اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ساخت appleid از سایت اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ساخت appleid از سایت اپل

سلام دوستان
    من از طریق سایت apple با ادرس appleid.apple.com یک اپل ای دی فعال کردم و سپس در itunes با دانلود یک اپ رایگان اکانت رو review کردم اما مشکل اینجاست که گزینه none برای payment وجود ندارد(تمامی کارها برای تغییر ای پی و تناسب ای پی با کشور و ادرس و... انجام شده است) هرچند اگر اپل ای دی رو از طریق خود itunes بسازم گزینه none وجود دارد. این مشکل چندماهی بیشتر نیست بوجود اومده...
    اگر دوستان راه حلی دارند بفرمایید ممنون میشم
    باتشکر

نوشته اصلی توسط mohamad77777
    سلام دوستان
    من از طریق سایت apple با ادرس appleid.apple.com یک اپل ای دی فعال کردم و سپس در itunes با دانلود یک اپ رایگان اکانت رو review کردم اما مشکل اینجاست که گزینه none برای payment وجود ندارد(تمامی کارها برای تغییر ای پی و تناسب ای پی با کشور و ادرس و... انجام شده است) هرچند اگر اپل ای دی رو از طریق خود itunes بسازم گزینه none وجود دارد. این مشکل چندماهی بیشتر نیست بوجود اومده...
    باتشکر
    متوجه نشدم مشکل چیه؟؟
    باید برای ساخت اپل ای دی بدون ***** کارت
    توی ایتونز و یا اپ استور بر روی برنامه مجانی کلیک کنید و اکانت رو بسازید گزینه none هم هست و میتونید انتخاب کنید
    اینو خودتون توی مطلبتون ذکر کرده بودید نمیدونم مشکاتون چی بود دقیق
    ولی راه ساخت فقط همینه

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad77777
      سلام دوستان
      باتشکر

سلام
      دقیقا به خاطر اینکه از طریق اپ استور و برنامه مجانی اقدام نکردی گزینه none رو نداره!
      از آموزش ساخت اپل آیدی که تو آموزش های سایت هست استفاده کن .
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

اینستاگرام شبکه اجتماعی پر مخاطبی است که امکان ارسال عکس و فیلم در آن مهیا می باشد. امکان نوشتن پیام متنی در هنگام آپلود تصاویر نیز وجود دارد. آیا می دانستید که از طریق این ویژگی می توانید محصولات خود را به فروش برسانید؟ روزانه میلیون ها کاربر ایرانی از اینستاگرام استفاده می کنند و این یعنی تبلیغات در اینستاگرام می تواند توسط طیف وسیعی دیده شود.
        تبلیغات در اینستاگرام و فروش بیشتر
        در هر تجارتی، تبلیغات موثرترین راه ارتباط با مشتری است تبلیغات می تواند برند شما را شاخص کند ولی این کار هزینه بسیاری رانیز برای کسب و کارتان تحمیل می کند. چرا از تبلیغات اینستاگرام استفاده نمی کنید؟ تبلیغات ماهانه در اینستاگرام بسیار ارزان تر است .
        پکیج های تبلیغات، به گونه ای طراحی شده که محصولات شما را در معرض دید مشتری واقعی قرار می دهد. هدف از این تبلیغات افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه فروش بیشتر محصولات تولیدی شماست.
        فالوورهای ایرانی اینستاگرام
        با استفاده از تکنیک هایی شات پیج اینستاگرام خلاقانه و بی نظیر، به گونه ای تبلیغات را انجام می دهد که کاربران ایرانی و فعالی که به موضوع تبلیغاتی شما علاقمند هستند شما را پیدا کنند و در لیست فالوورهای شما تبلیغات اینستاگرامی قرار گیرند. تمامی تبلیغات در صفحه هایی که محبوب هستند و فالوورهای زیادی به همراه لایک ایرانی اینستاگرام دارند، انجام می شود.
        تبلیغات در صفحه های محبوب، می تواند به افزایش فالوور پیج شما منجر شود و افزایش فروش محصولات با افزایش فالوور ایرانی و افزایش کامنت ایرانی اینستاگرام ، به مراتب بیشتر خواهد شد.
        تبلیغات در اینستاگرام را به صورت گروهی در اینستاگرام های پر بازدید انجام می دهد و به این ترتیب کاربرانی واقعی که روزانه از پیج محبوب شان بازدید می کنند با صفحه شما آشنا خواهند تبلیغ در اینستاگرام شد وافرادی را که به دنبال محصولات شما بودند به شما علاقمند شده و فالوور اینستاگرام شما خواهند شد.
        تیم با بهره گیری از افراد حرفه ای و متخصص، آماده انجام تبلیغات در اینستاگرام، برای مخاطب خاص و در پیج های محبوب و کاربرپسند می باشد. پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز و همه روزهای هفته با کیفیت عالی انجام می شود.
        تبلیغات در اینستاگرام به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه صورت می گیرد و در صورت تمایل می توانید پکیج تبلیغاتی خود را تمدید نمایید. کلیه پرداخت ها از طریق سایت و از طریق کارت های شتابی انجام پذیر است.
        ویرایش توسط Amiin3m : https://i-phone.ir/forums/member/208002-amiin3m در ساعت 15-08-2017, 01:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
          سلام
          دقیقا به خاطر اینکه از طریق اپ استور و برنامه مجانی اقدام نکردی گزینه none رو نداره!
          از آموزش ساخت اپل آیدی که تو آموزش های سایت هست استفاده کن .
          نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
          متوجه نشدم مشکل چیه؟؟
          باید برای ساخت اپل ای دی بدون ***** کارت
          توی ایتونز و یا اپ استور بر روی برنامه مجانی کلیک کنید و اکانت رو بسازید گزینه none هم هست و میتونید انتخاب کنید
          اینو خودتون توی مطلبتون ذکر کرده بودید نمیدونم مشکاتون چی بود دقیق
          ولی راه ساخت فقط همینه
          اگر قبلا از سایت اپل(نه itunes) اپل ای دی ساخته باشید میدونید که پس از ساخت اپل ای دی از طریق سایت اپل نیاز هست از طریق itunes یا خود ios اپل ای دی verify بشه.(اطلاعات بانکی و ادرس و ... ثبت کنیم)
          الان مشکل من اینجاست که پس از ساخت اپل ای از طریق سایت اپل،و سپس لاگین به itunes گزینه none وجود نداره!
          امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
          نظر

نوشته اصلی توسط mohamad77777 نمایش پست ها
            اگر قبلا از سایت اپل(نه itunes) اپل ای دی ساخته باشید میدونید که پس از ساخت اپل ای دی از طریق سایت اپل نیاز هست از طریق itunes یا خود ios اپل ای دی verify بشه.(اطلاعات بانکی و ادرس و ... ثبت کنیم)
            الان مشکل من اینجاست که پس از ساخت اپل ای از طریق سایت اپل،و سپس لاگین به itunes گزینه none وجود نداره!
            امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
            اشتباهی که اکثر دوستان انجام میدن و بعدا به مشکل مشابه شما برمیخورن ( نبودن گزینه none ) این هستش که در ابتدا باید یک نرم افزار رایگان از طریق اپل استور را انتخاب کنید و سپس اقدام به ساختن اپل آیدی کنید. پیشنهاد میکنم حتما از طریق آیتونز اقدام به انتخاب یک نرم افزار رایگان و بعد ساخت اپل آیدی کنید. در سایت اپل نرم افزاری جهت انتخاب وجود نداره و بعد هنگام Verify کردن به مشکل میخورید.

نظر

دوست عزیز من هم این مشکل رو دارم گزینه none داخل نیست ن با خود آیفون و ن با آیتونز روی برنامه رایگاه هم کلیک می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط PcCo نمایش پست ها
                دوست عزیز من هم این مشکل رو دارم گزینه none داخل نیست ن با خود آیفون و ن با آیتونز روی برنامه رایگاه هم کلیک می کنم
                دوست عزیز شما مطمئن هستید که تمام مراحل رو درست انجام میدهید...!!!!
                آیتونز به آخرین ورژن آپدیت شده ؟
                همین الان برای تست مجدد یک اپل آیدی برای دخترم دست کردم که تصاویر مراحل انجام شده رو در زیر میتونید ببینید.
                .
                .
                .
                .

اولین گام ... انتخاب یک برنامه رایگان در اپل استور

در انتهای کار ، بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس کامل پستی در فیلدهای مربوطه و نمایش گزینه none

نظر

صبر کنید ..
                X