اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک بازی Clash Of Clans نسخه 6.108.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هک بازی Clash Of Clans نسخه 6.108.2

سلام دوستان عزیز ...

امروز برای کلشر ها یه سورپرایز دارم ... البته واسه اونایی که تا الان بی خبر بودن ...

خیلی ها میدونن که تنها هک این بازی ، هک سرچ اتومات و شبیه سازی حمله و حذف پیام Anybody There هست ... که تا الان فقط از طریق iMod Game و اونهم با پرداخت 10 دلار امکان پذیر بود ...

اما الان این هک بصورت رایگاه و خیلی زیباتر توسط یه هکر چینی ( یا شایدم کره ای یا ... ) ارائه شده ... که اموزش استفاده اون رو همراه با فایل deb و سورس بازی در سیدیا براتون قرار میدم ...

قدم اول ... دستگاه باید جیلبریک شده باشه ...

قدم دوم : سورس زیر رو ادد کنید یا فایل دب رو دانلود کنید ... پیشنهاد میکنم از طریق سورس برنامه رو نصب کنید تا در اپدیت های بعدی کارتون راحتر باشه

سورس : apt.xxzhushou.com ---- بعد از اضافه کردن سورس ، برید داخل خود سورس و از بین چندتا برنامه ای که هست ، اونی که در اسمش Clash of clans داره رو نصب کنید و تمام

دانلود فایل دب

اگر فایل دب رو نصب کردید ، یه برنامه با اسم چینی به صفحه برنامه های گوشی اضافه میشه ، برنامه رو اجرا کنید ، Clash of Clans رو انتخاب کنید،پایین صفحه یه مستطیل سبز رنگ هست ، اونو بزنید و چند لحظه صبر کنید تا نصب تموم بشه ، بعد برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید ، این دفه برنامه Clash رو انتخاب نکنید ، روی مستطیل نارنجی رنگ مقابلش کلیک کنید و صبر کنید بازی باز بشه ...

قدم سوم ...

اگر قدم دوم رو درست انجام داده باشید ، وقتی بازی باز میشه دو گزینه سبز رنگ کنار بازی میاد ، به زبونه چینی

گزینه بالایی رو یزنید و مطابق میلتون بازی رو تنظیم کنید

توضیح گزینه ها : تصاویر گویاست ... قسمت اول مربوط به سرچ ( مقدار اولی پول ، دومی اکسیر ، سومی دارک ) .. قسمت دوم شبیه سازی حمله ، فوق العاده کاربردی برای کلن وار ... قسمت سوم رهایی از پیغام Anyone There

تذکر 1 : نیازی نیست هر سه مقدار پول و اکسیر و دارک رو مشخص کنید ... بسته به نیازتون یکی یا دوتا رو به عنوان شرط سرج میذارید

تذکر 2 : این هک فقط سرج ها رو رد میکنه و فقط سرچ هایی با شرطی که شما گذاشین رو بهتون نشون میده ، پس برای هر سرچ پول کم میشه ،دقت کنید مقدار مناسب انتخاب کنید ، مثلا 150 هزارتا پول مناسبه

تذکر 3 : هیچ وقت دو گزینه رو با هم فعال نکنید ، مثلا هم سرچ اتومات هم شبیه ساز حمله ، بازی کرش میکنه ، یکی یکی بنا به نیاز

تذکر 4 : بنده فقط معرفی کردم این هک رو و مسئولیتی در قبال پیامد هاش ( بن شدن یا هک شدن اکانت ) ندام ... ولی خودم 2 هفته اس دارم استفاده میکنم ...

تذکر 5 : این برنامه برای اندروید هم هست ... فقط کافیه به سایتش مراجعه کنید . فایل apk رو بگیرید ، باقی مراحل یکسانه

خوش باشید ....

در ضمن اگه دوست داشتید میتونید به کلن ما Iran 20 بپیوند

من از سورس فایل نصب میکنم ولی هیج ایکونی نمیاد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
      من از سورس فایل نصب میکنم ولی هیج ایکونی نمیاد ؟
      اگه از سورس نصب کنید ایکونی به برنامه ها اضافه نمیشه ... برید تو بازی دو گزینه سبز اضافه میشه

اگه نشد از فایل دب استفاده کنید ...

نظر

سورس اپدیت شده الان دو گزینه میاد ولی هیج پولی اضافه نمیشه !!!!!!

نظر

من برای اندروید تست کردم پولی اضافه نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط lovee20002002 نمایش پست ها
            من برای اندروید تست کردم پولی اضافه نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
            نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
            سورس اپدیت شده الان دو گزینه میاد ولی هیج پولی اضافه نمیشه !!!!!!
            دوستان یه زحمت بکشید اموزش رو بخونید ، اگه بنده جایی گفتم پول اضافه میشه بهم بگید ...

این هک برای اتوماتیک سرچه ، یا شبیه ساز حمله ... قرار نیست پول یا اکسیر یا چیزی اضافه بشه

نظر

این نرم افزار تنها کاری که میکنه اینه که بجای شما کار سرچ رو انجام میده. فقط همین
              انتظار نداشته باشید بعد از تنظیم مقدار طلا یا اکسیر همون اول بهتون گزینه مورد نظر رو نشون بده. اگه خودتون دستی بعد از 20 تا سرچ به یه زمین مثلا با 100 هزارتا طلا میرسید با این برنامه هم همینطوره. فقط تنها کاری که این برنامه میکنه اینه که گزینه های سرچ رو بهتون نشون نمیده و سریع رد میکنه و در واقع همون کار کلیک کردن روی گزینه نکس مپ رو انجام میده و این به نظر من خودش یه عیب بزرگه. چرا؟ چونکه مثلا شما یه زمین میخوایین با 100 تا گلد. اگه یه زمین با شرایط حمله عالی ولی با 99 هزار تا گلد بیاد اونو رد میکنه و در حالی که شما خودتون سرچ میکردین حتما اونو انتخاب میکردین. پس از نظر من مزخرفه.
              فقط تنها گزینه مثبتش شبیه سازی حمله هستش که میتونید به دوستاتون در کلن خودتون حمله کنید و برای تمرین بد نیست. .لی اونم یه عیب کوچیک داره که قبل از پایان حمله کلا از بازی میپره بیرون و دوباره باید از اول وارد بازی بشین که در کل باید بگم تنها چیزی که از این هک ارزش دانلود داره همین شبیه سازی حملشه.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                این نرم افزار تنها کاری که میکنه اینه که بجای شما کار سرچ رو انجام میده. فقط همین
                انتظار نداشته باشید بعد از تنظیم مقدار طلا یا اکسیر همون اول بهتون گزینه مورد نظر رو نشون بده. اگه خودتون دستی بعد از 20 تا سرچ به یه زمین مثلا با 100 هزارتا طلا میرسید با این برنامه هم همینطوره. فقط تنها کاری که این برنامه میکنه اینه که گزینه های سرچ رو بهتون نشون نمیده و سریع رد میکنه و در واقع همون کار کلیک کردن روی گزینه نکس مپ رو انجام میده و این به نظر من خودش یه عیب بزرگه. چرا؟ چونکه مثلا شما یه زمین میخوایین با 100 تا گلد. اگه یه زمین با شرایط حمله عالی ولی با 99 هزار تا گلد بیاد اونو رد میکنه و در حالی که شما خودتون سرچ میکردین حتما اونو انتخاب میکردین. پس از نظر من مزخرفه.
                فقط تنها گزینه مثبتش شبیه سازی حمله هستش که میتونید به دوستاتون در کلن خودتون حمله کنید و برای تمرین بد نیست. .لی اونم یه عیب کوچیک داره که قبل از پایان حمله کلا از بازی میپره بیرون و دوباره باید از اول وارد بازی بشین که در کل باید بگم تنها چیزی که از این هک ارزش دانلود داره همین شبیه سازی حملشه.
                دوست عزیز ایرادای شما همه اش راه حل داره ... اگه درست و به موقع از این هک استفاده کنید خیلی کاربردیه

شما برای حل مشکلتون بهتره همیشه میزان سرچ رو حداقل تنظیم کنید نه میزانی که میخاید ... مثلا بجای 100 هزار شما 80 هزار بذار ... دیگه زیر 80 هزار حتی شرایط زمین عالی هم باشه ارزش نداره ...

یا از شبیه سازی حمله فقط برای کلن وار استفاده کنید .. که بهترین جنگ رو پیدا کنید و ستاره بگیرید ... نه به عنوان سرگرمی برای حمله به هم کلنی های خودتون ...

برای مثال من لول 105 هستم ، جامهامم رو 2500 هست ، سرچ رو 180 هزار گذاشتم و فوق العاده راضیم ... چون زیر 200 هزار حتی پول بیرون هم باشه ارزش زدن نداره ... از شبیه سازی هم فقط روزهایی که کلن وار هست استفاده میکنم تا ببینم زمینی که میخوام بزنم تو کلنش چی داره ، یا تله ها و بمب هاش کجاس هستن ... از وقتی از شبیه سازی استفاده میکنم ، کمتر از 2 ستاره نمیگیرم تو کلن وار ...

درست و به موقع استفاده کنید واقعا به درد بخوره .. موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
                  دوست عزیز ایرادای شما همه اش راه حل داره ... اگه درست و به موقع از این هک استفاده کنید خیلی کاربردیه

شما برای حل مشکلتون بهتره همیشه میزان سرچ رو حداقل تنظیم کنید نه میزانی که میخاید ... مثلا بجای 100 هزار شما 80 هزار بذار ... دیگه زیر 80 هزار حتی شرایط زمین عالی هم باشه ارزش نداره ...

یا از شبیه سازی حمله فقط برای کلن وار استفاده کنید .. که بهترین جنگ رو پیدا کنید و ستاره بگیرید ... نه به عنوان سرگرمی برای حمله به هم کلنی های خودتون ...

برای مثال من لول 105 هستم ، جامهامم رو 2500 هست ، سرچ رو 180 هزار گذاشتم و فوق العاده راضیم ... چون زیر 200 هزار حتی پول بیرون هم باشه ارزش زدن نداره ... از شبیه سازی هم فقط روزهایی که کلن وار هست استفاده میکنم تا ببینم زمینی که میخوام بزنم تو کلنش چی داره ، یا تله ها و بمب هاش کجاس هستن ... از وقتی از شبیه سازی استفاده میکنم ، کمتر از 2 ستاره نمیگیرم تو کلن وار ...

عکس از مپ خودتون میزاریید

نظر

نظر

تا حالا داخل کلن وار تست نکرده بودم ولی راهنمایی خوبی کردین. حتما در کلن وار تست میکنم و اینطور که میفرمایید خیلی مفید واقع میشه. هرچند هنوز در مورد سرچ گلد و اکسیر روی نظرم پافشاری میکنم:دی
                      چونکه چه فرقی میکنه که برنامه کلید نکست رو بزنه یا خودمون بزنیم؟ خب من ترجیح میدم خودم بزنم و خودم تصمیم بگیرم برم نقشه بعدی یا نه.
                      شما که بازیکن با تجربه ای هستی لطفا به چندتا سوال جواب بده که کمکی به ما تازه واردا کرده باشی.

شما برای کارگرا هزینه پرداخت کردی یا با جمهایی که در بازی گرفتی اونارو خریدی؟ واسه این میپرسم که اگه وقت بزاریم میشه از خود بازی بدست آورد یا که اونقدر سخته که بهتره بخریم( با گیفت کارت)
                      و اینکه الان چند وقته که بازی میکنین و به این مرحله رسیدین؟
                      به نظرتون کدوم معجون (spell) در حمله بیشتر به درد میخوره تا لولش رو بالا ببریم؟
                      ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 22-05-2014, 05:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        تا حالا داخل کلن وار تست نکرده بودم ولی راهنمایی خوبی کردین. حتما در کلن وار تست میکنم و اینطور که میفرمایید خیلی مفید واقع میشه. هرچند هنوز در مورد سرچ گلد و اکسیر روی نظرم پافشاری میکنم:دی
                        چونکه چه فرقی میکنه که برنامه کلید نکست رو بزنه یا خودمون بزنیم؟ خب من ترجیح میدم خودم بزنم و خودم تصمیم بگیرم برم نقشه بعدی یا نه.
                        شما که بازیکن با تجربه ای هستی لطفا به چندتا سوال جواب بده که کمکی به ما تازه واردا کرده باشی.

شما برای کارگرا هزینه پرداخت کردی یا با جمهایی که در بازی گرفتی اونارو خریدی؟ واسه این میپرسم که اگه وقت بزاریم میشه از خود بازی بدست آورد یا که اونقدر سخته که بهتره بخریم( با گیفت کارت)
                        و اینکه الان چند وقته که بازی میکنین و به این مرحله رسیدین؟
                        به نظرتون کدوم معجون (spell) در حمله بیشتر به درد میخوره تا لولش رو بالا ببریم؟
                        سرچ اتوماتیک هم خوبه دوست من ، در واقع من از وقتی سرچ اتوماتیک میذارم خیلی بیشتر بازی میکنم ، مثلا وقتی فیلم نگاه میکنم یا وبگردی میکنم یا ... ، بجای اینکه حواسم فقط به گوشی باشه و هر ثانیه Next بزنم ، کارامو میکنم و هروقت زمینی با 200 هزار پول اومد میام سراغ گوشی ...

اما جواب سوالاتتون :
                        کارگر چهارم رو میشه از خود بازی گرفت ... کافیه جامهاتون رو ببرید 2600 ... 1000 تا الماس جایزه میده که میشه باهاش خرید ... ولی هم سخت هم وقت گیر ... فقط باید زمین هایی که خونشون بیرونه بیرونه رو باید بزنید .. من کارگر چهارم رو از بازی گرفتم ولی پنجم رو خریدم ... از طریق 20 دلاری که با برنامه Freemyapps گرفتم

من حدود 1 ساله بازی میکنم ولی خب مثلا دو ماه خیلی بازی میکنم 1 ماه وقت نمیکنم و بازی نمیکنم

معجون ها هر کدوم برای یه نوع حمله خوبن ... مثلا حمله با هاگ حتما معجون جون لازم داره ، حمله با جاینت هم جون هم قدرت ، حمله با ویچ و گولم معجون قدرت و یخی ... بستگی به استراتژی حملتون داره ... ولی خب میشه گفت مهمترین و پرکاربردترین معجون ها برای اکثر استراتژی ها ، رعد و برق و جون و قدرت هست ...

سوالی بود در خدمتم

نظر

ممنون خيلي عاليه
                          ببخشيد ميشه برا كلن وار راهنمايي كنيد بگيد چطور وار شبيه سازي به دشمن بزنم؟

ممنون

نظر

سرچ اتوماتیک هم خوبه دوست من ، در واقع من از وقتی سرچ اتوماتیک میذارم خیلی بیشتر بازی میکنم ، مثلا وقتی فیلم نگاه میکنم یا وبگردی میکنم یا ... ، بجای اینکه حواسم فقط به گوشی باشه و هر ثانیه Next بزنم ، کارامو میکنم و هروقت زمینی با 200 هزار پول اومد میام سراغ گوشی ...

اما جواب سوالاتتون :
                            کارگر چهارم رو میشه از خود بازی گرفت ... کافیه جامهاتون رو ببرید 2600 ... 1000 تا الماس جایزه میده که میشه باهاش خرید ... ولی هم سخت هم وقت گیر ... فقط باید زمین هایی که خونشون بیرونه بیرونه رو باید بزنید .. من کارگر چهارم رو از بازی گرفتم ولی پنجم رو خریدم ... از طریق 20 دلاری که با برنامه Freemyapps گرفتم

من حدود 1 ساله بازی میکنم ولی خب مثلا دو ماه خیلی بازی میکنم 1 ماه وقت نمیکنم و بازی نمیکنم

معجون ها هر کدوم برای یه نوع حمله خوبن ... مثلا حمله با هاگ حتما معجون جون لازم داره ، حمله با جاینت هم جون هم قدرت ، حمله با ویچ و گولم معجون قدرت و یخی ... بستگی به استراتژی حملتون داره ... ولی خب میشه گفت مهمترین و پرکاربردترین معجون ها برای اکثر استراتژی ها ، رعد و برق و جون و قدرت هست ...

سوالی بود در خدمتم
                            ممنون از راهنماییتون
                            این 2600 تایی که گفتین داخل اچایومنتها نیست که. فقط 1250 تا هست که منم اونو گرفتم و زده کامل شده. بعد معجون جون کدوم یکی منظورتونه؟دومی؟
                            به نظرتون اگه یکماه اصلا نخواهیم بازی کنیم بهترین استاتژی چیه؟ جامهامون رو کم کنیم؟ اگه آره تا چقدر کم کنیم مناسبه؟ ( بگم که من لولم 42 هستش الان و هال تونم تا دو روز دیگه میره روی هفت

نظر

دوستان این هک دیگه کار نمیده ، درسته ؟
                              واسه من از کار افتاده

 Think different 

نظر

صبر کنید ..
                              X