اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپگرید آیفون 3g با سیم آنلاک Universal

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپگرید آیفون 3g با سیم آنلاک Universal

اگه آیفون 3g دارید و با سیم آنلاک universal کار میکنه میتونین به ۲.۲ آپدیت کنید و آنلاک کنید . کافیه مراحل زیر رو انجام بدید .

۱. گوشیتون رو Restore کنید به ۲.۱ . سپس با Quick pwn 2.2 گوشی رو جیلبریک کنید .

۲. این کاستوم فیرم ویر رو دانلود کنید .

۳. با فیرم ویری که مرحله دوم دانلود کردید ریستور کنید .

*.مشخصات Custom firmware ذکر شده : apple لوگو .۵۳۳ مگابایت روت پارتیشن . آپدیت نشدن baseband . به همراه cydia و Installer .

منبع

یاسبن جان من این رو دیدم 2 روزه اما نمیدونم این کار یعنی چی؟

پس ما که به 2.2 رفتیم چیکار باید بکنیم بالاخره...

من نمیدونستم سیم آنلاک داخل دستگاهم هست و آپدیت کردم و به این مشکل الان روبرو هستم.

نظر

نگران نباش مهدی جان ... اینظور که بوش میاد نهایتا تا پایان ژانویه آیفون 3g هم مثل 2g آنلاک بشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
        نگران نباش مهدی جان ... اینظور که بوش میاد نهایتا تا پایان ژانویه آیفون 3g هم مثل 2g آنلاک بشه ...
        بله 10 روز دیگه میاد اما واسه 2.2 نیست ! چون baseband 2.28.00 (یه نگاه به امضام کن) رو ساپورت نمیکنه فقط 2.1 به پایین ما فعلا باید دور خودمون بچرخیم :mad: همون سیم انلاک باید حلش کنیم ........ کسی سراغ نداره واسه 2.2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        این یارو مال universal sim فقط ادعا میکنه اول گفت که داره اپدیت سیمش میاد حالا گفته با کاستوم اپدیت کنید این که همه میدونسن !!!!

نظر

آره اول اون همه،شرکت universal گفت آپدیتش میاد الان مثل اینکه توش مونده برداشته فریمور کاستوم گذاشته برای دانلود...

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mtm نمایش پست ها
            آره اول اون همه،شرکت universal گفت آپدیتش میاد الان مثل اینکه توش مونده برداشته فریمور کاستوم گذاشته برای دانلود...
            دوست عزيز توربو سيمهاي قبلي ظاهرا ديگه 2.28.00 رو ساپورت نميكنند ...

نظر

نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
              دوست عزيز توربو سيمهاي قبلي ظاهرا ديگه 2.28.00 رو ساپورت نميكنند ...
              سعید جون میدونم.آپدیت سیم انلاک رو میگم.میگم همش universal میگفت برای این 2.28.00 میده آیپدیت سیم آنلاکاش رو.
              الان مونده توش...

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mtm نمایش پست ها
                سعید جون میدونم.آپدیت سیم انلاک رو میگم.میگم همش universal میگفت برای این 2.28.00 میده آیپدیت سیم آنلاکاش رو.
                الان مونده توش...
                منم ميگم آپديتي در كار نيست ... :d
                منم منظورم اين بود ظاهرا اين توربو سيمها ( الان داري ازشون استفاده ميكنيد ) قابليت ساپورت 2.2 رو ندارند

نظر

سیم انلاک هایی بسیار بسیار زیادی هستن که 2.2 رو ساپورت میکنه به من سایتهایی زیادی دیدم .... اخه این یارو تو پست اولش گفت که اپدیت نکنید تا ما اپدیت سیم رو بدیم بیرون اما به جای اون یه راه حلی گفتن که خود devteam گفته بود فقط الکی سروصدا کرده بود

نظر

نوشته اصلی توسط realunknown نمایش پست ها
                    منم ميگم آپديتي در كار نيست ... :d
                    منم منظورم اين بود ظاهرا اين توربو سيمها ( الان داري ازشون استفاده ميكنيد ) قابليت ساپورت 2.2 رو ندارند
                    آهان متوجه شدم...

پس اگر امکانش نیست بابا باید یکی بیاد یه سیم آنلاک معرفی کنه که با 2.2 کار کنه.

من حتما میخوام...

یاشار اینا میگفتن سفارش دادیم بیارن...نمیدونم چی شد.

کسی خبری نداره از این سیم آنلاکایی که با 2.2 کار کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                      سیم انلاک هایی بسیار بسیار زیادی هستن که 2.2 رو ساپورت میکنه به من سایتهایی زیادی دیدم .... اخه این یارو تو پست اولش گفت که اپدیت نکنید تا ما اپدیت سیم رو بدیم بیرون اما به جای اون یه راه حلی گفتن که خود devteam گفته بود فقط الکی سروصدا کرده بود
                      اگر مارکش و مدل رو میدونی بگو.ما خیلی دنبالشیم...

کجا تو ایران میشه گیر آورد؟

من حتما میخوام.

تروخدا یکی کمک کنه.جریان من فرق داره.من گوشی دوستم رو خراب کردم با آپدیت.

نظر

منم وضعم همینه فعلا که نه ! منم خیلی دنبالشم

نظر

به عیسی از اینجا به ایران پست نداریم یعنی به تمام کشورهای اسلامی پست نداریم وگرنه من قیمت کردم برای 2.2 را توی سل سیتی می دادند 5 دلار همونجا هم جلوی ملت قرار می دادن تا مطمین شن
                          حالا نمی دونم ایران بیارن چند می دن چون اسم نمی برم فلان اقا ریختن فیرم ویر را 50 هزار تومان می گرفت ایران که بودم
                          باز می گردم ببینم راهی هست از اینا بگیرم بفرستم بذبختی از ارژانتین به ایران هم کسی نمی اد از بس نزدیکیم به هم
                          در ضمن مارکشونم نمی دونم به قول شما فله بود البته فروشگاهش معتبر و با گارانتی می داد
                          من برای سال نو واسه همسرم 3g گرفتم فردا شخصا کارتها را چک می کنم اما اگر کسی می شناسید از ارژانتین بیاد ایران من در خدمتم

نظر

فقط 5 دلار؟؟؟

البته الان برای ما مشکل پولش اهمیت ندارن.حل شدن مشکل برای ما اهمیت بیشتر.اصلا هیچ راهی نیست که از آرزانتین بیارن ایران گابریل جان؟

ولی ایشالا یکی یه راهی پیدا کنه.

نظر

مهدي جان فقط صبر كن و عجله نكن ظاهرا به زودي فراوون ميشه اينجا هم دوست عزيز

نظر

صبر کنید ..
                              X