اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
    دوستان من دو تا Apple ID دارم.. با هرکدوم یه تعداد برنامه دان کردم و خریدم..نمیتونم از دوتاش توی آیتونز استفاده کنم برای سینک آیفون و آیپد؟!
    چرا ميتونيد فكر نميكنم مشكلي پيش بياد ولي بهترين كار اينه كه با يه app id سينك كنيد و واسه اجرا شدن همه برنامه ها اون يكي apple id رو تو ديوايس وارد كنيد!!!
    موفق باشي

نظر

سلام دوستان من با آیفونم یک سری اپ با Apple IDخودم دان کردم حالا که میخوام برای یک آیپد هم Sync کنم ارور زیر رو میده.. Authorize هم کردم با آیتونز فایده نداشت..!
      چیکار کنم ؟؟!

دوستان اين ارور را چيكار كنم؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

دوستان اين ارور را چيكار كنم؟!

برنامه ها رو از رویه آیپد پاک کنید و مجدد سینک کنید.

نظر

• سلام دوستان خواهشا کمک کنید من وقتی میخوام برنامه از اپ استور بخرم ازم security questions میپرسه ولی من جواب این سوال ها رو یادم رفته به اپل هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن ۲ روزه خواهشا بگید چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            برنامه ها رو از رویه آیپد پاک کنید و مجدد سینک کنید.
            آخه يه تعدادي از برنامه ها رو با اپل آيدي خودش دان كرده.. الان يه سري برنامه كه با اپل آيدي خودم دان كردم رو ميخوام براش بريزم!

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
              سلام دوستان خواهشا کمک کنید من وقتی میخوام برنامه از اپ استور بخرم ازم security questions میپرسه ولی من جواب این سوال ها رو یادم رفته به اپل هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن ۲ روزه خواهشا بگید چیکار کنم؟؟؟؟
              سکیوریتی کوسچن میخواد که جواب بدین یا میحواد که انتخاب کنین و ست کنین ؟!!!!

ببینین اگه حالته دومه سوالات رو انتخاب کنید و پاسخ بدین.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
              سلام دوستان خواهشا کمک کنید من وقتی میخوام برنامه از اپ استور بخرم ازم security questions میپرسه ولی من جواب این سوال ها رو یادم رفته به اپل هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن ۲ روزه خواهشا بگید چیکار کنم؟؟؟؟
              سکیوریتی کوسچن میخواد که جواب بدین یا میحواد که انتخاب کنین و ست کنین ؟!!!!

ببینین اگه حالته دومه سوالات رو انتخاب کنید و پاسخ بدین.

نظر

• ازم میخواد سوال ها رو جواب بدم ولی جواب سوال ها یادم نیست به اپل هم ایمیل زدم ولی خبری نشده خواهشا کمک کنید

نظر

• قسمت info در آيتونز جديد حذف شده
                  براي بيرون كشيدن شماره ها چه بايد كرد؟
                  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• دوستان خواهش میکنم جواب بنده رو بدید خیلی واجبه خواهشا جواب بدید

نظر

• سلام
                      از شب کنفرانس آیپد های جدید اپل یک تغییراتی در آیتونز داده ... (غیر از آپدیت جدید)
                      مثلا من از شب به بعد در قسمت purchase هام نمی تونم تعداد اپ های خریداری و دانلود شده ام رو ببینم ...!!! باید چیکار کنم ؟؟؟
                      قبل اون در "زیر - وسط" همون صفحه تعداد اپ ها رو می زد ولی حالا الان کلا جدا از تغییرات دیگه همون صفحه اون قسمت نمایش تعداد اپ ها رو هم حذف کرده ...
                      حالا من که کلی اپ دارم اگر بخوام تعداد رو ببینم هر دفعه باید شروع کنم به شمردن ...؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
                        دادا برا منم اینجور شده ؛ هر کاری کردم نشد..
                        با پشتیبانی اپل صحبت کردم گقتن باید از آمریکا بهشون بزنگم و بگم که می خوام سوال های امنیتیمو عوض کنم ، این کار گفتن بکنم چون اپل آیدیم رو خیلی وقت پیش ساخته بودم واس همین موقع ساختنش گزینه ای بنام rescue email یا همون ایمیل نجات رو نداشت ؛ کار این ایمیل نجات اینه که اگ اشتیاه نکنم یا جواب ها رو به اون ایمیلی که براش تعریف کردی میفرسته یا سوالای امنیتیت رو عوض میکنی و جواب های جدید بهش میدی اگ حال روزت مث منه و ایمیل نجات نداره اپل ایدیت چون تو ایرانیم و نمیتونیم بهشون بزنگیم کاری نمیشه کرد..
                        ولی اگه ایمیلت رو جدیدا ساختی وایمیل نجات داره برو https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...localang=en_US و داخل اپل ایدیت شو برو تو قسمت Password and Security وقتی صفحه باز شد forget answer رو بزن و بقیه کاراشم سادس!!!

نظر

• سلام دوستان
                          من قبلا که فیلم اد میکردم توی آی تونز میرفت تویه قسمت movies ولی جدیدا میره داخل home videos....
                          میشه بگید باس چیکار کنم که مثل همیشه بره به movies ?
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط p_0935 نمایش پست ها
                            دادا برا منم اینجور شده ؛ هر کاری کردم نشد..
                            با پشتیبانی اپل صحبت کردم گقتن باید از آمریکا بهشون بزنگم و بگم که می خوام سوال های امنیتیمو عوض کنم ، این کار گفتن بکنم چون اپل آیدیم رو خیلی وقت پیش ساخته بودم واس همین موقع ساختنش گزینه ای بنام rescue email یا همون ایمیل نجات رو نداشت ؛ کار این ایمیل نجات اینه که اگ اشتیاه نکنم یا جواب ها رو به اون ایمیلی که براش تعریف کردی میفرسته یا سوالای امنیتیت رو عوض میکنی و جواب های جدید بهش میدی اگ حال روزت مث منه و ایمیل نجات نداره اپل ایدیت چون تو ایرانیم و نمیتونیم بهشون بزنگیم کاری نمیشه کرد..
                            ولی اگه ایمیلت رو جدیدا ساختی وایمیل نجات داره برو https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...localang=en_US و داخل اپل ایدیت شو برو تو قسمت Password and Security وقتی صفحه باز شد forget answer رو بزن و بقیه کاراشم سادس!!!
                            من الان حدود 27$ تو id ايم هست جديدا هر چي ميخوام app بخرم ميگه بايد جواب سوال امنيتيو بدي
                            من يادم نيست اصلا چي جواب دادم forget answer هم نداره راه ديگه اي نداره اگه با يكي از اين app هايي كه واسه تماس به آمريكاست زنگ بزنيم بهشون كارو را ميندازن يا خيلي دردسر داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                              من الان حدود 27$ تو id ايم هست جديدا هر چي ميخوام app بخرم ميگه بايد جواب سوال امنيتيو بدي
                              من يادم نيست اصلا چي جواب دادم forget answer هم نداره راه ديگه اي نداره اگه با يكي از اين app هايي كه واسه تماس به آمريكاست زنگ بزنيم بهشون كارو را ميندازن يا خيلي دردسر داره؟
                              apple id مال آمریکاس؟
                              اگ اینطوره که فقط باید از خود آمریکا و با شماره خودشون به اپل بزنگی..
                              کار سختی نیس!! ؛ یکی باس صحبت کردنت عالی باشه و دوم از آمریکا یکی رو داشته باشی یا اون یا خودت فقط مشکل رو بهشون بگه همون لحظه حله!!
                              من باهاشون ک چت کردم همچی اوکی بود فقط گفت باید برا تایید ب ی شماره که بم دادن بزنگم!! ؛ منم گفتم بیخیال!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                                سلام
                                از شب کنفرانس آیپد های جدید اپل یک تغییراتی در آیتونز داده ... (غیر از آپدیت جدید)
                                مثلا من از شب به بعد در قسمت purchase هام نمی تونم تعداد اپ های خریداری و دانلود شده ام رو ببینم ...!!! باید چیکار کنم ؟؟؟
                                قبل اون در "زیر - وسط" همون صفحه تعداد اپ ها رو می زد ولی حالا الان کلا جدا از تغییرات دیگه همون صفحه اون قسمت نمایش تعداد اپ ها رو هم حذف کرده ...
                                حالا من که کلی اپ دارم اگر بخوام تعداد رو ببینم هر دفعه باید شروع کنم به شمردن ...؟؟؟؟
                                کسی راه حلی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X