اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Erase data بعد از اشتباه وارد کردن پسکد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Erase data بعد از اشتباه وارد کردن پسکد

سلام و خسته نباشید. یه سوال حیاتی و فوری دارم . آیفون اگه ۱۰ بار پسکدش اشتباه وارد شه و گزینه erase data فعال باشه ، بعد ۱۰ بار روشن که بشه کاملا ریست شده و میشه یه آیفون جدید ست کرد ؟ یا باز باید با اپل آیدی قبلی بالا آوردش ؟! ممنونم ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط golshahi.iphone
    سلام و خسته نباشید. یه سوال حیاتی و فوری دارم . آیفون اگه ۱۰ بار پسکدش اشتباه وارد شه و گزینه erase data فعال باشه ، بعد ۱۰ بار روشن که بشه کاملا ریست شده و میشه یه آیفون جدید ست کرد ؟ یا باز باید با اپل آیدی قبلی بالا آوردش ؟! ممنونم ...

فقط و فقط با همون اپل آیدی که از قبل روی اون ست بوده بالا میاد و تمام اطلاعات هم حذف میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      فقط و فقط با همون اپل آیدی که از قبل روی اون ست بوده بالا میاد و تمام اطلاعات هم حذف میشه.
      ما اپل آیدی مون لاک شده را نمیده تو! چه باید کرد ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط golshahi.iphone نمایش پست ها
        ما اپل آیدی مون لاک شده را نمیده تو! چه باید کرد ؟!

بهتره با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

نظر

یه مشکل خیلی بزرگ داریم ، اپل آیدی از یه فروشگاه خریداری شده ، (از این کارتی ها) ، الان می خوای وارد شی میگه سوالای امنیتی رو جواب بده ، سوالای امنیتی جواباش که رو کارته اشتباه هست ، و راه بعدی وریفای با ایمیل هست که اونم نمی دونیم ایمیلش چیه ! چون اصلا معلوم نیست . همه اینا یه طرف ، با این شرایط پشتیبانی اپل بگیم فک می کنن ما دزدیم [emoji23] اما اینطور نیست واقعا گیر کردیم ... من خیلی از این چیزا رو دور زدم ، اما رو این گیر کردم ... و الان دیوایسی داریم که عملا هیچ کاری نمیکنه ! تنها امیدم همین اریس دیتا بود ... حالا باز اگه راهی به نظرتون میرسه با این شرایط ممنون میشم کمکم کنید ...

نظر

یه مشکل خیلی بزرگ داریم ، اپل آیدی از یه فروشگاه خریداری شده ، (از این کارتی ها) ، الان می خوای وارد شی میگه سوالای امنیتی رو جواب بده ، سوالای امنیتی جواباش که رو کارته اشتباه هست ، و راه بعدی وریفای با ایمیل هست که اونم نمی دونیم ایمیلش چیه ! چون اصلا معلوم نیست . همه اینا یه طرف ، با این شرایط پشتیبانی اپل بگیم فک می کنن ما دزدیم [emoji23] اما اینطور نیست واقعا گیر کردیم ... من خیلی از این چیزا رو دور زدم ، اما رو این گیر کردم ... و الان دیوایسی داریم که عملا هیچ کاری نمیکنه ! تنها امیدم همین اریس دیتا بود ... حالا باز اگه راهی به نظرتون میرسه با این شرایط ممنون میشم کمکم کنید ...

سلام
            اپل آیدی های کارتی معمولا همین مشکل رو دارند و بصورت خودجوش!!! جواب سئوالات و ایمیل ریکاوری تغییر پیدا میکنه و مشکلات این چنینی برای خریدار از همه جا بی خیر درست میکنه
            اگه دسترسی به فروشگاه دارید، ازشون بخواهید که مشکل رو حل کنند. بجز اون همونطور که قبلا هم گفتم ، تنها راه حل مشکل شما تماس با پشتیبانی اپل هست.

نظر

لطفا میشه راهنماییم کنین چطور اینکارو انجام بدم ؟

نظر

لطفا میشه راهنماییم کنین چطور اینکارو انجام بدم ؟

داخل این تاپیک هم شماره تلفن و هم روش تماس گفته شده

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post910151

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  داخل این تاپیک هم شماره تلفن و هم روش تماس گفته شده

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post910151
                  آقا خیلی دمت گرم [emoji7]❤️

نظر

صبر کنید ..
                  X