اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مک بوک بخرم یا نخرم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مک بوک بخرم یا نخرم؟

من میخوام مک بوک بخرم
    فکر کنم 3 ماهه دارم تحقیق میکنم و هنوز موفق به خرید نشدم
    تصمیم نهایی من اینه که مقداری پول جمع کنم و 4 تا 6 ماه آینده اون رو بخرم (اپل مک بوک پرو 15 اینچ با صفحه نمایش رتینا mgxc2)
    تا 6 ماه آینده ممکنه مک بوک بهتر از این توی بازار بیاد؟ (با سخت افزار های قوی تر)
    قیمت لپ تاپ بالاتر نمیره؟
    ویرایش توسط سیدرضا بازیار : https://i-phone.ir/forums/member/173164-سیدرضا-بازیار در ساعت 25-09-2014, 08:01 AM

سلام . دوست عزیز به نظرم توی یک تاپیک شما میتونستید مشاوره بگیرید٬ فکر کنم این سومین یا چهارمین تاپیک شما در این رابطه باشه. لطفا سوالات بعدی رو توی همین تاپیک ادامه بدید و مجددا تاپیک باز نکنید.

iPhone, iPad, Mac Buyer's Guide: Know When to Buy

اینجا تمام اطلاعات لازم درباره نسل های بعدی و تاریخ عرضه اونها نوشته. درباره مک بوک پرو رتینا هم نسل جدید ۵۸ روز پیش وارد بازار شد و نسل بعد حدوداْ ۲۶۰ روز دیگه وارد بازار خواهد شد.

قیمت لپ تاپ در صورتی که نوسانات ارز داشته باشیم بالا خواهد رفت وگرنه تفاوت زیادی پیدا نخواهد کرد.

نظر

بخر

نظر

دوست عزیز لپ تاپی بهتر از مک بوک پرو پیدا نمی کنی. اونایی که دارن میدونن چی میگم. روی کاغذ هم کاری نداشته باش که فلان برند و فلان برند رم فلانه هاردش فلانه ... هیچ برندی غیر اپل قطعاتش باهم جور نیست و در عمل کارایی و کیفیت ظاهری و باطنی مک رو نداره. برند هست رمش دو برابر مک بوکه اما شش ماه یکبار تعمیرگاست! منم ۵ سال پیش میخواستم مک بوک رو بخرم خیلی دو دل بودم و شک داشتم اما الان هیچ لپتاپی جز اپل رو قبول ندارم. اگر درست ازش استفاده کنید و خوب گهداری کنید ۵ سال دیگه عین روز اولشه. نهایتش اگر ۲۴ ساعت ازش کار بی وقفه بکشید و از باطریشم بد نگهداری کنید بعد از ۴ سال و نیم نیاز به تعویض باطری پیدا میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
          سلام . دوست عزیز به نظرم توی یک تاپیک شما میتونستید مشاوره بگیرید٬ فکر کنم این سومین یا چهارمین تاپیک شما در این رابطه باشه. لطفا سوالات بعدی رو توی همین تاپیک ادامه بدید و مجددا تاپیک باز نکنید.

iPhone, iPad, Mac Buyer's Guide: Know When to Buy

اینجا تمام اطلاعات لازم درباره نسل های بعدی و تاریخ عرضه اونها نوشته. درباره مک بوک پرو رتینا هم نسل جدید ۵۸ روز پیش وارد بازار شد و نسل بعد حدوداْ ۲۶۰ روز دیگه وارد بازار خواهد شد.

قیمت لپ تاپ در صورتی که نوسانات ارز داشته باشیم بالا خواهد رفت وگرنه تفاوت زیادی پیدا نخواهد کرد.
          هدف من از باز کردن تاپیک این بود:
          توی اینترنت سرچ کردم و هیچ جا همچین موردی ندیدم
          اما الآن این تاپیک در صفحه اول گوگل قرار گرفت و همه میتونن با یه سرچ متوجه بشن
          اما اگه توی یه پست میگفتم، بالاخره توی گوگل ایندکس نمیشد

از پاسخ همه شما ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X