اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من ios 8 beta 5 دارم و siri نمیتونه به سرور وصل بشه ! مشکل از اینترنت من هست ؟ بابت اینه که بتا دارم اینجوری و باید صبر کنم نسخه اصلی بیاد ؟ تحریم شده دوباره ؟
    کسی اطلاعی داره ؟
    نظر خودم اینه که چون بتا هست اینطوری و نسخه اصلی که بیاد رفع میشه چون با تو یا ISP مختلف اینترنت تست کردم باز هم نمی تونست به سرور هاش وصل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kelvan نمایش پست ها
      من ios 8 beta 5 دارم و siri نمیتونه به سرور وصل بشه ! مشکل از اینترنت من هست ؟ بابت اینه که بتا دارم اینجوری و باید صبر کنم نسخه اصلی بیاد ؟ تحریم شده دوباره ؟
      کسی اطلاعی داره ؟
      نظر خودم اینه که چون بتا هست اینطوری و نسخه اصلی که بیاد رفع میشه چون با تو یا ISP مختلف اینترنت تست کردم باز هم نمی تونست به سرور هاش وصل بشه
      با چیز پی ان هم امتحان کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
        دوستان الان توبخش فریمورها گفته شده ای او اس 8 جی امدر دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت میخواستم بدونم ما که یودی ای دی ثبت کردیم میتونیم از این نسخه اپدیت کنیم یا نه؟

نظر

• ميشه رفت

نظر

• سلام خسته نباشید مشتاقان اپل بی صبرانه منتظرند ایا میشه بدون یو دی ای دی رفت و اگه اره چرا لینکها رونمیزارین ممنون

نظر

• دوستان کسی جواب سوال من نداد
              میخوام بدونم نسخه جی ام ای او اس 8 که برا توسعه دهندگان عرضه شده ماهم که یودی ای دی ثبت کردیم میتونیم استفاده کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
                دوستان کسی جواب سوال من نداد
                میخوام بدونم نسخه جی ام ای او اس 8 که برا توسعه دهندگان عرضه شده ماهم که یودی ای دی ثبت کردیم میتونیم استفاده کنیم؟
                بله.....

نظر

• دوستان گلدن مستر عرضه شد
                  از کجا میشه دانلود کرد؟
                  آیا برای نصب گلدن مستر هم باید udid ثبت کرده باشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                    بله.....
                    با سلام
                    ممنون میشیم یکم کامل توضیح بدین بله یعنی چی
                    یعنی یو دی ایدی میخواد یا خیر گفتن مثل نسخه نهایی هست پس نمیخواد یا مثل بتا ها میخواد لینکها کی انتشار میابند

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
                      با سلام
                      ممنون میشیم یکم کامل توضیح بدین بله یعنی چی
                      یعنی یو دی ایدی میخواد یا خیر گفتن مثل نسخه نهایی هست پس نمیخواد یا مثل بتا ها میخواد لینکها کی انتشار میابند
                      دوستان گفتند که بله میتونید بدون udid نصب کنید. مثل فریمور نهایی
                      لینکها هم در اختیار برنامه نویس ها قرار گرفته و به صورت عمومی منتشر نمیشه
                      حالا باید یه برنامه نویس که اکانت دوولوپر داره باید لینک بذاره

نظر

• نه خیر ...
                        سوال و جواب رو درست بخونید کاملا واضحه ، دوستمون پرسیدن که نسخه جی ام رو "ماهم که یو دی آی دی ثبت کردیم" میتونیم مصب کنیم ؟ منم گفتم بله .
                        یعنی کسایی که قبلا ثبت کردن میتونن نصب کنن ، بدون ثبت یو دی آی دی نمیشه ریستور کرد ، میشه آپدیت کرد ....

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
                          نه خیر ...
                          سوال و جواب رو درست بخونید کاملا واضحه ، دوستمون پرسیدن که نسخه جی ام رو "ماهم که یو دی آی دی ثبت کردیم" میتونیم مصب کنیم ؟ منم گفتم بله .
                          یعنی کسایی که قبلا ثبت کردن میتونن نصب کنن ، بدون ثبت یو دی آی دی نمیشه ریستور کرد ، میشه آپدیت کرد ....
                          البته دوستان در فروم مک رومورز اعتقاد دارن که میشه بدون udid وریفای کرد.
                          نوشتن که همون نسخه فاینال هست.
                          در هر صورت اگر کسی از دوستان اکانت دولوپر داره لطفا جایی آپلود کنه تا تست کنیم

نظر

• من که متوجه نشدم اخر میشه یا نمیشه اگه نصبش کنیم یو دی ای دی بخواد میشه دانگرید کرد و برگشت به ۷.۱۲ یا نه چجوریاس

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
                              من که متوجه نشدم اخر میشه یا نمیشه اگه نصبش کنیم یو دی ای دی بخواد میشه دانگرید کرد و برگشت به ۷.۱۲ یا نه چجوریاس
                              تا ۲۶ شهریور و کلا تا زمانی که فریمور نهایی نیومده هر وفت خواستی میتونی به راحتی به ios 7.1.2 ریستور کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                                دوستان گفتند که بله میتونید بدون udid نصب کنید. مثل فریمور نهایی
                                لینکها هم در اختیار برنامه نویس ها قرار گرفته و به صورت عمومی منتشر نمیشه
                                حالا باید یه برنامه نویس که اکانت دوولوپر داره باید لینک بذاره
                                سلام دوست من من ورزنم ٨است ولي نسخهgmبراي من نيومده چرا؟

نظر

صبر کنید ..
                                X