اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به راحتی عکس خصوصی و رمز دار داشته باشید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به راحتی عکس خصوصی و رمز دار داشته باشید

با سلام...
    امروز با معرفی این برنامه فکر کنم مشکل خیلی از شما حل میشه.....

با برنامه Private Pics که ورژن جدید آن جدیدا کرک شده است، شما به راحتی می توانید برای برنامه پسورد گذاشته و عکس هایی که دوست دارید را داخل آن اضافه کنید، حتی میتوانید درون برنامه فولدرهای مختلف درست کنید و عکس های خود را دسته بندی کنید، همچنین می توانید افکت های مختلفی را داشته باشید...

از نکات مهم و قابل توجه این برنامه اینست که وقتی شما یک عکس را از قسمت picture خودتان پاک میکنید، و اگر در این برنامه آن را اضافه کرده باشید از داخل آن پاک نمی شود و مستقل به خودش می باشد.

با توجه به این حرف ها شما با خیالی آسوده در داخل برنامه عکس های خصوصی خود را اضافه کنید، دسته بندی کنید و فقط یک پسورد برای کل برنامه و ورود به آن انتخاب کنید... شما به محض باز کردن برنامه با پیغام لطفا پسورد خود را وارد کنی مواجه می شوید و تنها کسی می تواند برنامه را باز کند که رمز را داشته باشد

من که کاملا مشکلم حل شد با این برنامه و دیگر به هیچ برنامه متفرقه دیگری برای این کار نیاز نمی باشد.

دانلود کنید ( آخرین ورژن ) با ظرفیت کمتر از 1 مگابایت!!!
    http://i-phone.ir/files/Private-v3.4_dNaPdA.ipa

لینک کمکی:
    http://www.appscene.org/download.php?id=974483893

& &
    & &

برخی از دوستان سوال کردند که به چه شکل یک عکس را از اینجا پاک کنیم:

دوستان به راحتی این امکان وجود دارد و شما به سبک پاک کردن یک ویدئو می توانید انگشت خودتان را روی فایل از راست به چپ بکشید و delete را بزنید.

یه سوال توی ورژن جدید زوم کردن و رفتن به عکس بعدی شده مثل خود گوشی یا هنوز نشده؟ اگر نشده که من به شما پیشنهاد میکنم از ps استفاده کنید(picturesafe) چون دقیقآ مثل گوشی هست و میشه فولدر بندی کرد عکس ها رو همچنین از VS اگر استفاده کنید هم میتونید عکس ها رو مخفی کنید هم ویدیو ها رو

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      یه سوال توی ورژن جدید زوم کردن و رفتن به عکس بعدی شده مثل خود گوشی یا هنوز نشده؟ اگر نشده که من به شما پیشنهاد میکنم از ps استفاده کنید(picturesafe) چون دقیقآ مثل گوشی هست و میشه فولدر بندی کرد عکس ها رو همچنین از VS اگر استفاده کنید هم میتونید عکس ها رو مخفی کنید هم ویدیو ها رو
      بله دوست عزیز.
      در این ورژن به راحتی می توانید عکس های خود را زوم کنید و حتی کوچکتر بکنید و بسیار امکانات اضافی دیگر.....

امکانات مشاهده عکس از خود برنامه picturs در این برنامه بسیار بیشتر می باشد.
      همانطور که در 2 عکس پایینی مشاهده میکنید به راحتی امکان زوم کردن عکس میباشد و حتی می توانید اسلاید های مختلفی برای دیدن عکس ها داشته باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen نمایش پست ها
        بله دوست عزیز.
        در این ورژن به راحتی می توانید عکس های خود را زوم کنید و حتی کوچکتر بکنید و بسیار امکانات اضافی دیگر.....

امکانات مشاهده عکس از خود برنامه picturs در این برنامه بسیار بیشتر می باشد.
        همانطور که در 2 عکس پایینی مشاهده میکنید به راحتی امکان زوم کردن عکس میباشد و حتی می توانید اسلاید های مختلفی برای دیدن عکس ها داشته باشید.

یه ایرادی که این برنامه داره عکس روضمیمه ای میل نمیکنه.
        من خودم امتحان کردم !وقتی توی برنامه هستی وواردفولدرمیشی بعدازانتخاب عکس موردنظرمیتونی بااشاره به سمت چپ پایین برنامه عکس مورد نظرروضمیمه ایمیل کنی.
        تااینجای کارردیفه ومشکلی نیست وحتی ای میل حاوی عکس بازمیشه ومیتونی گیرنده میل روانتخاب کنی وارسال کنی.
        منتهی بعدازارسال متوجه میشی که عکس روضمیمه نکرده.

نظر

این برنامه که در حال حاظر به درد نمیخوره!
          با اومدن video Security دیگه این حرفی برای گفتن نداره! VS تمام این امکانات رو داره به علاوه:
          1)کنترل و زوم و .... عکسها دقیقآ مثل خود گوشی
          2)یکی از مهمترین امکاناتش اگر یکی پسورد رو اشتباه بزنه میره یه چند تا عکس مرقابی و ... نشونش میده که طرف بهش گیر نده داخل این چی داری
          3)ویدیو ها رو هم میتونه همینطوری مخفی کنه البته باید بریزید روش و نمیشه از آیپاد گرفت
          و..... که یادم نمیاد

نظر

با اومدن video Security دیگه این حرفی برای گفتن نداره! VS تمام این امکانات رو داره به علاوه:
            خب این video security رو از کجا باید بگیرم؟

نظر

يه كمي توضيح

نظر

1)کنترل و زوم و .... عکسها دقیقآ مثل خود گوشی
                2)یکی از مهمترین امکاناتش اگر یکی پسورد رو اشتباه بزنه میره یه چند تا عکس مرقابی و ... نشونش میده که طرف بهش گیر نده داخل این چی داری
                3)ویدیو ها رو هم میتونه همینطوری مخفی کنه البته باید بریزید روش و نمیشه از آیپاد گرفت
                و..... که یادم نمیاد
                این video Security نیومد ؟ یه سرچ کردم ظاهرا اصلا چنین برنامه ای وجود نداره و جایی هم درموردش بحث نکردن . میشه لینکی چیزی درمورد برنامه بم بدی .

نظر

یعنی چی نیومد؟ 6 بار فقط توی سایت معرفی شده و من 6 ماهه ازش استفاده میکنم

من از اینجا نگرفتمش اما این لینکو یافتم:

4shared.com - online file sharing and storage - download VS-v1.1.ipa

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                    یعنی چی نیومد؟ 6 بار فقط توی سایت معرفی شده و من 6 ماهه ازش استفاده میکنم:d

4shared.com - online file sharing and storage - download vs-v1.1.ipa
                    به خدا سرچ کردم :d ولی بسیار ممنون دارم دانلودش میکنم

نظر

دوست عزیز این که عکسها رو از خود photos آیپاد میگیره و داخلش add میکنه . واسه ویدیو هم چطور باید روش ریخت ؟
                      لطف کن یه آموزش اجمالی بذار واسمون .

نظر

دوستان از برنامه Photo Vault Pro هم میتونید استفاده کنید و برای فولدر و تصویر خاصی password بگذارید این برنامه امکانات جالب تری هم در اختیار شما میگزاره که به امتحان کردنش میارزد.

لینک
                        لینک
                        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                        (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

دوستان عکسهایی که این برنامه ها نشون میدن همشون از قسمت photos خود آیفون/آیپاد میگیرن . خب این دیگه چجور مخفی کردن عکس هست ؟!

نظر

نه اقا...اگر wifi دارید به راحتی میتونید عکس و فیلم رو با کامپیوتر بفرستید تو ایفون..هیچ جایی هم اثری ازش نیست به جز خود برنامه..

خیلی برنامه خوبیه..من که به کل راحت شدم ...با خیال راحت هرچی عکس و فیلم میخوام از PC میریزم با wifi

نظر

یعنی چی نیومد؟ 6 بار فقط توی سایت معرفی شده و من 6 ماهه ازش استفاده میکنم

4shared.com - online file sharing and storage - download VS-v1.1.ipa
                              سلام
                              اقا این لینک خرابه اگه فایل ای پی ای شو دارید لطفا یه جا آپ کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X