اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان بهتره بدم صفحه نمایش آیفون رو عوض کنن یا بفروشمش ؟ صفحه عوض شه مشکلی پیش نمیاد چون شنیدم آیفون باز شه ارزشش کم میشه ...

نظر

• یه سوال دیگه وقتی گوشی پیکسل سوخته داره به مرور تعداد پیکسل سوخته ها زیاد نمی شن ؟ ینی سرایت نمی کنه به پیکسل های مجاور ؟

نظر

• سلام دوستان ، ديروز يك ايفون ٧ خريدم مدل ١٦٦٠ lla , صداي موزيك رو كه زياد ميكنم لرزش روي ال سي دي رو حس ميكنم كاملا ، مشكل از چيه؟ ضمنا ايفون پك اصلي بود و اكتيو نشده بود ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط iskamyar نمایش پست ها
          سلام دوستان ، ديروز يك ايفون ٧ خريدم مدل ١٦٦٠ lla , صداي موزيك رو كه زياد ميكنم لرزش روي ال سي دي رو حس ميكنم كاملا ، مشكل از چيه؟ ضمنا ايفون پك اصلي بود و اكتيو نشده بود ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد
          سلام
          طبيعي و مشكل به حساب نمياد
          كلا بهتر صدا تا انتها بالا نبرين وگر نه جزء لرزش اتفاق ديگه اي پيش نمياد

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی یه مطلب خوب و کوتاه درباره ی دوربین آیفون ۸ آماده کردم امید وارم از خواندنش لذت ببرید.

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده است آیفون جدیدی که منتشر خواهد شد دارای کیفیت فیلم برداری با قدرت 4K در 60Fps ، به تعبیری در هر ثانیه 60 عکس خواهد گرفت (60 فریم بر ثانیه).این قابلیت جدید برای هر دو دوربین جلو و عقب آیفونه . این بدان معناست قدرت دوربین آیفون جدید دو برابر آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خواهد بود.
            در حال حاضر قدرت فیلم برداری آیفون 7 پلاس با قدرت 4K 30Fps و 30 فریم بر ثانیه است.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 05-08-2017, 03:30 PM دلیل: حذف لینکهای تبلیغاتی سایت خاص

نظر

• روی ١٠.٣.٣ آوردم
              خیلی زود باتری میره داغ هم میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط arminteimouri نمایش پست ها
                با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی یه مطلب خوب و کوتاه درباره ی دوربین آیفون ۸ آماده کردم امید وارم از خواندنش لذت ببرید

پیام مدیریت

ممنون از مطالب خوبتون
                ولی بهتر بود بجای قرار دادن لینک سایت ، همون چند خط رو در پست خودتون مینوشتید.
                لینکهای پست شما حذف شد.
                قبل از ارسال پستهای بعدی خودتون قوانین انجمن را کاملا مطالعه کنید.

نظر

• دوستان تو تلگرام ورژن جدید اگه چیز برات بفرستن میتونن پاک کنن
                  من الان ورژن قدیمی تلگرام رو میخوام بریزم چه طوری میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aidin-s نمایش پست ها
                    دوستان تو تلگرام ورژن جدید اگه چیز برات بفرستن میتونن پاک کنن
                    من الان ورژن قدیمی تلگرام رو میخوام بریزم چه طوری میشه؟
                    طرف مقابل نباید ورژن جدید داشته باشه که نتونه پاک کنه
                    آره
                    شما اگر قدیمی هم داشته باشی بازم اون میتونه پاک کنه فکر کنم
                    کلا برای ریختن ورژن های قدیمی راه خاصی هست یا نه

نظر

• سلام خسته نباشید
                      من یه دستگاه iphone7 خریدم توی سایت Check Coverage چک کردم اکتیو نشده بود ولی الانم که دستگاه رو اکتیو کردم بازم چک میکنم میزنه اکتیو نیست.
                      حالا هیچکدوم از شواهد رفرش شدن رو نداره مثل بسته بندی تجهیزات ، سریال ، imei ، ولی اون قسمتی که مینویسه RFB رو جعبه انگار لاک گرفته شده.
                      دلیلش چی میتونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                        سلام خسته نباشید
                        من یه دستگاه iphone7 خریدم توی سایت Check Coverage چک کردم اکتیو نشده بود ولی الانم که دستگاه رو اکتیو کردم بازم چک میکنم میزنه اکتیو نیست.
                        حالا هیچکدوم از شواهد رفرش شدن رو نداره مثل بسته بندی تجهیزات ، سریال ، imei ، ولی اون قسمتی که مینویسه RFB رو جعبه انگار لاک گرفته شده.
                        دلیلش چی میتونه باشه؟
                        درود
                        میتونید از قسمت پشت جعبه عکس بفرستید ؟
                        امکان داره گوشی رفرش باشه !!
                        ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 18-08-2017, 09:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AminBully نمایش پست ها
                          سلام خسته نباشید
                          دلیلش چی میتونه باشه؟
                          احتمالا منظور شما صفحه ایی هست که بعد از اکتیو میاره میگه اپل آیدی بزن
                          شما روی گوشیت یکبار اپل آیدی ساین این کنی بعد بری تو سایت چک کنی درست میشه

نظر

• سلاااام دوستان
                            میخواستم یه گلس خوب برای آیفون ۷ بهم معرفی کنید ترجیحا ازونایی که دورش رنگیه و کل صفحه رو میگیره.... تو زنج قیمت ۵۰ تومن
                            اینارو هم تست کردم و از هر کدوم به یک دلیل راضی نبودم :
                            Nillkin 3D CP+ pro : ضخامتش زیاد بود گرنه در کل خوب بود (از جانبی خریدم ۴۵ تومن تقریبا ۷ماه پیش)
                            یه مدل که فروشنده میگفت 4D هستش!!!! مارکش رو راستش یادم نیست که اونم یه هفته نشد با کوچیکترین ضربه ها هر دفعه یه جاش میشکست... نامرد ۶۵ تومن هم ازم گرفت
                            و آخری که Mocoll full cover tampered glass هستش از دیجی گرفتم ۲۶ تومن! منتهی هم یه گوشش بدون هیچ ضربه ای ترک خورده و هم یه جاهاییش چسپش از ضفحه جدا شده و زیرش حباب ایجاد شده

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                              حتی خودم ایفون ۷ داشتم که برادرم همون روزای اول عرضه از اپل استور برام گرفته بود و فرستاده بود. اما روی پیچش انگار جای پیچگوشتی بود
                              یا مثلا زیر نور که لنز دوربین رو نگاه کنی احمالش که زیر شیشه گرد‌ و خاک یا کثیفی باشه خیلی زیاد هست
                              از ایفون سری ۷ بدتر. ایرپادز هست
                              بشخصه تاحالا ایرپادزی ندیدم که خیلی تمیز و میزون اسمپل شده باشه
                              کلا اپل تو این مورد یکم ضعیفه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                              سلام یه آیفون 7 با گارانتی مدیا پردازش دستم رسیده زیر نور که به دوربین نگاه کردم تو لنز ینی داخلش دو تا نقطه سفید ریز گرد و خاک مانند هست خواستم ببینم چیکار کنم گارانتی تعویض می کنه اصن تعویضش کنم اگه می کردن،،، تاثیری رو شارپ بودن عکس نذاشته و همچنین کیفیتش فقط وقتی رو اجسامی که زیر 8 سانت فاصله دارن با دوربین فوکوس می کنم یا فوکوس نمی کنه یا شارپ نیست و یک مقدار بلور و محو هست که نمی دونم شاید همشون اینجوری باشن رو فوکوس تاثیر می ذاره اصن با توجه به اینکه گرد و خاک اصن تو تصاویر دیده نمیشن و تاثیری رو کیفیت عکس هم نذاشتن ؟
                              ویرایش توسط Anonymous2580 : https://i-phone.ir/forums/member/194756-anonymous2580 در ساعت 30-08-2017, 12:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
                                سلام یه آیفون 7 با گارانتی مدیا پردازش دستم رسیده زیر نور که به دوربین نگاه کردم تو لنز ینی داخلش دو تا نقطه سفید ریز گرد و خاک مانند هست خواستم ببینم چیکار کنم گارانتی تعویض می کنه اصن تعویضش کنم اگه می کردن،،، تاثیری رو شارپ بودن عکس نذاشته و همچنین کیفیتش فقط وقتی رو اجسامی که زیر 8 سانت فاصله دارن با دوربین فوکوس می کنم یا فوکوس نمی کنه یا شارپ نیست و یک مقدار بلور و محو هست که نمی دونم شاید همشون اینجوری باشن رو فوکوس تاثیر می ذاره اصن با توجه به اینکه گرد و خاک اصن تو تصاویر دیده نمیشن و تاثیری رو کیفیت عکس هم نذاشتن ؟
                                درود
                                بشخصه زیاد دیدم ایفون ۷ و ۷ پلاس که زیر شیشه لنزشون گرد و خاک هست ( مخصوصا ۷ پلاس )
                                اگر روی عکس تاثیری نداشته باشه فکر نمیکنم گارانتی قبول کنه و گوشی رو براتون تعویض کنه 
                                حساس نباشید

نظر

صبر کنید ..
                                X