اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام...خيلي يهويي و اتفاقي بعد ١ ماه كاركرد كابل گوشيم خراب شده...
    ظاهرش بعد ١ ماه كار كاملا سالم نو هستش
    منتها صبح شارژ كرد
    الان نميكنه!!
    تست هم كردم اداپتور سالمه
    چرا؟
    واسه شما هم پيش اومده اينقدر يهويي و الكي كابلتون خراب شه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alipipo نمایش پست ها
      دوستان سلام...خيلي يهويي و اتفاقي بعد ١ ماه كاركرد كابل گوشيم خراب شده...
      ظاهرش بعد ١ ماه كار كاملا سالم نو هستش
      منتها صبح شارژ كرد
      الان نميكنه!!
      تست هم كردم اداپتور سالمه
      چرا؟
      واسه شما هم پيش اومده اينقدر يهويي و الكي كابلتون خراب شه؟

سلام بستگی به استفاده صحیح خودتون داره من بشخصه آیفون ۵اس هنوز دارم کابلش سالمه الان ۱ ساله ۶ اس دارم اونم مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        یک دنیا سپاس
        جوری هست که مثلا دارم با ساعت کار میکنم باتری کم میکنه
        بنظر خودم اونجوری غیر طبیعی نیست ( البته اولین تجربه من از اپل واچ هست و زیاد اطلاعات در این مورد ندارم و نظر شما اساتید در این مورد مهمتره )
        و اینکه دیشب هم تا صبح بدون اینکه با ساعت کار کنم حدود ۲۰% از باتری کم شده بود !!

ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

• سلام به همه دوستان

من یک iphone 6 دارم ۱۰ روزی میشه خریداری کردم تو این ۱۰ روز مشکلی نداشتم

اما متاسفانه الان سیمکارت که میزارم روی Searching میمونه یا No service میزنه سیمکارتهای مختلفی رو تست زدم خود سیمکارت رو میشناسه مثلا پین کد رو میپرسه اما اپراتور رو بالا نمیاره .

ریستور کردن یا ریست کردن هم فایده نداشته تا حالا .

لطفا راهنمایی کنید .

ویرایش توسط ghosthack : https://i-phone.ir/forums/member/46936-ghosthack در ساعت 09-08-2016, 07:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
            سلام به همه دوستان

من یک iphone 6 دارم ۱۰ روزی میشه خریداری کردم تو این ۱۰ روز مشکلی نداشتم

اما متاسفانه الان سیمکارت که میزارم روی Searching میمونه یا No service میزنه سیمکارتهای مختلفی رو تست زدم خود سیمکارت رو میشناسه مثلا پین کد رو میپرسه اما اپراتور رو بالا نمیاره .

ریستور کردن یا ریست کردن هم فایده نداشته تا حالا .

لطفا راهنمایی کنید .

كي به اين مشكل خورديد؟ مثلا بعد از آپديت يا جيلبرك.
            يا كلا خود به خود اينجوري شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              كي به اين مشكل خورديد؟ مثلا بعد از آپديت يا جيلبرك.
              يا كلا خود به خود اينجوري شد؟
              قیل از اینکه آپدیت کنم به مشکل خورده بود گفتم آپدیت می کنم شاید مشکل حل بشه که بازم حل نشد و همچنان مشکلم پابرجاست .
              البته ناگفته نماند همان یکی دو روز اول به همچین مشکلی برخوردم که با تعویض سیمکارت مشکلم حل شد امام این دفعه بعد از روشن و خاموش شدن گوشی این مشکل پابرجا ماند .

نظر

قیل از اینکه آپدیت کنم به مشکل خورده بود گفتم آپدیت می کنم شاید مشکل حل بشه که بازم حل نشد و همچنان مشکلم پابرجاست .
                البته ناگفته نماند همان یکی دو روز اول به همچین مشکلی برخوردم که با تعویض سیمکارت مشکلم حل شد امام این دفعه بعد از روشن و خاموش شدن گوشی این مشکل پابرجا ماند .
                مي خواستم پيشنهاد كنم كه از نانو سيمكارت هاي جديد استفاده كنيد كه فرموديد عوض كرده ايد.
                اعضاي فاميل با همون سيمكارت آنتن دارند؟ اگر پاسخ مثبت است تنها يك راه مي مونه. گوشي رو به حالت DFU Mode ببريد و به آخرين نسخه Restore كنيد و بكاپ رو بر نگردونيد و گزينه ي Setup a new iPhone رو انتخاب كنيد. اگر مشكل همچنان برقرار بود مشكل سخت افزاري مي باشد و بايد به فروشنده مراجعه كنيد تا اگر امكانش باشه تعويض كنيد اگر نه كه بايد به تعميركار حرفه اي مراجعه كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
                  مي خواستم پيشنهاد كنم كه از نانو سيمكارت هاي جديد استفاده كنيد كه فرموديد عوض كرده ايد.
                  اعضاي فاميل با همون سيمكارت آنتن دارند؟ اگر پاسخ مثبت است تنها يك راه مي مونه. گوشي رو به حالت dfu mode ببريد و به آخرين نسخه restore كنيد و بكاپ رو بر نگردونيد و گزينه ي setup a new iphone رو انتخاب كنيد. اگر مشكل همچنان برقرار بود مشكل سخت افزاري مي باشد و بايد به فروشنده مراجعه كنيد تا اگر امكانش باشه تعويض كنيد اگر نه كه بايد به تعميركار حرفه اي مراجعه كنيد.
                  اگر فرض بر این بگیریم که مشکل سخت افزاری باشه من به حالت dfu ببرم و ریستور کنم , چون گوشی های اپل سخت افزاری رو چک میکنه اگر مشکل داشت دیگه رو لوگو آیتونز میمونه و همینی که الان دارم استفاده می کنم هم بالا نمیاد !

فرضیه بنده درسته یا به مشکل نمیخورم ؟

نظر

اگر فرض بر این بگیریم که مشکل سخت افزاری باشه من به حالت dfu ببرم و ریستور کنم , چون گوشی های اپل سخت افزاری رو چک میکنه اگر مشکل داشت دیگه رو لوگو آیتونز میمونه و همینی که الان دارم استفاده می کنم هم بالا نمیاد !

با كمال احترام فرض شما كاملا اشتباه است. به مشكل جديدي بر نمي خوريد و تمام مشكلات نرم افزاري رفع مي شوند.

نظر

به dfu بردم و به آخرین نسخه ریستور کردم بازم همانظور مانده و مشکل حل نشده متاسفانه

نظر

به dfu بردم و به آخرین نسخه ریستور کردم بازم همانظور مانده و مشکل حل نشده متاسفانه
                        پس مشكل سخت افزاري است و چاره اي جز تعمير يا تعويض نداريد.

نظر

• سلام سوال من در رابطه با imessage و FaceTime است كه چرا گوشي پدرم كه خط همراه اول دارد شماره موبايلش اومده و اين دو را با خط موبايلش فعال كرده ولي هر چي من iMessages وFaceTime را فعال ميكنم فقط ايميلم مياد ممنون ميشم جوابم رو بديد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aalborzz نمایش پست ها
                            سلام سوال من در رابطه با imessage و FaceTime است كه چرا گوشي پدرم كه خط همراه اول دارد شماره موبايلش اومده و اين دو را با خط موبايلش فعال كرده ولي هر چي من iMessages وFaceTime را فعال ميكنم فقط ايميلم مياد ممنون ميشم جوابم رو بديد.
                            درود
                            تقریبا یک ماه پیش بود که imessage و FaceTime با شماره موبایل هم فعال میشد ،و الان دوباره به حالت سابق برگشته و دیگه فعال نمیشه .
                            فکر کنم به صورت ازمایشی فعال کرده بودن این قابلیت رو .
                            (imessage و FaceTime ئقتی با شماره فعال بشه تا زمانی که دستگاه ریست یا ریستور نشه فعال باقی میمونه)

نظر

• سلام
                              امروزها هرکی میاد توی وات سپ عضوم میکنه وپشت سرهم پیام میفرستن از گروشان بیرون میام دوباره عضوم میکنند ایا تنظیماتی است فعال کنم که نتونند عضوم کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                                سلام
                                امروزها هرکی میاد توی وات سپ عضوم میکنه وپشت سرهم پیام میفرستن از گروشان بیرون میام دوباره عضوم میکنند ایا تنظیماتی است فعال کنم که نتونند عضوم کنند
                                درود
                                متاسفانه در واتس اپ فقط قادر به بلاک کردن شخص هستید که نسبت به تلگرام خیلی معمولی تر هست .
                                تلگرام در این زمینه خیلی بهتر عمل کرده .

نظر

صبر کنید ..
                                X