اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست ساپورت زبان فارسی از شرکت اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درود.

دوستان بنده این نامه رو میفرستم ولی اول باید مدیریت کل رضایتش رو اعلام بکنه.

اینو هم بگم من استاد زبان انگلیسی هستم و مدرک آیلتس هم دارم.

منتظر خبرتونم

نظر

ب نظرم 5 زياد مهم نيس ..نباشه هم بهتره..خاسته. كمتر باشه نتيجه ي مطلوبتري ميگيريم

- - - - - - - - - -

ب نظرم 5 زياد مهم نيس ..نباشه هم بهتره..خاسته. كمتر باشه نتيجه ي مطلوبتري ميگيريم

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
        اين تقويم شمسيه به نظرت؟؟

نظر

mirror جان .استاد عزيز..نامه تونو نشون ما نميدين كه چ چيزايي نوشتين .

نظر

هرچند ما از مدیران انجمن انتظار داشتیم ایمیل بفرستن ولی مثل اینکه این موضوع هیچ اهمیتی براشون نداره به خاطر همین از کاربرا خواهش میکنم اگه کسی نامه نوشت متنشو در اختیار بقیه بزاره که ما هم از طرف خودمون بفرستیم

نظر

نوشته اصلی توسط ho.nomad نمایش پست ها

سلام بزرگوار

اونهایی که من فکر می کنم بهتره تو نامه باشه :

۱- زمان تاسیس انجمن

۲- تعداد کاربران

۳- درخواست کیبورد پارسی

۴- درخواست تقویم شمسی

۵- اشاره به وجود زبان پارسی در مکینتاش

(۶- اضافه نمودن زبان پارسی در نرم افزار سیری )

و...

دوستان دیگه هم نظر بدن ...

به این نکته اشاره کنید که تنها ایرانیا فارسی زبان نیستند بلکه در افغانستان پاکستان و قسمتهایی از هند و بقیه کشور های همسایه هم فارسی زبان داریم
              نام و ادرس انجمن های معروف اپل در ایران و کاربرای زیادشون رو هم درج کنید

نظر

درود.

در حال تکمیل نامه هستم. فردا برای نمایش قرار میدم.

سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                  هرچند ما از مدیران انجمن انتظار داشتیم ایمیل بفرستن ولی مثل اینکه این موضوع هیچ اهمیتی براشون نداره به خاطر همین از کاربرا خواهش میکنم اگه کسی نامه نوشت متنشو در اختیار بقیه بزاره که ما هم از طرف خودمون بفرستیم
                  آقای محترم٬ اگه این موضوع اهمیتی نداشت٬ یا با نظر ما مغایرت داشت٬ همون روز اول این تاپیک حذف میشد.

تاپیک باز گذاشته شد٬ هر کسی هر نظری داره بده٬ در نهایت یکی از اعضا که گویا در نوشتن نامه انگلیسی تبحر داره داوطلب شد و داره متن رو آماده میکنه. در نهایت هم از طرف انجمن این نامه فرستاده میشه٬ الان انتظار شما چیه ؟ از مدیریت ارث پدر طلب داری ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ho.nomad نمایش پست ها

سلام بزرگوار

اونهایی که من فکر می کنم بهتره تو نامه باشه :

۱- زمان تاسیس انجمن

۲- تعداد کاربران

۳- درخواست کیبورد پارسی

۴- درخواست تقویم شمسی

۵- اشاره به وجود زبان پارسی در مکینتاش

(۶- اضافه نمودن زبان پارسی در نرم افزار سیری )

و...

دوستان دیگه هم نظر بدن ...
                    من از شما دوست عزيز تشكر ميكنم بالاخره يه نفر پيدا شد كه بشه بگيم يه تيم!!!!!
                    دوستان محترم به جاي ايه ياس خوندن نظرات خودتونو بگيد،،آخه من نميدونم ما چيمون از "بقیه" كمتره
                    بابا برا اين كار نه پول ميگيرن و نه تحريم ها بيشتر ميشه
                    يعني اگر به نظر من اپلي كه برا فروش ايفون هاي لاك شده خودش با قيمت ١٩٩ دلار تو دنيا اينقدر تلاش ميكنه نخواهد برا ايراني ها كه همشون ديواساشون انلاك هست كاري بكنه تنها دليلش ضعف خودمونه نه تحريم نه استكبار نه آمريكا
                    ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 08-12-2012, 10:32 AM

نظر

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

اینی که نامه فقط توسط انجمن فرستاده بشه کفایت نمیکنه. بعد از اینکه دوسته عزیزی که قبول زحمت کردن و دارن نامه رو مینویسن ، کاره نامه رو تموم کردن لطفا اینجا گذاشته بشه ( به همراه ترجمش ) تا با همفکری کاملتر بشه و بعد از قطعیت اون ، یه تاپیکه جدا واسش باز بشه و واسه همه اعضا پیام فرستاده بشه تا بیان توو اون تاپیک و نامه رو هر شخص جدا ارسال کنه .

نظر

با سلام به همه ی دوستان عزیز

منم فکر میکنم که ارسال نامه به اپل فکر بسیار خوب و هوشمندانه ای باشه. من یه نامه تهیه کردم البته تا حدی که سوادم اجازه میداد. امیدوارم مفید واقع بشود :

Dear Mr. Cook

First of all I would like to thank you for your very innovative and creative products,
                        May be we are living in two deferent worlds with different limitations but we use your products against all the embargoes and sanctions because
                        we love apple and we keep using it as a habit of life.
                        We are using them without any after sale support and even minimum respect from your esteemed company to these huge persian community of users.
                        Unfortunately there is no official statistics of numbers of Iranian users but I'm pretty sure that this is so greater than some other countries that has your
                        support already like Afghanistan, Turkish, Malaysia……
                        it may be a good idea if you check your competitors efforts to sell their products in our local market, recently every where is Samsung galaxy note II billboards,
                        TV Ads., Brochures…… its a bug market and your products sales very good without any advertisement from your side.
                        So please reconsider these big community of your company fans take them seriously.

Here is our requests as a big nation in the world that uses a huge number of quantities of apple products:
                        1- Support persian language in Iphone (As you've done this in Mac already).
                        2- Support Solar Hijri Calendar as modern persian official calendar.
                        3- Support Persian in Siri.

We as biggest iPhone professional forum in Iran with more than 100,000 users ask you to have look at our inquires..

Thanks you very much for taking your time and wish you all the best

نظر

دوباره مطلبتو معني كن ببين اشتباهي ننوشتي 
                          فك كنم اونجايي كه نوشتي/////users Unfortunately there is no official statistics of numbers of Iranian users/////متاسفانه هیچ آمار رسمی از تعداد کاربران ایرانی وجود دارد،

وجود دارد يا ندارد..فك كنم ندارد بايد باشه ها..اره..يا من اشتباه ميكنم..
                          ولي خوب بود ..مرسي ك وقت گذاشتي..حالا بايد ببينيم دوستمون mirror جان چيا اماده كردن بعد با هم ادغامش كنيد

نظر

تو گزينه اول كه گفتيد كاربران ايفون
                            فكر كنم بنويسيد كاربران iOs بهتر باشه
                            ضمن اين كه من فكر نكنم همه ايميل هايي كه فرستاده ميشه رو بخونن
                            چه بسا امكان اين هست كه ديده نشه
                            بهتره كه جمع بشيم و چند نفري با هم بفرستيم كه مفيد واقع بشه
                            ضمن اينكه همه مون به نحوي در شبكه هاي اجتماعي فعاليت داريم
                            اگه اينو به اشتراك بذاريم فكر كنم بشه تعداد زيادتري ايميل فرستاد
                            ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 08-12-2012, 03:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                              دوست عزیز شما در سال ۲۰۱۱ عضو این انجمن شدید و شاید قبل خود را ندیدید. آنقدری که فکر من یاری می کنه حداقل ۵ بار این کار اقدام شده و در آن زمان کاربران فعال تری هم بودند و این گونه ایمیل ها برای اپل ارسال شد. ببینید مساله با یک ایمیل هیچ وقت حل نمیشه. باز شما احتمالا جدیدا کاربر اپل شدید . در نسخه های بتای iOS 5 بود که کیبورد فارسی اضافه شد و تا نسخه بتا ۴ هم موجود بود تا اینکه حذف شد. این نشان میده که خود اپل به این فکر بوده و قوانین دولتی که در آن قرار داره این اجازرو نمیده. مک هم که مثال می زنید به نام کیبورد فارسی دقت کنید : Persian ISIRI . این کیبورد از طرف گروه ISIRI لایسنس داره و مجوز رو خیلی قبل تر گرفته. iOS از سال ۲۰۰۷ تولید شده اما تاریخچه مک گفتن نداره.
                              همانطور که یاسین جان گفتن شما نباید از ما طلب داشته باشید چون حداقل ۵ بار این اقدام بدون نتیجه انجام شده

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                                آقای محترم٬ اگه این موضوع اهمیتی نداشت٬ یا با نظر ما مغایرت داشت٬ همون روز اول این تاپیک حذف میشد.

تاپیک باز گذاشته شد٬ هر کسی هر نظری داره بده٬ در نهایت یکی از اعضا که گویا در نوشتن نامه انگلیسی تبحر داره داوطلب شد و داره متن رو آماده میکنه. در نهایت هم از طرف انجمن این نامه فرستاده میشه٬ الان انتظار شما چیه ؟ از مدیریت ارث پدر طلب داری ؟
                                دوست من نه جسارت کردم نه به هیچ انسانی تو این انجمن توهین کردم نه هیچ حرفی که با ادب مغایرت داشته باشه گفتم
                                ببخشید ولی طرز صحبت کردن شما با من درست نبود

نظر

صبر کنید ..
                                X