اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متاسفانه من هم وقتی می رم تو کنتاکت هام، یا تلگرام را باز میکنم گوشی هنگ میکنه.
    کلا گوشی را هم از نو ریستور کردم، همه چی نو نوار، اما هنوز هم هنگ میکنه
    آی او اس ۱۰ ظاهرا هنوز مشکل داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
      ممنون درست شد.
      ولي يه گوشي ديگه رو با آخرين ورژن آيتونز خواستم آپديت كنم..اين يكي از قسمت Verify جلوتر نميره و Error 45 رو ميده و متاسفانه گوشي بالا نمياد.
      البته بگم كه اين گوشي ios 7.1.2روش بود و اينكه حالت Recovery mode اين گوشي فقط يه صفحه مشكي مايل به سرمه اي هست و مثل گوشي قبلي اون علامت كابل و آيتونز رو نمياره. ولي گوشي قبلي كه درست شد ios 9.3.5 داشت روش..
      لطفا بگيد اين Error 45 رو چطوري ميشه رفع كنم.
      با تشكر
      منم امروز با یه گوشی ۵س به همین مشکل خوردم و گوشی آپدیت نشد ، فکر کنم کمبود فضا باعث این ارور باشه ، در نهایت ریستور کردم

نظر

• سلام، میخواستم ببینم حجم اپدیت از ای او اس 9 به 10 از طریق خود گوشی با برنامه ای تیونز فرق داره؟ یعنی امکانش هست حجم اپدیت مستقیم از خود گوشی کمتر باشه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط britpop نمایش پست ها
          سلام، میخواستم ببینم حجم اپدیت از ای او اس 9 به 10 از طریق خود گوشی با برنامه ای تیونز فرق داره؟ یعنی امکانش هست حجم اپدیت مستقیم از خود گوشی کمتر باشه؟!
          ۱ گیگ کمتره تقریبا

نظر

• سلام دوستان.
            یه مشکلی برام پیش اومده با آیفون 6 اس پلاس
            بعد از اینکه آپدیت شد به ios 10 چند ساعت بعدش گوشی صفحه ش رفت وسیاه شد. به آیتیونز هم که وصل می کنم پسورد می خواد که نمیشه وارد کرد. ریستورش هم کردم بازم وصل نمیشه موندم چیکار کنم

نظر

• با سلام
              دوستان من از وقتی که ای او اس 10.0.2 رو نصب کردم به دو مشکل در بخش اس ام اس خوردم
              یکی اینکه وقتی اس ام اسی رو ارسال میکنم اون خطه سبز بالا که مثل همون دلیوری واسه ایفون میمونه و قبلا میومد پر میشد واسه ارسال دیگه واسم وجود نداره
              و دومیش اینکه هر اس ام اسی که دریافت میکنم از نظر تایم مشکل داره و تنظیم نیست مثلا همون لحظه ای که اس ام اس دریافت میکنم زمان دریافت رو یک ساعت قبل نشون میده یا بیشتر
              راهی واسه برطرف کردن این مشکلات هست؟

نظر

• توجه :

راه ریستور / دانگرید به این نسخه بسته شد .
                اپل ساعاتی پیش راه ریستور / دانگرید به این نسخه را بست
                و کاربران دیگر قادر به ریستور / دانگرید به این نسخه نخواهند بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان من از وقتی که ای او اس 10.0.2 رو نصب کردم به دو مشکل در بخش اس ام اس خوردم
                  یکی اینکه وقتی اس ام اسی رو ارسال میکنم اون خطه سبز بالا که مثل همون دلیوری واسه ایفون میمونه و قبلا میومد پر میشد واسه ارسال دیگه واسم وجود نداره
                  و دومیش اینکه هر اس ام اسی که دریافت میکنم از نظر تایم مشکل داره و تنظیم نیست مثلا همون لحظه ای که اس ام اس دریافت میکنم زمان دریافت رو یک ساعت قبل نشون میده یا بیشتر
                  راهی واسه برطرف کردن این مشکلات هست؟
                  منم این مشکل زمان اسمس رو دارم و متاسفانه خیلی وقتا به اشتباه میندازه آدمو! راهی واسه حلش نیست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
                    منم این مشکل زمان اسمس رو دارم و متاسفانه خیلی وقتا به اشتباه میندازه آدمو! راهی واسه حلش نیست؟؟
                    درود
                    این از مشکلات iOS 10 هست که اکثر کاربرها ازش شکایت دارند .
                    بایستی منتظر iOS 10.1 باشید .
                    احتمال هست که در کنفرانس هفته آینده اپل این نسخه منتشر بشه .

نظر

• دوستان سلام به همگی؛

من دیروز یه آیفون 7، 128 گیگ خریداری کردم ولی خب متاسفانه ios ش نسبت به 6 خیلی باگ داره! مثلا وقتی دوبار روی دکمه ی هوم کلیک میکنم صفحه اولش یه پرش ریز داره و بعد جمع میشه! و یا مثلا وقتی توو یه صفحه ی دیگه ای هستی و برمیگردی و به صفحه ی اصلی، اون نوشته های اون بالا مثل نشون دادن وضعیت انتن یا ساعت محو شده و یهو ظاهر میشه!

میخواستم ببینم کسی هست این مشکلات رو داشته باشه؟! ضمنا سریال گوشی رو توو سایت اپل چک کردم و گوشی اورجینال هستش.

مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamasan نمایش پست ها
                        دوستان سلام به همگی؛

من دیروز یه آیفون 7، 128 گیگ خریداری کردم ولی خب متاسفانه ios ش نسبت به 6 خیلی باگ داره! مثلا وقتی دوبار روی دکمه ی هوم کلیک میکنم صفحه اولش یه پرش ریز داره و بعد جمع میشه! و یا مثلا وقتی توو یه صفحه ی دیگه ای هستی و برمیگردی و به صفحه ی اصلی، اون نوشته های اون بالا مثل نشون دادن وضعیت انتن یا ساعت محو شده و یهو ظاهر میشه!

میخواستم ببینم کسی هست این مشکلات رو داشته باشه؟! ضمنا سریال گوشی رو توو سایت اپل چک کردم و گوشی اورجینال هستش.

مرسی.
                        گوشی را یکبار از طریق آموزش های سایت ریستور کنید. مشکلاتی که عنوان کردید نرم افزاری است.

نظر

• من إز هنگامى كه أيفون 6s و ايپد اير٢ أر به ios10 اپديت كردم يك مشكل اساسى دارم رد هر دو دستگاه پسوردهاى ذخيره شده كه در حساب ايكلود وجود دارد در هر دو دستگاه سينك نمى شود در مك اين پسوردها هستند اما هر كارى مى كنم به دو دستگاه منتقل نمى شود و چون تعداد انها زياد لست نمى شود تك تك انها را وارد كرد . كسي راه حلي دارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                            گوشی را یکبار از طریق آموزش های سایت ریستور کنید. مشکلاتی که عنوان کردید نرم افزاری است.

یعنی به 9.3 دانگرید کنم و بعدش دوباره به 10 اپدیت کنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamasan نمایش پست ها
                              یعنی به 9.3 دانگرید کنم و بعدش دوباره به 10 اپدیت کنم؟!
                              مگه آيفون ٧ ورژن ٩.٣ داره؟
                              به ١٠.٠.٣ ري استور كنيد

نظر

• سلام دوستان.من از وقتی اپدیت کردم هر چند روز 1 بار صدای گوشی کاملا قطع میشه و باید حتما روشن خاموش کنم تا درست بشه.iphone 6. مشکل چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X