اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shahinnasiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم مشكل نداشتن ايميل نجات رو دارم و اينكه بعد از چند مرتبه درخواست ريست كردن سئوال امنيتى ، الان نياز به تماس با اپل رو دارم
    تماس كه گرفتم موضوع درخواستيم رو به اپراتور اعلام كردم و بعدش هم مدل ديوايس رو خواست اونم گفتم، بعدش IMEI رو ميخواد كه براش عددهارو اسپل كردم كه ميگه متأسفم و قبول نميكنه! از داخل خود گوشى خوندم IMEI رو! در كل ميخواستم به اپراتور وصل بشم كه اينجورى ميشه! از دوستان كسى تونسته IMEI رو به اين بفهمونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اره داداش imei رو واسش خوندم و بعد یه کد دیگه اومد رو گوشی اونم واسش خوندم ولی باز گفت که متاسفم نمیتونم واستون ریست کنم!!

ولی با یه روش عجیب سوالا رو ریست کردم

من توی اکانتم مک بوک
    آیفون 4
    وآیفون 6 اس هست
    که ایفون 4 خیلی وقت بود خاموش بود
    در خواست ریست دادم
    گفت که یه کد فرستادیم روی ایفون 4 اونو بنویس تا ریست کنیم
    منم چون آیفون 4 پیشم نبود به امید اینکه کد رو روی یکی دیگه از دستگاه ها بفرسته آیفون 4 رو از لیست حذف کردم دوباره درخواست دادم
    که گفت بیلاخ شرایط واسه ریست سوالات امنیتی نداری

هیچی دیگه ما رفتیم آیفون 4 رو دوباره اد کردیم و در خوست دادیم بازم ما رو مورد عنایت قرار داد
    آیفون 4 رو خاموش کردم حدود 2-3 هفته دوباره در خواست دادیم و بلهههههه
    دوباره گفت که کد رو به آیفون 4 ارسال کردیم و کد رو نوشتم و سوالا رو ریست کردم

روش عجیبیه ولی جواب داد خدا رو شکر

امیدروارم واسه شما هم مقدور باشه ک این کارو کنید

نظر

• سلام

جناب کریمی و دوستان کمکم کنید

من نه دسترسی به ایمیل نجات دارم ....نه سوال های امنیتی یادمه ؟؟؟؟ازمان ساخت اکانت هم 6 سال پیش هست که هیچ یادم نمی یاد ازش ،برای زمان آیپاد تاچ 3 و 4)(http://www.i-phone.ir/forums/thread46359.html این هم اولین دوره قهرمانی که اورده بودم)
      فقط جعبه گوشی رو دارم و تمام
      آیا راه حلی وجود داره که به اکانتم دسترسی داشته باشم ؟؟؟
      با پشتیبانی اپل تماس گرفتم گفت مدارک خریدرو برامون ایمیل کن(از اونجایی که هدیه گرفتمرسید هم ندارم و دوم اینکه اگر هم بود به زبان فارسی بود و این ها متوجه اصالتش نمی شدن)
      ممنون می شم اگر کسی راه حلی پیشنهاد بده

نظر

• دوستان من منتظرم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abtin2 نمایش پست ها
          دوستان من منتظرم؟؟؟
          سلام
          دوست عزیز اگر نتونید مدارکی که پشتیبانی اپل از شما خواسته رو ارائه بدید، از دست هیچکس دیگری کاری ساخته نیست.شما باید براشون توضیح بدید که در ایران خریدتون رو انجام دادید و تصویر جعبه موبایل رو براشون ارسال کنید. به هر حال از هر طریقی که خودتون میدونید باید مالکیت گوشی رو به اونها ثابت کنید.

نظر

• جناب کریمی ممنون

این چیزایی که به ذهن من رسید
            کارتن آیفون
            پاسپورتم
            آخرین رمزی که یادم می یومد

و مشخصات آیپاد تاچم که قبلا اکانتم روش فعال بوده
            رو براشون ارسال کنم ....به نظرتون چیز دیگه ای نیاز هست یا نه؟ پیشنهادی دارید؟؟؟
            =====================
            به نظرتون شماره سیمکارتی که داخل آیفون بوده و سندش می تونه کمکی بکنه؟
            ======================
            و آیا در نهایت حضوری می شه این مشکل رو حل کرد
            ========================
            سال تولد که اکانت رو باهاش ساختم+جواب یکی از سوال های امنیتی رو بدست آوردم کمکی می تونه بکنه؟
            ویرایش توسط abtin2 : https://i-phone.ir/forums/member/9049-abtin2 در ساعت 23-07-2017, 09:01 PM

نظر

• سلام یه ائل ایدی دارم که با ارور apple id your disbale مواجه میشم

ایمیل یاهو هست
              تمام اطلاعاتم رو هم دارم اما هر کاری میکنم بازم این ارور میاد کمک لازم دارم تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط jobs نمایش پست ها
                سلام یه ائل ایدی دارم که با ارور apple id your disbale مواجه میشم

ایمیل یاهو هست
                تمام اطلاعاتم رو هم دارم اما هر کاری میکنم بازم این ارور میاد کمک لازم دارم تشکر
                سلام
                فکر میکنم فقط از طریق تماس با پشتیبانی اپل بتونید مشکلتون رو حل کنید.
                و چون تمام اطلاعات اپل آیدی رو دارید خیلی کارتون به مشکل نمیخوره
                چند وقت پیش هم خودم با مشکل مشابه شما برخوردم ، اپل آیدی اصلی خودم بدون هیچ دستکاری دچار مشکل شد و چون وقت نداشتم فقط کلمه عبور رو برام ریست کردند و جواب سئوالات امنیتی رو گذاشتم برای بعدا.... جالب اینکه سوپروایزر اپل هنوز که هنوزه برام ایمیل میده و پیگیر حل کردن مشکل من هستش...
                موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  سلام
                  فکر میکنم فقط از طریق تماس با پشتیبانی اپل بتونید مشکلتون رو حل کنید.
                  و چون تمام اطلاعات اپل آیدی رو دارید خیلی کارتون به مشکل نمیخوره
                  چند وقت پیش هم خودم با مشکل مشابه شما برخوردم ، اپل آیدی اصلی خودم بدون هیچ دستکاری دچار مشکل شد و چون وقت نداشتم فقط کلمه عبور رو برام ریست کردند و جواب سئوالات امنیتی رو گذاشتم برای بعدا.... جالب اینکه سوپروایزر اپل هنوز که هنوزه برام ایمیل می

ده و پیگیر حل کردن مشکل من هستش...
                  موفق باشید
                  جالبه ما زنگ زدیم کلی حرف گفت صبر کن درست میشه

مثل ایرانیا جواب داد )
                  هیچی درست نشد دیگه

نظر

مثل ایرانیا جواب داد )
                    هیچی درست نشد دیگه
                    دایورت کرده

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

مثل ایرانیا جواب داد )
                      هیچی درست نشد دیگه
                      احتمالا درست مشكل رو بشون نفهمونديد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
                        احتمالا درست مشكل رو بشون نفهمونديد

چرا بردارم صحبت کرد خیلی رقیق و اوکی
                        ولی فکر کنم صدا قطع و وصلی رفت

نظر

• سلام من تازه وارد اين سايت شدم و تازه ثبت نام كردم مشكل من اينه كه رمز اپل آيديم رو يادم رفته و همينطور سوالات امنيتي رو ميشه جواب بديد كه بايد چه كار كنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Guccigucci نمایش پست ها
                            سلام من تازه وارد اين سايت شدم و تازه ثبت نام كردم مشكل من اينه كه رمز اپل آيديم رو يادم رفته و همينطور سوالات امنيتي رو ميشه جواب بديد كه بايد چه كار كنم؟؟؟
                            سلام شما کار خاصی نمیتونید انجام بدید....
                            فقط باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و به هر طریق ممکن ثابت کنید که واقعا مالک گوشی هستید. در غیراینصورت به فکر یه گوشی جدید باشید.
                            شماره تلفن و نحوه تماس با پشتیبانی در همین تاپیک کاملا توضیح داده شده.

نظر

• یعنی اگه سوالای امنیتی اکانت رو نداشته باشی و ایمیل اکانت هم نداشته باشی باید گوشی رو بندازی دور؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samo نمایش پست ها
                                یعنی اگه سوالای امنیتی اکانت رو نداشته باشی و ایمیل اکانت هم نداشته باشی باید گوشی رو بندازی دور؟
                                دقیقا ، دوست عزیز
                                البته بعضی سایتها مدعی هستند که میتونند اپل آیدی رو از روی گوشی حذف کنند ولی بنده تا حالا ندیدم کسی همچین کاری بکنه.!!!!
                                چطور ممکنه کسی صاحب یک گوشی اپل باشه ولی ایمیل اپل آیدی رو ندونه...!!!!!؟
                                قصد جسارت و توهین به کسی رو ندارم ، ولی فقط یک گوشی سرقتی میتونه با همچین مشکلی روبرو بشه.
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X