اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hadimsc نمایش پست ها
    دوستان واسه نصب osx و ios جدید یا به نوعی آپدیت این سیستم عامل ها فقط به فایل source نیازه؟
    کاملا قانونیه ؟
    نیاز به udid که فروم های همسایه برای فروض گذاشتن نیست ؟
    درصورتی که udid که اونا دارن میفروشن اصلا به گفته advisor های apple رسمی و قانونی نیست

حالا من اگه maverix و ios7.1.1 رو update کنم مشکلی پیش نمیاد و کاملا قانونیه و تصمینیه ؟

بله دوست عزیز قانونی هست و مشکلی پیش نمیاد برای مک که مشکلی پیش نمیاد کافیه فایلشو دانلود کنی و آپدیت کنید
    برای آی او اس هم udid رو ثبت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد هیچ ربطی نداره قانونی یا نبودنش به اپل شما فقط گوشی تو ثبت میکنی که برنامه نویس هستی حالا به اپل چه ربطی داره که هستی یا نه پ مشکلی پیش نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
      بله دوست عزیز قانونی هست و مشکلی پیش نمیاد برای مک که مشکلی پیش نمیاد کافیه فایلشو دانلود کنی و آپدیت کنید
      برای آی او اس هم udid رو ثبت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد هیچ ربطی نداره قانونی یا نبودنش به اپل شما فقط گوشی تو ثبت میکنی که برنامه نویس هستی حالا به اپل چه ربطی داره که هستی یا نه پ مشکلی پیش نمیاد
      من دیدم بعضی دوستان بدونه ثبت udid آپدیت کردن ios رو
      option+update >>> get iOS 8
      update completed

این روش بدون ثبت udid واسه ios چحوریاست ؟
      np ؟

نظر

دوست من کاربر پریموم ممنون میشم سوال بنده هم پاسخ بدید ! در صفحه قبل هست ! این لینک ها سالم هستند ؟ دانلود کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadimsc نمایش پست ها
          من دیدم بعضی دوستان بدونه ثبت udid آپدیت کردن ios رو
          option+update >>> get ios 8
          update completed

این روش بدون ثبت udid واسه ios چحوریاست ؟
          np ؟
          من هیچ وقت این جوری تست نکردم ولی ارزش نداره اپل هیچیش معلوم نیست یهو یه مشکلی پیش میاد به هرحال udid ثبت کن خیالت راحت میشه دیگه به قول خودتون قانونی هم هست چون دیوایستون ثبت میشه تو لیست برنامه نویس های اپل ... حالا باز میل خودتونه میخواید صبر کنید دوستانی که این روش رو انجام دادن بیان جواب بدن

نظر

نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها
            دوست من کاربر پریموم ممنون میشم سوال بنده هم پاسخ بدید ! در صفحه قبل هست ! این لینک ها سالم هستند ؟ دانلود کنم ؟
            بله دوست عزیز لینک های پست اول سالم هستن

اینم اسکرین شات دوست عزیز

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
              بله دوست عزیز لینک های پست اول سالم هستن

اینم اسکرین شات دوست عزیز

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ممنون از پاسخ ببینم شما دانلود منیجیر رو چطوری روی مک دارید ؟ :d کف کردم ....

نظر

ممنون از پاسخ ببینم شما دانلود منیجیر رو چطوری روی مک دارید ؟ :d کف کردم ....
                آموزشش اینجا هست دوست عزیز

http://www.i-phone.ir/forums/thread86815.html

نظر

دوستانی که نصب کردن ! میخواستم بدونم میشه با این سیستم عامل کار کرد ؟ یا همش کرش میده و ازیت میکنه ! میشه برنامه هامونو روش اجرا کنیم ؟ یا نه ؟

نظر

دوستانی که نصب کردن ! میخواستم بدونم میشه با این سیستم عامل کار کرد ؟ یا همش کرش میده و ازیت میکنه ! میشه برنامه هامونو روش اجرا کنیم ؟ یا نه ؟
                    کار میشه کرد ولی خب هر لحظه یه طوریش میشه مثلا میپره کرش میکنه بتا ۱ کلن همیشه همینه اگه میخوایی نصب کنی یه پارتیشن درست کن اون ور درست کن ۱۰.۹ و پاک نکن یه ۱۰.۹ هم بزا باشه ( نظر شخصیمه البته )

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                      کار میشه کرد ولی خب هر لحظه یه طوریش میشه مثلا میپره کرش میکنه بتا ۱ کلن همیشه همینه اگه میخوایی نصب کنی یه پارتیشن درست کن اون ور درست کن ۱۰.۹ و پاک نکن یه ۱۰.۹ هم بزا باشه ( نظر شخصیمه البته )
                      ممنونم دوست من ببینم یعنی نمیشه اعصاب خورد کن کرش میکنه ؟ هنگ هم میکنه ؟ یا فقط مشکل با برنامه ها داره که کرش میکنند ؟ بعد اپدیت بعدیو زود میده اپل درسته ؟ همیشه بسرعت داده و برطرف کرده ! حالا اینم میخوام بدونم اینطور خواهد شد یا نه ؟ من سیستم عاملم بطور وحشتناکی کند شده و داغون شده ! متاسفانه فایل os x mavericks رو ندارم ! حجمیم برا دانلود ندارم ! الانم زدم اینو دانلود کنه و نصب کنم ! میخواستم بدونم کار روز مره من رو که سایت هست انجام میده برام ؟ یا همش ازیت میکنه ؟

نظر

ممنونم دوست من ببینم یعنی نمیشه اعصاب خورد کن کرش میکنه ؟ هنگ هم میکنه ؟ یا فقط مشکل با برنامه ها داره که کرش میکنند ؟ بعد اپدیت بعدیو زود میده اپل درسته ؟ همیشه بسرعت داده و برطرف کرده ! حالا اینم میخوام بدونم اینطور خواهد شد یا نه ؟ من سیستم عاملم بطور وحشتناکی کند شده و داغون شده ! متاسفانه فایل os x mavericks رو ندارم ! حجمیم برا دانلود ندارم ! الانم زدم اینو دانلود کنه و نصب کنم ! میخواستم بدونم کار روز مره من رو که سایت هست انجام میده برام ؟ یا همش ازیت میکنه ؟
                        به نظر من این کارو نکن ... چون به بتا نمیشه اطمینان کرد اصلا پایدار نیست برای همون کارم شاید به مشکل بخوری چون سیستم عامل کلن عوض شده اطمینان نمیشه کرد همه چی از اول درست شده و طراحی شده دقیقا همون مشکلاتی رو داره که آی او اس از ۶ به ۷ میخواست بره که بتا ۱ آی او اس ۷ وحشتناک بووود ... اینم همونه شاید کارو راه بندازی ولی اعصاب خوردی زیاد داره من خوردم نصب کردم همون اولش تو فولدر ها اعصابمو خورد میکرد دیگه اومدم تو ۱۰.۹ کارم راه بیفته هر وقت بتا ۲ اومد دوباره میرم اون پارتیشن ببینم چطور شده .. ولی در کل اگه برای استفاده روزمره میخوایی اصلا این کارو نکن چون اصلا پایدار نیست

نظر

من امروز یه ایمیل از اپل گرفتم که شما فعلا نمیتوانید به ورژن بتا 1 آپدیت کنید . چرا ؟
                          رفتم تو همون قسمتی که باید ثبت نام کرد و انجام دادم اما جوابش این بود .
                          مک بوکم هم آخرین مدلشه 294 کاستوم

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                            من امروز یه ایمیل از اپل گرفتم که شما فعلا نمیتوانید به ورژن بتا 1 آپدیت کنید . چرا ؟
                            رفتم تو همون قسمتی که باید ثبت نام کرد و انجام دادم اما جوابش این بود .
                            مک بوکم هم آخرین مدلشه 294 کاستوم
                            ببینید کسانی که میتونن این نسخه که فعلا بتا هست و برنامه نویس نیستن و جز مردم عادی به حساب میان میزان تقاضا همش 1میلیون نفر هست
                            حتما به همین دلیل هست که دیگه 1میلیون نفر تقاضا دادن و شما دیر عمل کردی که البته اصلا هیچ مشکلی نداره چون لینکش داخل انجمن هست و میتونی دانلود نصب کنی
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دانلود OS X Yosemite 10.10 Beta 1 با لینک مستقیم

دوستان چه خبره !؟ ترو خدا یکی میگه خرابه یکی میگه اررور میده یکی نصب کرده ! چه خبره ؟ بلاخره میشه دانلود و نصب کرد یا نه ؟ اگه موقع بوت نشون نده پس چطور نصبش کنیم ؟ اون دوستمون پست ( ۵۶‌) این رو میگه ؟ واقعا نشون نمیده ؟ ممنون میشم از مدیران یا دوستانی که پشتیبانی میکنند پاسخ گو باشند !
                              شما پست هاى بنده رو نديديد كه تاپيك رو كرديد اسپم؟ لطفا متوجه بشيد روى ٤ تا سيستم هم تست شده ! سالم هست!!!

نظر

سلام من این 6 پارت هم دانلود کردم باز مشکل داشت نصب نشد مک مینی دارم 2013 هست 3 بار دانلود کردم 3 تا فایل مختلف باز نشد الا نصب نکنید تا چند تا بتا بیاد مشکلاتش کم تر بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X