اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammad.jafari نمایش پست ها
    روى آيپد چطور باز مى كند يانه؟؟
    ورژن 8 بتا رو روی آیپدم نصب نکردم فقط روی آیفون تست کردم اما فکر نمیکنم مشکلی در اجرا داشته باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
      با سلام و تشكر از زحمات مديران سايت،دو سؤال داشتم:١- بتاي دوم به فاصله چقدر از بتاي اول ارائه ميشه؟٢-بهترين سايت براي ثبت udid چيه!؟
      معمولا ۲ هفته بعدش میاد، یعنی دوشنبه دو هفته دیگه.

سایت هم زیاده در بازارچه هم هست: http://www.i-phone.ir/forums/thread94562.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.jafari نمایش پست ها
        روى آيپد چطور باز مى كند يانه؟؟
        سلام من روی آیپد بدون مشکل Clash Of Clans را بازی می کنم با iOS8 Beta مشکلی نداره!

نظر

• دوستان من با سیری مشکل دارم. بعضی وقتا درست میشه بعضی وقتا نه. تو این اوصاف من اهنگ گذاشتم ببینم shazam چطوره؟؟ با ۵ ثانیه گ.ش دادن سیری میگه کیه/... جالبه

نظر

• از داخل Brightness and Wallpaper داخل Setting نمیشه Brightness را تغییر داد!
            من روی آیپد این مشکل رو دارم دوستان شما هم تست کنید ببینید برای شما هم اینجوریه؟

نظر

• دوستان متوجه هنگ کردن اینستا و مشکل کیبورد واتس اَپ و کیک هنگام ارسال تکست شدید؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                دوستان متوجه هنگ کردن اینستا و مشکل کیبورد واتس اَپ و کیک هنگام ارسال تکست شدید؟!
                بله همه اين مشكلات وجود داره، البته طبيعي هست. اولين نسخه بتا هر اي او اسي همچين مشكلاتي رو داره

نظر

• سلام میشه یکی بگه من با این چیکار کنم ؟

هر نوع فی .لتر شکن که بگین تست کردم ! واقعا نمی دونم چشه !!

نظر

• نوشته اصلی توسط iilliya نمایش پست ها
                    سلام میشه یکی بگه من با این چیکار کنم ؟

احتمالا مشکل از فایل هاست باشه، یک بار پاک کنید فایل هاست رو و مجددا ریستور کنید

نظر

سلام میشه یکی بگه من با این چیکار کنم ؟

دارید به iOS 8 ریستور میکنید!؟ اگر از ریستور استفاده میکنید راه آپدیت رو جایگزینش کنید .. ( Shift + Check For Update )

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        احتمالا مشکل از فایل هاست باشه، یک بار پاک کنید فایل هاست رو و مجددا ریستور کنید
                        از کجا باید پاک کنم لطف میکنی بگی ؟

نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                        دارید به iOS 8 ریستور میکنید!؟ اگر از ریستور استفاده میکنید راه آپدیت رو جایگزینش کنید .. ( Shift + Check For Update )
                        بله گوشیم الان رو ۷.۰.۶ هست و جیلبرک هست مشکلی نداره ؟
                        ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 04-06-2014, 03:02 PM

نظر

از کجا باید پاک کنم لطف میکنی بگی ؟

بله گوشیم الان رو ۷.۰.۶ هست و جیلبرک هست مشکلی نداره ؟
                          دقیق نمیدونم در این یه موردِ جیلبریک اما شما جای Shift+Restore که تو آیتیونز انجام میدین Shift+Checkforupdate رو انجام بدین اگه عمل نکرد بگید!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                            دقیق نمیدونم در این یه موردِ جیلبریک اما شما جای Shift+Restore که تو آیتیونز انجام میدین Shift+Checkforupdate رو انجام بدین اگه عمل نکرد بگید!!
                            ممنون ولی باز هم 3004

نظر

• به dfu ببرید و ریستور کنید. روشش هم تو بخش تاپیک های آموزشی مرجع هست.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام اقا کسی udid خریده یعنی پول داده تا udid شو ثبت کنه
                                برای من یه ایمیل اومده تایید خرید
                                نمیدونم این به این معنی است که udid من ثبت شده و میتونم ریستور کنم؟؟؟
                                یا نه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X