستور هستم اما در هر 2 حالت dfu و recovery ارور 14 میده و نصب نمیشه
      باید چیکار کنم . خواهشن زود جواب بدین

نظر

• با سلام

اتفاقا من آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداره مصرف باطری هم بسیار عالی است و همچنین هیچ باگ و لگ و کندی هم نداره (آیفون 5s ) و (آیپد 4) ولی توصیه میکنم دستگاه های قدیمی تر صبر کنند تا نسخه های بعدی بیاد چون برای اونا روون تره ...

نظر

• با سلام خدمت دوستان فقط تو اسكرول مشكل داره. ( ايفون ٥ ) چه اسكرول سافاري و چه برنامه هاي ديگه. مصرف باطري هم بالاست

نظر

• نوشته اصلی توسط arabestani نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان فقط تو اسكرول مشكل داره. ( ايفون ٥ ) چه اسكرول سافاري و چه برنامه هاي ديگه. مصرف باطري هم بالاست
            اسکرول بسیار روان و سریع و باطری هم کاملا عالی ... شما ریست فکتوری کن شاید درست شد که به احتمال 100 درصد باید درست بشه البته شاید هم سخت افزار 5s چون بالاتره روون تره ...

نظر

• سلام
              من 5s دارم
              20% مونده تا فایل فریمور دانلود بشه
              قبلا ریستور کردم به 7.1.2 یه سری ارور میداد که رفعش کردم
              میخئاستم بدونم الان که میخوام ریستور کنم دیگه با اروری مواجه نمیشم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• دوست عزيز تو ٥ آس مشكلي نداره. اما تو ٥ لگ داره. بنده ٥ اس هم دارم تو اون مشكلي نيست.

نظر

• دوستان ارزش داره که جیلبریک از دست بدم و ریستور کنم؟

Sent from my iPhone5s using Tapatalk

نظر

• منم ديشب اپديت كردم روي آيپد ٢ سافاري بشدت كند هست و پر از باك و لگ
                    يه چيزي كه الان فهميدم با زدن كليد home به حالتي ميره كه توي ٧ با زدن دوبار كليد home بود

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام لطفا راهنمایی کنید چطور کیبورد فارسی رو اضافه کنم قبل این داشتم و از طریق ota اپدیت کردم و با روشایی که برای ios7 بود (بکاپ بوت) امتحان کردم نشد

نظر

• سلام من cdma رو دانلود کردم الان میگه اشتباهه اون کی بود نوشته بود cdma

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid88 نمایش پست ها
                          سلام من cdma رو دانلود کردم الان میگه اشتباهه اون کی بود نوشته بود cdma
                          مدلی که پشت آیفونتون هست چیه؟

نظر

• اقا توی ایران تمام اپراتورها از Gsm استفاده میکنند.
                            خواهشا همین نسخه gsm رو دانلود کنید .
                            مسئولین بخش رسیدگی کنن که این ملت اینقد گیج نشن.

نظر

• این قسمت photos که فقط ۱۵۰ تا عکس نشون میده خیلی رو اعصاب هست !
                              کاری نمیشه کرد؟

نظر

• متاسفانه با افزایش بی رویه مصرف کنندگان آیفون در ایران، اینجور بحثا روز به روز بیشتر میشه... عده ای که هیچ چیز از این گوشی و سیستم عاملش نمی دونن ادعای تخصص دارن و نظرات کاملا اشتباه خودشون رو در فضای مجازی منتشر می کنن و باعث سردرگمی بقیه میشن! هنوز 24 ساعت از عرضه این سیستم عامل نگذشته که یکی میگه مصرف باتری فوق العاده زیاد شده! یکی میگه یه مقدار زیاد شده، عده ای هم میگن بهتر شده!! عزیزان چند روز اجازه بدین بگذره و باهاش کار کنین بعد اینجور قضاوت کنین!
                                دوستی نوشته بود بعد از آپدیت به 8، پیام های صوتی وایبر از گوشی پخش میشه به جای بلندگو!!! دوست عزیز، شما دکمه سایلنت گوشیت رو روی حالت غیر سایلنت بذار، صدا از بلندگو پخش میشه!
                                یا اینکه دوستان روی گوشی های قدیمی مثل 4s یا آیپد 2 این سیستم عامل رو نصب کردن و گله از لگ و کند شدن می کنن! خب قاعدتا این سیستم نباید به همون روونی که روی آیفون 6 و 5اس هست، روی 4اس هم کار کنه!
                                ویرایش توسط salarnosrati : https://i-phone.ir/forums/member/8062-salarnosrati در ساعت 18-09-2014, 05:39 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X