اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود برنامه های حجیم iTunes با Internet download manager و ایمپورت صحیح آن ها به آیتونز - برای اولین بار در دنیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
    ایتونز را روی سرور مجازیم نصب کردم که سرعت بالاتر بود.. بعد با اپل ای دی خودم امدم بالا و دانلود کردم...
    و بعد هم انتقال دادم روی رایانه اما توی اینتوز نمیاد ولی نصب شد مشکلی نداشت,میخوام داخل ایتونز بیاد
    دوست عزیز، همین روشی که تو پست اول توضیح داده شده، دقیقا برای حل مشکل شماست...شما تا مرحله گرفتن برنامه با آيتونز رو انجام دادی، حالا باید قسمت ایمپورت رو دقیقا مشابه چیزی که تو آموزش نوشته شده پیش بری، تا فایل هایی که با IDM دانلود کردی رسما و قانونا به Itunes شما اضافه شن.

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
      دوست عزیز، همین روشی که تو پست اول توضیح داده شده، دقیقا برای حل مشکل شماست...شما تا مرحله گرفتن برنامه با آيتونز رو انجام دادی، حالا باید قسمت ایمپورت رو دقیقا مشابه چیزی که تو آموزش نوشته شده پیش بری، تا فایل هایی که با IDM دانلود کردی رسما و قانونا به Itunes شما اضافه شن.
      مرسی,ولی من با دانلود منجر دانلود نکردم که!
      با خوده ایتونز دانلود کردم ولی با یک سیستم دیگر

با اپل ای دی خودم و آخرین نسخه ایتونز دانلود کردم,حالا میخوام انتقال بدم داخل یک ایتونز دیگر نمیشه,فایل ها را نشان نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط ahf-victory نمایش پست ها

با اپل ای دی خودم و آخرین نسخه ایتونز دانلود کردم,حالا میخوام انتقال بدم داخل یک ایتونز دیگر نمیشه,فایل ها را نشان نمیده
        اهان ببخشید، من درست نخوندم، فکر کردم با idm دانلود کردی...والا اصولا باید وقتی با یه آیتونز دانلود میکنی، فایل رو که انتقال بدی، تو بقیه آیتونز ها هم راحت اضافه بشه...من بین پی سی و لپتاپ و یه کامپیوتر دیگه راحت انتقال میدم فایل هارو، به راحتی هم شناخته میشه و اضافه میشه به آیتونز...شما ممکنه آیتونز کامپیوترت مشکل داشته باشه...سعی کن پاکش کنی و دوباره نصب کنی...شایدم فایل هارو که از vps منتقل کردی به کامپیوترت، درست دانلود نشده و مشکل دار شده، یه فایل کم حجمش رو دوباره دانلود کن، ببین باز اضافه نمیشه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها

اهان ببخشید، من درست نخوندم، فکر کردم با IDM دانلود کردی...والا اصولا باید وقتی با یه آیتونز دانلود میکنی، فایل رو که انتقال بدی، تو بقیه آیتونز ها هم راحت اضافه بشه...من بین پی سی و لپتاپ و یه کامپیوتر دیگه راحت انتقال میدم فایل هارو، به راحتی هم شناخته میشه و اضافه میشه به آیتونز...شما ممکنه آیتونز کامپیوترت مشکل داشته باشه...سعی کن پاکش کنی و دوباره نصب کنی...شایدم فایل هارو که از VPS منتقل کردی به کامپیوترت، درست دانلود نشده و مشکل دار شده، یه فایل کم حجمش رو دوباره دانلود کن، ببین باز اضافه نمیشه؟

نظر

اموزش تصویری

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
          توی متن توضیح داده شده.
          سلام این راهی که اموزش دادین خیلی پیچیده است یه ادم غیر حرفی مثل من نمیتونه انجامش بده ازتون خواهش می کنم یه اموزش تصویری هم بزارید

نظر

اموزش تون برا غیر حرفی ها خیلی سخته لطفا یه را دیگه بزارید یا انوزششو بصورت فیلم بزارید

نظر

سلام من طبق آموزش رفتم ولی نمیدونم چرا باز هم از سرور آیتونز دانلود میکنه برنامه ها رو
              دوستان عکس زیر رو ببینید من تنظیمات هاست درست انجام دادم ممنون
              ممنون از استارتر عزیز ای کاش به صورت تصویری توضیح میداد
              ورژن آی او اس 9.3

نظر

نوشته اصلی توسط lord_wolf نمایش پست ها
                سلام من طبق آموزش رفتم ولی نمیدونم چرا باز هم از سرور آیتونز دانلود میکنه برنامه ها رو
                دوستان عکس زیر رو ببینید من تنظیمات هاست درست انجام دادم ممنون
                ممنون از استارتر عزیز ای کاش به صورت تصویری توضیح میداد
                ورژن آی او اس 9.3
                هشتگ (#) رو از اول خط پاک کنید درست میشه:
                کد:
                127.0.0.1       iosapps.itunes.apple.com

نظر

ممنون داداش بزار تست کنم ببینم جواب میده
                  وقتی که این ای پی تو مرورگر میزنم جواب نمیده ارور پیج میده راهی داره بفهمیم که تنظیمات درست انجام شده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

افرین داداش خیلی خلاقانه بود

Sent from my ME371MG using Tapatalk

نظر

• سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. ممنون از روش بسیار خلاقانه و زیبایی که ارائه دادین.فقط بنده توی مرحله سه قسمتی کردن آدرس سردرگم شدم.ممنون میشم هرچه سریع تر کمکم کنید (باتوجه به تغییر کردن آدرس دانلود آیتیونز)

نظر

• نوشته اصلی توسط gemini22 نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر. ممنون از روش بسیار خلاقانه و زیبایی که ارائه دادین.فقط بنده توی مرحله سه قسمتی کردن آدرس سردرگم شدم.ممنون میشم هرچه سریع تر کمکم کنید (باتوجه به تغییر کردن آدرس دانلود آیتیونز)
                        من هم مشکل داشتم ولی با کمک دوست عزیز کاملا متوجه شدم
                        بگو مشکلت دقیقا چیه شاید تونسم کمکت کنم

نظر

• عالیه. بی نظیره فقط کاش تصویر داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط lord_wolf نمایش پست ها
                            من هم مشکل داشتم ولی با کمک دوست عزیز کاملا متوجه شدم
                            بگو مشکلت دقیقا چیه شاید تونسم کمکت کنم
                            توی سه قسمتی کردن آدرس برنامه.قسمت سوم رو نمیدونم از کجا تا کجا کپی کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                              توی متن توضیح داده شده.
                              سلام جناب .بنده به مرجله دانلود فایل دوباره با سرعت بالا از طریق آیتیونز رسیدم.دانلود هم کامل شد اما اپلیکشن برنامه روی گوشیم نیست

نظر

• سلام جناب.بنده به مرحله دانلود فایل با سرعت بالا از طریق آیتیونز رسیدم.فایل با سرعت بالا دانلود شد.تمام مراحل قبلی رو به دقت انجام دادم.اما آیکون برنامه روی گوشیم نیست.خواهشا راهنمایی کنید.آیکون برنامه روی گوشی نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X