اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و خسته نباشید
    من چن روزی میشه که گوشیمو گرفتم
    یه مشکلی دارم با شارژ شدنش اونم اینه که تا 99% میشه یه پیغامی میاد روی گوشیم و دیگه شارژ نمیشه!
    مشکل از شارژرم نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ihamedv نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید
      من چن روزی میشه که گوشیمو گرفتم
      یه مشکلی دارم با شارژ شدنش اونم اینه که تا 99% میشه یه پیغامی میاد روی گوشیم و دیگه شارژ نمیشه!
      مشکل از شارژرم نیست؟
      چه پیغامی میده؟
      یبار بزارید کامل خالی شه بعد تست کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
        چه پیغامی میده؟
        یبار بزارید کامل خالی شه بعد تست کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
        یک بار که 1% بود اینطوری شد یک بار هم که کاملا باطری تمام شد
        دفعه اول کاملا 100% درصد شد برای بار دوم به بعد اینطوری شده!

نظر

• دوست عزیز شما باید متن پیغامتون رو بزارید تا ما بتونیم راهنماییتون بکنیم
          اگر احتمالا" از شارژر های غیر اصلی و یا کابل های غیر اصلی استفاده میکنید حتما" سعی کنید از کابل های اصلی استفاده بکنید
          احتمالا اروری که میده باید این باشه (accessori is not supported) اگر این ارور رو میده شما باید شارژر و کابلتون رو تعویض کنید ببینید مشکل هنوز پا برجا هست یا خیر
          در غیر اینصورت ممکنه ایراد سخت افزاری باشه
          ولی من احساس میکنم با این مساله مشکلتون حل میشه
          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• من هر کار میکنم ورژن 2 برنامه taig میگه درایور رو نمیشناسه انواع و اقسام ورژن itunes هم نصب کردم اما بازم نشد

ویرایش: اکی شد
            ویرایش توسط bobo_0_6 : https://i-phone.ir/forums/member/181679-bobo_0_6 در ساعت 23-06-2015, 09:39 PM

نظر

• سلام
              یه مشکلی دارم میخواستم ببینم بقیه دوستان هم دارند و طبیعیه یا خیر!
              زمانی که شارژ دستگاه میرسه به 61%بعد چند دقیقه کار یهو میشه 59 %! همیشه از 61 میره به 59! یعنی هیچوقت رنگ 60% رو ندیدم!
              الانم کار میکردم از 8% یهو بعد 1 دقیقه کار کردن شد 4% !
              باتری رو هم کالیبره میکنم
              میخواستم ببینم طبیعیه؟؟ یا باگ نرم افزاریه درست نشون نمیده باتری رو؟ یا باتری مشکل داره؟؟

نظر

• به نظرم شما حساس شدید ولی چک کنید ببینید نرم افزار یا اگر جیلبریک هستید توییکی نصب نکردید که مصرف باتری رو بالا ببره.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                  سلام
                  زمانی که شارژ دستگاه میرسه به 61%بعد چند دقیقه کار یهو میشه 59 %! همیشه از 61 میره به 59! یعنی هیچوقت رنگ 60% رو ندیدم!
                  میخواستم ببینم طبیعیه؟؟ یا باگ نرم افزاریه درست نشون نمیده باتری رو؟ یا باتری مشکل داره؟؟
                  كاملا طبيعيه
                  در ios 8. اين مشكل بوده و هنو پابرجاست
                  علاوه بر شارژ ٦١ درصد كه يهو ميره ٥٩ درصد در شارژ ٣١ درصد هم همين مشكل هست كه يهو ميره به ٢٨ درصد
                  منتهي نكته قابل توجه اين كه مدت زمان كم شدن از ٣١ به ٢٨ درصد طولاني هست و اين نشون ميده مشكل از باتري نميتونه باشه بلكه مشكل از ios8 پر ايراد هست كه اميدوارم در ٩ تمام اين موارد حل شده باشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                  ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 24-06-2015, 02:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                    سلام
                    من هم این مشکل رو دارم دوست عزیز.مشکل از ios 8 هست

نظر

• پاک شدن نرم افزارهای kenote و.. روی ایفون

من دیروز دادم مغازه ایفونمو که جیل بود به۸.۳ ریستور کرد اولش نرم افزاری kenote number page garageband روش بود بعد که باکامپیوترم سینک کردم پاک شده حالا هر کاری میکنم یرنمیگرده خواهشا راهنمایی کنید ؟؟؟

نظر

• ذوستان من یه مشکبی دارم کسی میتونه کمک کنه ؟
                        از بس این ایتوز و پاک کردم و ریحتم دیگه گوشی رو نمیشناسه که سینک کنم !!! نه ایتونز و نه برنامههای دیگه ifunbox itools هیچکدوم
                        اما خود ویندوز گوشی رو بالا میاره یعنی میشه غکس ها رو دید
                        ممنون میشم کمکم کنید
                        گوشی رو با taig2 جیلکردم و بعد با سایدیا به 2.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط jak نمایش پست ها
                          من دیروز دادم مغازه ایفونمو که جیل بود به۸.۳ ریستور کرد اولش نرم افزاری kenote number page garageband روش بود بعد که باکامپیوترم سینک کردم پاک شده حالا هر کاری میکنم یرنمیگرده خواهشا راهنمایی کنید ؟؟؟
                          این نرم افزارها رو با اپل آیدی خودتون نصب کرده بودید؟نرم افزار دیگه ای تو صف انتظار برای نصب نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alijamali71 نمایش پست ها
                            ذوستان من یه مشکبی دارم کسی میتونه کمک کنه ؟
                            از بس این ایتوز و پاک کردم و ریحتم دیگه گوشی رو نمیشناسه که سینک کنم !!! نه ایتونز و نه برنامههای دیگه ifunbox itools هیچکدوم
                            اما خود ویندوز گوشی رو بالا میاره یعنی میشه غکس ها رو دید
                            ممنون میشم کمکم کنید
                            گوشی رو با taig2 جیلکردم و بعد با سایدیا به 2.1.2
                            یکبار گوشی رو ریسپرینگ بکنید

نظر

• سلام
                              من وقتی میخوام تو اینستاگرام فیلم اپلود کنم از اینستا میپره بیرون.
                              تا مرحله آخر میره ولی موقع ارسال از اینستا میپره بیرون مشکلش چیه؟

نظر

• حذف و نصب دوباره ی اینستا
                                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
                                X