اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s پلاس

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    دوستان من ۲ هفته ای میشه ۶ اس پلاس خریدم ولی اصلا توقعمو براورده نکرده ممنون میشم یکی جواب این سوالارو بده ببینم معمولیه یا واقعا گوشی مشکل داره و همینطور مشکل نرم افزاریه ...
    (در ضمن من قبلا ۵ داشتم وفینگر تاچ نبود IOS 8 هم بود)
    ۱) مهمترین مشکل که خیلی رو اعصاب و واقعا دیوونه کنندست، وقتی دکمه Home کلیک میکنم نرم و راحت نیس (بعضی وقتا مثلا احساس میشه صفحه رویی کلید با زیرین فاصله داره وقتی کلیک آرومی میزنم صدا میکنه) > معمولیه ؟‌ (ولی من کلید ۶اس و ۶ معمولیرو که تست کردم نرم تر بود و اون صدا رو اعصابو نداشت- درضمن من احساس میکنم اولش اینجوری نبود البته مطمعن نیستم و خیلی هم با دقت کار کردم باهاش که بعید میدونم خراب شده باشه به همین راحتی!)
    ۲)‌ iOS 9.2 هستم ولی مثلا وقتی ۴-۵ تا صفحه داشتم باشم وبه صفحه آخر رفته باشم و بعد کلید هومو که میزنم بیاد به صفحه اول همراه با لگ میاد در بین صفحات و همچینین وقتی میخوام برم صفحات بعد به صورت سریع! روون نمیره>> مشکل IOS 9.2؟؟؟
    ۳) برنامه ای مثل longman وقتی زیاد سرچ لغات انگلیسی داشته بااشم تو حرکت scroll down-up لگ پیدا میشه (اولش لگ نیست) >> مشکل اپلیکشن یا IOS ؟؟؟
    باتشکر فراوان
    با سلام و احترام؛

مورد اول عادی است و ساختار کلید بدین صورت است.

در مورد سوال دوم و سوم هم مشکلی نیست و نرم افزاریست. حساسیت نداشته باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
      با سلام و احترام؛

مورد اول عادی است و ساختار کلید بدین صورت است.

در مورد سوال دوم و سوم هم مشکلی نیست و نرم افزاریست. حساسیت نداشته باشید.

Sent from my iphone using tapatalk
      ممنون از جواب
      مورد اول و دوم در گوشی ۶اس معمولی را من در شرایط یکسان (خرید هم زمان + ios 9.2)
      چک کردم و
      اصلا مشکلی نداشت
      یعنی کلید اون صدای رو اعصاب که تق تق میکنرو نداشت>>‌یعنی ۶اس پلاس ها اینجوریه؟ یا بعد از مدتی اینجوری میشه ؟
      و با ساختن صفحات ۵-۶ توی گوشی ۶اس لگ دیده نشد>> یعنی باید گوشیرو فلش کنم با وجود لگ در صفحات ؟ یا ۶ اس پلاس اینجوری مشکل داره با ios 9.2؟

ممنون

نظر

ممنون از جواب
        چک کردم و
        اصلا مشکلی نداشت
        یعنی کلید اون صدای رو اعصاب که تق تق میکنرو نداشت>>‌یعنی ۶اس پلاس ها اینجوریه؟ یا بعد از مدتی اینجوری میشه ؟
        و با ساختن صفحات ۵-۶ توی گوشی ۶اس لگ دیده نشد>> یعنی باید گوشیرو فلش کنم با وجود لگ در صفحات ؟ یا ۶ اس پلاس اینجوری مشکل داره با ios 9.2؟

ممنون
        مشکلی برای کلید وجود ندارد و صدا داشتن یا نداشتنش عادی است. ساهتارش بدین صورت است. با ریستور هم شاید مشکل لگ‌که عنوان می کنید رفع و یا بهتر شود.

نظر

نوشته اصلی توسط hadimsc نمایش پست ها
          ممنون از جواب
          چک کردم و
          اصلا مشکلی نداشت

ممنون
          ایفون تخم مرغ شانسی جای تاسف داره با این کیفیت مونتاژ افتضاح شده ...

منم چند تا 6s داشتم روی یکی از اونا همین مشکل دگمه هوم که یکم فشار بدی یه صدایی میده شبیه کیلیک موس را داشت ...

دیگه ایفون گند زده روی 6s از پیکسل های سوخته تا همین موارد کلی دیدم .

نظر

من دكمه هومم همونجوريه كه روي ٥ اسم بود و صداي اضافه نداره
            من ٢ سال مثل خر از ٥ اسم كار كشيدم اخ نگفت
            الانم ٦ اس رو ازش راضيم مشكلي باهاش نداشتم البته بايد ببينم تو دراز مدت چجوريه
            من هنوز اپلو قبول دارم سگش به اشغال گوشياي ديگه ميارزه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
              مشکلی برای کلید وجود ندارد و صدا داشتن یا نداشتنش عادی است. ساهتارش بدین صورت است. با ریستور هم شاید مشکل لگ‌که عنوان می کنید رفع و یا بهتر شود.

ممنون
              این روش های زدن شیشه پاک کن که در اینترنت موجوده راه حل خوبی هست برای رفع این صدا ؟
              درضمن توی ios 8 هم مشکل لگ در زمان وجود برنامه های زیاد در صفحات( مثلا تعداد ۵-۶ صفحه فول برنامه ) که با این وجود اگه در صفحه آخر باشیم و کلید هوم را بزنیم که به صفحه اول برگرده و درحین برگشت لگ وجود داشته باشه، وجود داشت ؟؟!
              تست شده ؟
              با تشکر

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها

ممنون
              این روش های زدن شیشه پاک کن که در اینترنت موجوده راه حل خوبی هست برای رفع این صدا ؟
              درضمن توی ios 8 هم مشکل لگ در زمان وجود برنامه های زیاد در صفحات( مثلا تعداد ۵-۶ صفحه فول برنامه ) که با این وجود اگه در صفحه آخر باشیم و کلید هوم را بزنیم که به صفحه اول برگرده و درحین برگشت لگ وجود داشته باشه، وجود داشت ؟؟!
              تست شده ؟
              با تشکر

نظر

با سلام. ریسک این کار بالاست. احتمال بروز مشکلات دیگر وجود دارد.

نظر

کلاً بهتره بی خیال شیشه پاک کن بشید در برابر آیفون!

نظر

دوستان من ۲ هفته ای میشه ۶ اس پلاس خریدم ولی اصلا توقعمو براورده نکرده ممنون میشم یکی جواب این سوالارو بده ببینم معمولیه یا واقعا گوشی مشکل داره و همینطور مشکل نرم افزاریه ...
                    (در ضمن من قبلا ۵ داشتم وفینگر تاچ نبود IOS 8 هم بود)
                    ۱) مهمترین مشکل که خیلی رو اعصاب و واقعا دیوونه کنندست، وقتی دکمه Home کلیک میکنم نرم و راحت نیس (بعضی وقتا مثلا احساس میشه صفحه رویی کلید با زیرین فاصله داره وقتی کلیک آرومی میزنم صدا میکنه) > معمولیه ؟‌ (ولی من کلید ۶اس و ۶ معمولیرو که تست کردم نرم تر بود و اون صدا رو اعصابو نداشت- درضمن من احساس میکنم اولش اینجوری نبود البته مطمعن نیستم و خیلی هم با دقت کار کردم باهاش که بعید میدونم خراب شده باشه به همین راحتی!)
                    ۲)‌ iOS 9.2 هستم ولی مثلا وقتی ۴-۵ تا صفحه داشتم باشم وبه صفحه آخر رفته باشم و بعد کلید هومو که میزنم بیاد به صفحه اول همراه با لگ میاد در بین صفحات و همچینین وقتی میخوام برم صفحات بعد به صورت سریع! روون نمیره>> مشکل IOS 9.2؟؟؟
                    ۳) برنامه ای مثل longman وقتی زیاد سرچ لغات انگلیسی داشته بااشم تو حرکت scroll down-up لگ پیدا میشه (اولش لگ نیست) >> مشکل اپلیکشن یا IOS ؟؟؟
                    باتشکر فراوان
                    ١) بعضي از ديوايس ها اولش كليدشون كمي خشك و غير عادي هستند. بعد از مدتي نرم نرم ميشن.
                    ٢) مشكلتون با Restore و عدم برگردوندن بكاپ ها كاملا برطرف ميشه.
                    ٣) مشكل برنامه است به خاطر بالا رفتن ميزان كش اين مشكل براش پيش مياد. در آپديت هاي بعدي برنامه رفع ميشه.

نظر

من دیشب گوشیم سره یازده درصد خاموش شد روی صفحشم به شارژ وصل کنین میاد میزنمم به شارژ بازم فایده نداره دیگه نمیدونم چیکار کنم!
                      البته یکی دوبار زد که داره شارژ میشه از طرفی شارژر دیگه ای ندارم از کجا بدونم مشکل سخت افزاریه یا شارژر یا نرم افزاری؟
                      ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 09-01-2016, 10:34 AM

نظر

من رفتم یه کابل جدید خریدم اما بازم مشکل دارم وقتی وصل می کنم باز شارژ نمیشه گوشیم یه پیغامم میاد رو صفحه this accessory may not be supported

نظر

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                          من دیشب گوشیم سره یازده درصد خاموش شد روی صفحشم به شارژ وصل کنین میاد میزنمم به شارژ بازم فایده نداره دیگه نمیدونم چیکار کنم!
                          البته یکی دوبار زد که داره شارژ میشه از طرفی شارژر دیگه ای ندارم از کجا بدونم مشکل سخت افزاریه یا شارژر یا نرم افزاری؟
                          اگر مشكل نرم افزاري باشه با Restore حل ميشه. اگه نشد سخت افزارهاي هستش.
                          من حدس مي زنم مشكلتون سخت افزاري باشه.

نظر

مسخرست ولی کابلم اورجینال نبود رفتم یه کابل صدتومنی خریدم حل شد!
                            ممنون

نظر

دوستان با تكون دادن گوشي يه صدايي مثل لَقي شنيده ميشه.طبيعيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad7ir نمایش پست ها
                                دوستان با تكون دادن گوشي يه صدايي مثل لَقي شنيده ميشه.طبيعيه؟
                                بله. بعضي از آيفون ها اينجوري هستند. من در ٦، ٦ پلاس، ٦اس و ٦ اس پلاس ديدم اين مشكل رو. روي عملكرد تاثيري نمي ذاره ولي خب چيز خوشايندي نيست.

نظر

صبر کنید ..
                                X